Skocz do zawartości

Pierwsze Piątki NBA po RS


ignazz

Kto zostanie DPOTY  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie DPOTY



Rekomendowane odpowiedzi

Tak extra koleś nawt VC nie dałeś w 3 piątce dzieki któremu Nets są tak wysoko :roll:

Piątki sa tylko trzy, a zawodników których można wziąć pod uwagę jest dużo więcej.Sam się dziwie, ale zabrakło u mnie miejsca nie tylko dla Cartera ale też np dla Iversona który indywidualnie rozgrywa świetny sezon.To wszystko sprawy dyskusyjne, czy bardziej zasłużył np VC czy Melo' czy Pierce.Czym ja się kierowałem?Melo rozgrywa świetny sezon, nagle stał się czołowym clutch shooterem ligi i jest prawdziwym liderem Nuggets, Pierce rozgrywa sezon który, gdyby nie wyniki drużyny, stawiał by go wśród kandydatów do MVP a i jeszcze rewelacyjny Marion (Reggie Miller typuje go nawet do MVP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I

Shaq

Dirk

LBJ

KB

Nash

 

Raczej standard.

 

II

Yao

Brand

Melo

AI

Billups

 

III

Ben

Duncan

Pierce

Carter

Wade

 

Niektore wybory naprawde trudne. Szkoda ze zabrakło miejca dla Matrixa, Kidda, Parkera, Gasola, Garnetta, no ale takie zycie jak liga wyrównana i wiele gwiazd... Tak spojrzałem okiem i z tych graczy mozna stworzyc 4 piatke i moja napewno byłąby do tej zbliżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza piątka:

 

O'Neal, Shaquille (Niby pierwsza opcja w Miam,wszyscy wiemy, że 2 ale nazwisko robi swoje)

 

Nowitzki, Dirk (Lider ekipy z Dallas z jak narazie 2 bilansem na zachodzie i kandydat na MVP)

 

James, LeBron (Poprostu Król znakomity sezon indywidualnie i zespołowo)

 

Nash, Steve (Poprzedni MVP, niby straty w składzi, osłabienie strata Amare a oni ciągle wygrywają w dużej mierze dzieki niemu)

 

Billups, Chauncey (Lider najlepszej drużyny pod względem bilansu w NBA, kandydat na MVP,śmiem twierdzić, że je dostanie)

 

 

Druga Piątka:

 

Wallace, Ben (Jeden z najlepszych zbierających i obrońców ligi,plus wyniki zespołu)

 

Brand, Elton (poraz kolejny co noc 20,10, plus wyiki zespołu i awans do play off)

 

Bryant, Kobe (81 pts. i wszystko jasne)

 

Carter, Vince (Stary dobry Carter wraca)

 

Kidd, Jason (8 tridbl)

 

Trzecia piątka:

 

 

Camby, Marcus (Kandydat na DPOY)

 

Duncan, Tim (Narazie jego zespół 1 miejsce na zachodzie)

 

Marion, Shawn (giermek dla Nasha)

 

Kirilenko, Andrei (Zajebiście wszechstrony gracz i kandytat na DPOY)

 

Wade, Dwyane (wsumie mógłby być w 2 ale myśle, że się nie obrazi,1 opcja Miami )

 

 

DPOY: M.Camby

ROTY P.Chris

COTY F.Saunders

MVP C,Billups

MIP B.Diaw

6th MAN ???????

 

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wallace - Brand - Marion - Bryant - Nash

 

II Yao - Nowitzki - Pierce - LBJ - Billups

 

III - Shaq - Howard - Anthony - Iverson - Kidd

 

(Dziwnie tak bez KG)_

 

MVP - KOBE BRYANT

DPOTY - Ben Wallace

MIP - West chyba D.West..

6th man - Bell (Ten z Bucks ;P ) (dałbym Boykinsowi, ale się chłop połamał :\ ew.komuś z DETROIT :lol: )

COTY - P.Jackson ( a co nie?)

ROTY - C. Paul (i wszystko jasne, choć gdyby felton od początku grał tak jak teraz to wybór niebyłby taki prosty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze wybieracie tu rowniez zwyciezcow innych "konkursow" wiec moze ja tak na marginesie przytocze maly "LOL sezonu" z niedzieli, przed meczem na ABC Heat-Bulls panowie w studiu wybierali najlepszych coachow sezonu.

Scottie Pippen wybral... Scotta Skiles'a, 1 kwiecien juz byl z tego co sie orientuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I piątka - Shaq - Nowitzki - Lebron James - Kobe - Nash

 

II piątka - Wallace - Brand - Carter - AI - Billups

 

II piątka - Yao - Bosh - Marion - Wade - Kidd

 

 

MVP - Kobe albo Dirk

 

Defence Player of the Year - Ben Wallace

 

Most Improved Player - Mike James albo Boris Diaw

 

Coach of the Year - Flip Sunders

 

6th Man Award - :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I: Shaq - Brand - Dirk (coz z tego ze duzy:P) - KB - Billups

 

II: Wallace - Marion - James - Wade - Nash

 

III: Mourning (mimo wszystko) - Duncan - Anthony - Pierce - T.Parker

 

 

MVP: Kobe

DPOTY: B.Wallace

MIP: S.Parker / M.James

COTY: Saunders / Poppovich choc moze M.Cheeks :P

6TH MAN: nie mam zielonego... mi tam sie podobają Ben i Luol z lawki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I piatka

 

Nash

Bryant

L. James

Nowitzki

S.O'Neal

 

 

II piatka

 

Iverson

Wade

V.Carter

Brand

B. Wallace

 

 

II piatka

 

Billups

P. Pierce/Arenas

C.Anthony

Duncan

Ming

 

 

DPOY: Kirilenko

ROTY P.Chris*

COTY Avery Johnson

MVP KOBE B.

MIP B.Diaw

6th Sasha Vujacic**

 

 

* czy ktos widzial gdziekolwiek inny typ na najlepszego debiutanta :?: bo ja nie

 

** to taki zartobliwy typ z mojej strony bowiem wszystkie skarby i nagrody przyznalbym Sashy zeby tylko sobie poszedl ze Staples Center :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6TH MAN: nie mam zielonego... mi tam sie podobają Ben i Luol z lawki

Czyli o Bulls też nie masz zielonego pojecia...

Luol nie wychodzi z ławki, a że po uraze zagrał to już 6th man...

 

Mich@lik z Jaxa robisz COTY. Za co? Za 7-8 miejsce na WC :lol: Napisz mi proszę czym przewyższył w tym RS Johnsona czy Sundersa.

 

 

PS: Skiltels- COTY o kur*a. Scottie jest tak samo zaślepiony jak Mich@lik :lol: Choć przyznać muusze, że ostatni miesiąc robui wrażenie. Szkoda tylko, że o 5 miechów za późno... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik z Jaxa robisz COTY. Za co? Za 7-8 miejsce na WC :lol: Napisz mi proszę czym przewyższył w tym RS Johnsona czy Sundersa.

Ja bym te nagrode dal Avery'emu Johnsonowi, ale nie przesadzaj Joseph, bo Jax akurat sporo dobrego w Lakers zrobil. A na pewno musial sie sporo wiecej napracowac niz Saunders, ktory mogl w zasadzie siedziec, zbijac bąki, a druzyna-gotowiec mu natrzaskala zwyciestw. Dlatego akurat Saundersa ja bym nie bral pod uwage. AJ, Byron Scott od Hornetsow, D'Antoni, tez Jax - oni sie napracowali, by ich druzyny zyskaly jakis nowy wyglad, charakter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co J? (sorx ze skrótem ale tak sie przyzwyczajilem) ja dalem tam Jaxa za to, ze rozbudzil tych patałachów o doprowadzil ich do PO. Być może 6 miejsca za nazchodzie, 10/11 w lidze - za to mu dałem. Jeżeli Kobe nie wyciska z tych chłopów tych 7 potów to chyba robi to Jax? Mowicie ze nie ten pierwszy to ten drugi, bo sami z siebie tego nie robią, wiemy jak było. A jak nie Jax to chyba Kobe, nie? :wink:

 

Wiem ze Jax nie dostanie nagrody bo jest wielu którzy maja lepsze osiągnięcia ale chciałbym ich widzieć na miejscu Jaxa - bo już nie jeden poległ.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli o Bulls też nie masz zielonego pojecia...

Luol nie wychodzi z ławki, a że po uraze zagrał to już 6th man...

Chcesz sie czepiac slowek - prosze Cie bardzo, od teraz bede Ci pisal czarno na bialym jak krowie na miedzy zebys nie mial sie do czego przywalic ;-)

 

6TH MAN: nie mam zielonego... mi tam sie podobają Ben i Luol KIEDY wchodzą z lawki ---> o to mi chodzilo, czyli wole kiedy Gordon gra jako szosty niz starter, bo wg mnie wychodzi to na zdrowie wszystkim dookola. Do tego gra Denga mimo iz byla chwilami swietna jako startera, wrecz powalila mnie i zaimponowala gdy nie zaczynal meczu od poczatku, bedac przeciez tuz po kontuzji.

 

PS. tak bardzo lubisz argument z emotkami - wiec Cie uswiadamiam ze ";- )" znaczylo ze to bylo pol zartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole kiedy Gordon gra jako szosty niz starter, bo wg mnie wychodzi to na zdrowie wszystkim dookola.

sugerujesz ze gdy wchodzi Vujacic to nie wychodzi nam to na zdrowie 8) :?: gdyby moja babcia byla kibicem Lakers to zaraz po wejsciu Sashy jej krazenie i cisnienie znaczaco by sie podnioslo nie mowiac o metabolizmie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza piątka:

 

Shaq

Nowitzki

LBJ

KB8

Nash

 

Druga piątka:

 

Big Ben

Brand

Melo

Arenas

Billups

 

Trzecia piątka:

 

Ming [pomimo kontuzji gral BDB]

Duncan

Pierce

Wade

Kidd

 

DPOY: BigBen

ROTY: Chris Paul

COTY: Avery Johnson lub Mike D'Antonie [Ale najbardziej zasluzyl JAX;]]

MVP: Kobe Bryant

MIP: Diaw

6th MAN: Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik z Jaxa robisz COTY. Za co? Za 7-8 miejsce na WC :lol: Napisz mi proszę czym przewyższył w tym RS Johnsona czy Sundersa.

 

Sry ze sie wtrace ale on ma racje. Filip S i A.Johnson mieli wszystko jak na talerzu. Pistons caly czas swietnie graja a Mavs tak samo. Przeciez to juz kolejny ich sezon bdb. OStatnio tez AJ. A Phil musial nauczyc taktyik Lakers'ow oraz ich ZBUDOWAC! Aczkolwiek nie twierdze ze dostanie COTY ale musze przyznac ze zasluzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AirCam wydaje mi sie że troche zamieszales coś :wink: Najpierw piszesz ze:

 

Mich@lik z Jaxa robisz COTY. Za co? Za 7-8 miejsce na WC Napisz mi proszę czym przewyższył w tym RS Johnsona czy Sundersa.

 

A potem:

 

A Phil musial nauczyc taktyik Lakers'ow oraz ich ZBUDOWAC! Aczkolwiek nie twierdze ze dostanie COTY ale musze przyznac ze zasluzyl.

Troche to niezrozumiale dla mnie :? A żeby nie OT to moim zdaniem COTY dostanie A.Johnson, zanotował bardzo dobry sezon i gdyby nie podzial w tabeli na liderow dywizji byliby na 2 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.