Skocz do zawartości

ludzie wy śpicie a tu KG i Pierce w Nets


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu że Ainge to najbardziej bezwzględny koleś w tym cyrku. Ale to taki biznes.

Kiedyś było nie do pomyślenia trejdowanie franchise'ów, a teraz... Pierce na czarno? Nie do ogarnięcia.

Przecież w zasadzie sprowokował Allena do odejścia, Rondo wiele razy chciał przetrejdować, teraz przehandlował dziadków.

Koniec pewnej epoki. Bez dwóch zdań.

Nigdy nie lubiłem C's, ale uwielbiałem oglądać mecze z nimi bo potrafili walczyć do końca i to nie tylko wykorzystując umiejętności koszykarskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni kibic Bostonu musze cos napisac...

 

Panie Ainge takich rzeczy sie nie robi!!!

Wiem że musieliby "przepłacić" Pierce'a ale k*rwa jego mać to jest Pierce!! Siedział w Bostonie jak było źle, jako jedyny!! Ciągnął ich latami a tu taki numer! To jakby Lakersi oddali Kobe'ego a Spurs Tima;/

Generalnie przez fanów innych drużyn nie jest raczej doceniany ale wystarczy spojrzec na statsy, clutch plays itp., ten zawodnik BYŁ BOSTONEM!

Niewyobrazam sobie zobaczyc go w innej koszulce.

 

+ KG ktory nie wiem czy krwawil na zielono ale nastawienie mial takie jakby sie urodził żeby grać dla C's.

 

... i jeszcze Terry!!

 

za kogo?

 

Za nikogo bo nazwiska typu Gerald Wallace czy Humpries to jest smiech na sali.

 

Nie wiem czy serio chca tego Wigginsa czy nie ale jesli nawet to 1.szanse na to ze go beda mieli sa jak jeden do...

Oczywiscie sklad mlody nie jest/byl i wkoncu trzeba bylo przebudowac no ale sa jakies zasady;/

 

Tego Pierce'a to Ainge'owi nie daruje!!

 

Powiedzieć że kończy się era to jak niepowiedzieć nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zdrowie za rok dopisało i mamy zajebiście ciekawy wschód z Nets, Bulls, Heat i Pacers.

 

Brooklyn wygląda na papierze przekurewsko- playmaking, obrona pomalowanego, passing skills wszystkich z pozycji 1-4, Pierce jako spot up shooter, JJ na crunch time no chyba można się jarać. I jeszcze Kidd na ławce. Nie będzie dało się ich nie lubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kogo?

 

Za nikogo bo nazwiska typu Gerald Wallace czy Humpries to jest smiech na sali.

 

W tym dealu dla Celtics najważniejsze są picki w drafcie, a nie zawodnicy. A picków mamy sporo i jest duża szansa, że będą dobre, bo Ci Nets długo takim składem nie pograją.

 

Będzie dziwnie oglądać PP i KG w innych koszulkach, ale trzeba było w końcu zrobić tą przebudowę. Przynajmniej wysyłamy ich razem do jednej drużyny i będą mieli ostatnią szansę powalczyć o mistrza. W Bostonie by tej szansy nie mieli... Koniec ery, ale to było tak oczywiste, że ja już się od kilku dni do tego przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim jest dany ainge żeby tak potraktować dwoch takich ludzi?

 

co na to oni sami? Pierce sie tak nagle zgodzil po 15 latach odejsc dla dobra klubu ?

 

Oni w ogole wiedzą że juz nie są celtami, czy sie dowiedzą jak wrócą z wakacji? ;]

 

z drugiej strony: Deron, Joe, Pierce, KG, Lopez :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super deal dla Nets :) Nie spodziewałem się KG w koszulce Nets, a do tego razem z Piercem oby byli zdrowi i powalczyli za rok. Lubią tą ogranizację więc cieszę się i chyba włodarzom Knicks nie jest pewnie do śmiechu. Mimo, że nie przepadam z Kevinem to jednak sporo będzie się oglądało Brooklinarzy + dla Prochorowa za to, że nie oszczędza. Taki duet pod koszem będzie coś do JJ, PP lubią trafić w ostatnich minutach no i oczywiście all-Star PG Deron oby Kidd to dobrze pukładał, ale pod jego przywódctwem i Big Ticketa powinno być dobrze. Celtics idą w przebudowę jedynie będzie im ciążył ten kontrakt Wallace'a, ale jakoś dadzą radę i chyba czas na trade Rondo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim jest dany ainge żeby tak potraktować dwoch takich ludzi?

 

co na to oni sami? Pierce sie tak nagle zgodzil po 15 latach odejsc dla dobra klubu ?

 

Oni w ogole wiedzą że juz nie są celtami, czy sie dowiedzą jak wrócą z wakacji? ;]

 

z drugiej strony: Deron, Joe, Pierce, KG, Lopez :cool:

Wiedzą aż za dobrze. KG miał no trade clause i osobiście się zgodził na ten trade. Na prawdę nie rozumiem dlaczego ludzie się zachowują tak jakby PP i KG zostali skrzywdzeni.

KG sam się zgodził na trade, a PP przynajmniej nie zostanie wykupiony i dostanie całą kasę. W dodatku obaj będą mogli jeszcze raz powalczyć o mistrza i to RAZEM. Nie czaje tego hejtu.

 

A Boston dostał 3 picki. Z czego jeden będzie słaby, a resztą całkiem mozliwe, że bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiesz ja z tym problemu nie mam, żaden hejt, nie mowie że zostali skrzywdzeni, nie wierze też jednak w to że nie chcieli zakończyć kariery w bostonie i że nie było rozmów o tym by jednak jeszcze rok zostali. No bo co takiego dostał w zamian za nich ainge jak nie kota w worku?

to dla mnie mniej więcej coś takiego szczególnie z piercem jakby teraz ryan giggs odszedł z MU do sunderlandu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to PP i KG powinni być wdzięczni Ainge'mu za danie kolejnej możliwości walki o tytuł...

S5 Nets prezentuje sie naprawdę dobrze, a co najważniejsze Brooklyn nie musiał oddawać ani Derona, ani JJ'a. Garnett z Lopezem powinni się bardzo dobrze uzupełniać, a Deron będzie miał dwójke bardzo dobrych strzelców. Doskładać odpowiednią ławkę i Miami, może się obawiać. Biorąc pod uwagę to jak męczyli się ze staruszkami z San Antonio, to PP, a zwłaszcza KG będą w stanie wykrzesać z siebie więcej ognia, w szczególności po to, żeby dokopać Miami, chociażby ze względów osobistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 36 i 37 latka, którzy za rok zakończyliby karierę po kolejnym słabym sezonie w Bostonie. Danny Ainge dostał 3picki w 1 rundzie draftu. W tym picki w 2016 i 2018 roku i Nets już dawno tak dobrego składu mieć nie będą. Jedyne co przeszkadza mi w tym dealu, to kontrakt G-forca, bo jest długi i gruby, ale może gdzieś dalej się go wymieni.

 

Myślę, że KG i Pierce chcą zdobyć mistrza, albo przynajmniej mieć szansę. W Celtics nie mieli na to żadnych szans. Jeśli KG chciałby zakończyć karierę w C's, to by się na ten trade nie zgodził i zablokował wszystko w pizdu. Nie zrobił tego więc odpowiada mu to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shieeeet.

 

Nie lubię oglądać Nets na ich beznadziejnej ponurej hali i w beznadziejnych koszulkach, ale chyba będzie trzeba długo na nich patrzeć w przyszłym roku.

 

Deron/JJ/Pierce/KG/Lopez

 

Contender like a motherfucker. W sumie nawet dobrze, będzie ciekawiej niż z takimi sobie Nets i starymi, takimi sobie Celtics.

 

JJ i Pierce jakoś mi się nie widzą w jednej drużynie.

A mnie się widzą - w ogóle nie ukryjesz przeciwko nim małego kolesia/słabego obrońcy, obaj+Deron grają post up i punktują 1 na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.