Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pomyłka jakaś. Nigdy nie było żadnego trade deadline w keeperze, a do tego w fbx1 i fbx2 w tym sezonie tez nie ma. Dodatkowo w regulaminie nic o trade deadline.

Nigdy nie było w fbxach trade deadline, choć IMHO powinien być.

A od tego roku nie ma również deadline na FA, który dotychczas był. A przynajmniej takie były przedsezonowe głosowania i ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam wymianę. Gordon też pasuje mi do składu z kilku powodów:

1. Kolejny gracz Pelikanów obok Davisa i Tyreke.

2. Grajek, który PO ogląda w domu w telewizji.

 

Panowie, zapraszam do innych wymian, jak widać można było u mnie wyciągnąć niedrogo Irvinga, co zajebał wczoraj 100FP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjebałeś mnie z tym irvingiem, miał nie grać a gra. ja nie chcę żeby grał

napisałbym, że chętnie go odkupię, ale wybitnie mi nie odpowiada Jego gra :/ FP powinien stukać sporo. Good for You.

Mieć 4 czy 8 pick to nie taka róznica. o 1-3 warto przypickować w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się już cieszyć czy jeszcze poczekać na ewentualne poprawki na Yahoo bo dzisiaj system coś tego nie ogarniał, poza tym mogą być jeszcze stat corrections które też to mogą zmienić, ale rzutem na taśmę zająłem 3 miejsce ;)

Mała rzecz a cieszy - szczególnie patrząc na rozstrzygnięcia w innych ligach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się już cieszyć czy jeszcze poczekać na ewentualne poprawki na Yahoo bo dzisiaj system coś tego nie ogarniał, poza tym mogą być jeszcze stat corrections które też to mogą zmienić, ale rzutem na taśmę zająłem 3 miejsce ;)

Mała rzecz a cieszy - szczególnie patrząc na rozstrzygnięcia w innych ligach ;)

Gratki podium i wygranej w FBX1 :smile:

 

Miło było tutaj wygrać, zwłaszcza że nikt nie widział mnie w gronie kandydatów przed sezonem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.