Skocz do zawartości

Kwiecień 2006


Kily

Na jaką drużynę chciałbyś, aby trafili Cavaliers w 1 rundzie Playoffs?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką drużynę chciałbyś, aby trafili Cavaliers w 1 rundzie Playoffs?

    • Indiana Pacers
      0
    • Milwaukee Bucks
    • Washington Wizards
    • Chicago Bulls


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja, Bulls wygrali z Heat i mają już dokładnie ten sam bilans co Bucks i Pacers. Zakładając, że Wizards za kilka godzin dostają od nas baty, to cała czwórka z ankiety ma identyczny bilans na dwa mecze prze końcem RS. A rywali będą mieli jeszcze takich:

 

Pacers - Raptors (wyjazd) i Magic (dom)

Bucks - Pistons (dom) i Wizards (wyjazd)

Wizards - Bucks (dom) i Pistons (wyjazd)

Bulls - Magic (wyjazd) i Raptors (dom)

 

Wygląda na to, że Bucks i Wizards raczej nie. Najbaridziej prawdopodobni są niestety Pacers, ale na starcie z Bykami też są spore szanse, zwłaszcza patrząc na to jak regularnie Indy przegrywa z dostarczycielami zwycięstw. To są jaja, kto by pomyślał jeszcze miesiąc temu, że Bulls mogą mieć 5. miejsce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie dzisiaj o północy mecz z Wizards?

 

BTW. LeBron dzisiaj już zagra

pewnie ze ogladamy, hq pewnie takze tak wiec mozemy wskoczyn na chata..

 

paradoksalnie teraz lepiej jest teraz grac z druzynami z czolowki ktorzy oszczedzaja swoich graczy przed PO i graja zazwyczaj tylko pierwsza polowe spotkania....bulls i pacers maja niemal identyczny terminarz natomiast mysle przeciwnie do tego co napisal Kilyze wlasnie spotkamy sie z ktoras z druzyn wizards lub bucks...a wszystko bedzie zalezalo od pojedynku bucks - wiz....ale jak wszyscy na forum kibicuja bullsom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle przeciwnie do tego co napisal Kilyze wlasnie spotkamy sie z ktoras z druzyn wizards lub bucks...a wszystko bedzie zalezalo od pojedynku bucks - wiz

A jeszcze niedawno pisałeś, że Wizards razej nie. :P Tymczasem Wizards coraz bliżej, bo wygrali z nami. Na zwycięstwie naszym graczom ewidentnie za bardzo nie zależało, przeciwnie Wizards i do tego w znakomitym stylu wrócił Butler, a szkoda. Teraz musimy wygrać pozostałe dwa mecze, aby zdobyć te 50 zwycięstw. Jedyny tego atut jest taki, że przybliża się gra z Wizards w 1 rundzie, a nic bym nie miał przeciwko temu.

 

Teraz mamy back2back w Bostonie i ciekawe, czy tym razem pokażemy jakąś grę. W każdym razie Celtics już w walce o PO się nie liczą, a ewentualne porażki mogą im poprawić pozycję w drafcie, więc powinno być lepiej, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno pisałeś, że Wizards razej nie.

kto mogl spodizewac sie takiej porazki...a patrz co sam pisales :P

Wizards za kilka godzin dostają od nas baty

Wizards raczej nie

ewidentnie to coachowi nie zalezy..teraz sie zastanawia czy wypusic na mecz z celtics i hawks LBJ...ale dobrze robi, te mecze mozna napisac ze sa gowno wazne takze zbierac sily na PO....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno pisałeś, że Wizards razej nie.

kto mogl spodizewac sie takiej porazki...a patrz co sam pisales :P

Wizards za kilka godzin dostają od nas baty
Wizards raczej nie
[/quote:3rirtkw5]

Ale ja to napisałem przed meczem, a Ty już przed meczem stwierdziłeś, że paradoskalnie Wizards lub Bucks. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown is committed to resting his front-line players, with the exception of Hughes, this week. With the luxury of having their playoff situation settled, Brown said he will continue to pull his starters in the fourth quarter and is considering sitting James for an entire game against the Boston Celtics tonight or the Atlanta Hawks on Wednesday.

 

``LeBron always wants to play, but right now I have the final say,'' Brown said.

z ohio hmmm noo prosze do browna nalezy ostateczny glos ;]

ale po drugiej stronie moze nie zagrac pierce takze ciagle walczymy o ta 50.....mvp sie troche oddala a tymczasem widac ze bryantowi zalezy na tej nagrodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myslalem. LeBronowi nie zalezy na mvp (moze to i dobrze), a Cavs przegrali jakby mieli to w planach :P. W zasadzie od koncowki 3 kwarty caly czas grala nasza lawka. W 4 kwarcie w pewnym momencie byl wynik 15-0 dla Cavs... . Czy mi sie zdaje, czy nasza lawka za nic w swiecie nie jest w stanie zrobic takiego run'a? W kazdym razie nasza rezerwa grala zeby sie jak najlepiej pokazac, a s5 jakos nie bardzo. LeBron caly mecz sobie trenowal jumperki (lol ;X), cos tam trafial z nich ale wyraznie brakowalo jego wjazdow pod kosz. Zreszta widac po statsach, ze tylko 2 wolne wykonywal w przeciagu calego spotkania. Najsmieszniejsze jest to, ze w 4 kwarcie na 6-7 min do konca przegrywalismy nawet 9 punktami, ale Brown jedyna zmiane jaka zrobil to Varejao zmienil za Hendersona ;D. Trudno powiedziec, ale wydaje sie, ze ta porazka byla w planach... . Poczatkowy entuzjazm najwyrazniej jakos spadl w celu siegniecia po te 50 zwyciestw, chyba, ze naprawde oni chca sie spotkac z "Bullets" w PO i im po prostu to ulatwili, w zwiazku z tym w meczu z Boston i Atlanta dadza z siebie wszystko. Przynajmniej mam taka nadzieje ;].

 

edit: moze Brown wybil im z glowy te 50 zwyciestw?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki luźny mecz bez liderów obu drużyn, wygrany przez nas 5 punktami. :) W sumie to wszyscy z wyjątkiem Marshalla i Goodena (on to samego siebie przeszedł w ilości minut) spisali się na miarę oczekiwań. LBJ odpoczywa, a my przybliżamy się do 50 zwycięstw. :)

 

Na koniec Atlanta i myślę, że zakończymy RS zwycięstwem w Q i fajne 50 winów nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodena (on to samego siebie przeszedł w ilości minut)

good gral 11 minut takze w tym czasie i tak bylo ok

Na koniec Atlanta i myślę, że zakończymy RS zwycięstwem w Q i fajne 50 winów nasze.

dokladnie ostatni mecz w RS i to w naszej Q gdzie z pewnoscia bedizemy chcieli zagrac dla kibicow noo i dla LBJ...

 

W dzisiejszym meczu fantastyczna 3 kwarta zupelna zmiana w odniesieniu do meczu z wiz...a pozniej roztrwonienie przewagi ale liczy sie ostateczny rezultat...cieszy po raz kolejny dobra gra smootha...5 przechwytow robi wrazenie...a nasz caly team mial ich az 12...snow wow swietny mecz....raczej na niego nie narzekam bo wiadomo ze jego gra nie przejawia sie w statsach ale dzisiaj naprawde sie spisal... osatnio niezla forme prezentuje takze varejao...jestm bardzo zadowoloony z tego spotkania drugi mecz wygrany bez James'a, ciekawe jak bybylo gdyby nie gral z wiz :lol:

 

 

Czyli tak jak myslalem. LeBronowi nie zalezy na mvp (moze to i dobrze

tu sie nie zgadzam LBJ zalezy na MVP i to mocno ale jak powiedzial Brown "ostateczny glos nalezy do coacha" doskonaly przykladem ze LeBronowi zalezy na nagrodacg indywidualnych jest MVP All Star...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi mecz wygrany bez James'a, ciekawe jak bybylo gdyby nie gral z wiz :lol:

:lol: Wiadomo, NYK czy Celtics (nawet Pierce'owi dali odpocząć) już o nic nie grają, za to Wizards zależy na dobrym rozstawieniu. ;)

 

Czyli tak jak myslalem. LeBronowi nie zalezy na mvp (moze to i dobrze

tu sie nie zgadzam LBJ zalezy na MVP i to mocno ale jak powiedzial Brown "ostateczny glos nalezy do coacha" doskonaly przykladem ze LeBronowi zalezy na nagrodacg indywidualnych jest MVP All Star...
Ja myślę, że dla niego jest to sprawa drugorzędna. :P

 

W meczu z Washingtonem na ławce usiadł Murray i już raczej pewne, że nici z jego przejścia na PG. Może to i dobrze, zobaczymy na ile się zda doświadczenie Snowa w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mam takie zdanie jak Kily odnosnie mvp. James pokazuje i mowi, ze to dla niego sprawa drugorzedna. To nie jest taki drugi Kobe, ktory pytany komu by przynal swoj glos na mvp odpowiedzial... "sobie".

Odnosnie allstar to byla inna sprawa. Z jednej strony wydawac sie moze, ze on wyszedl na parkiet z zamiarem wygrania tej nagrody, ktora i tak nic nie znaczy. Z drugiej strony to dzieki niemu mecz gwiazd dalo sie jakos ogladac, bo jak to ktos powiedzial, takie akcje co pilka laduje co chwile w 4 rzedzie trybun nie sa widowiskowe. Zamiast grac to te gwiazdy sie wyglupiaja i wychodza takie gowno warte widowiska. Niby mecz gwiazd, najlepsi koszykarze na naszym globie, a zapewne bardziej emocjonujacy bylby zwykly mecz euroligi niz ten lipny show. Oczywiscie James swoim nastawieniem do tego meczu zapewne zmienil sposob podejscia innych allastarow, bo z czasem spotkanie to na poziomie ligi podworkowej zaczelo wreszcie przypominac mecz gwiazd i reszta coraz bardziej powaznie podchodzila do tego. Czyz nie o to chodzi?

Na koniec kilka slow odnosnie meczu z wizards. Ja tam uwazam i trzymam sie dalej swojego. Cavs wrecz nie chcialo wygrac tego spotkania. To nie podlega dyskusji, ze sobie odpuscili je. Byc moze tak jak wczesniej sugerowal oni jednak wola grac w PO z "bullets" niz z Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards wygrali z Bucks i coraz bardziej prawdopodbne jest starcie z nimi w 1 rundzie. Mi by to pasowało. Ich zwycięstwo z Pistons przypieczętowałoby ich 5 miejsce i widzę na to spore szanse.

noo tak ale nastepny mecz graja z pisotns, ktorzy napewno beda chcieli ostatni mecz wygrac w swojej hali....natomiast bulls graja z raps i we wlasnej hali ich zwycestwo to raczej tylko formalnosc...chitown z wizards maja pozytywny bilans, taakze bardzo mozliwe ze w 1 rundzie nasyzm przecwinikiem bedzzie druzyna z Chicago, i mimo jak to powiedzial KarSp sa rozpendzieni a RS (4-0 na nasza korzysc) to calkiem inna bajka niz postseason chcialbym bardziej grac z Chi...i oczywiscie wszycy mamy nadizjejie ze nie trafimy na indy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards wygrali z Bucks i coraz bardziej prawdopodbne jest starcie z nimi w 1 rundzie. Mi by to pasowało. Ich zwycięstwo z Pistons przypieczętowałoby ich 5 miejsce i widzę na to spore szanse.

noo tak ale nastepny mecz graja z pisotns, ktorzy napewno beda chcieli ostatni mecz wygrac w swojej hali
Myślę, że dla Pistons nie jest to tak bardzo istotne i oni na pierwszym miejscu stawiają odpoczynek, a za to Wizards będą pewnie chcieli za wszelką cenę wygrać. Jednak jeśli mielibyśmy zagrać z Bulls, to chyba jeszcze lepiej. Indy jak wszyscy zgodnie twierdzimy lepiej nie, Bucks ujdą ale kadrowo są najmocniejsi z całej czwórki i ich raczej też nie chcę mieć za rywali w pierwszej rundzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards wygrali z Bucks i coraz bardziej prawdopodbne jest starcie z nimi w 1 rundzie. Mi by to pasowało. Ich zwycięstwo z Pistons przypieczętowałoby ich 5 miejsce i widzę na to spore szanse.

noo tak ale nastepny mecz graja z pisotns, ktorzy napewno beda chcieli ostatni mecz wygrac w swojej hali
Myślę, że dla Pistons nie jest to tak bardzo istotne i oni na pierwszym miejscu stawiają odpoczynek, a za to Wizards będą pewnie chcieli za wszelką cenę wygrać. Jednak jeśli mielibyśmy zagrać z Bulls, to chyba jeszcze lepiej. Indy jak wszyscy zgodnie twierdzimy lepiej nie, Bucks ujdą ale kadrowo są najmocniejsi z całej czwórki i ich raczej też nie chcę mieć za rywali w pierwszej rundzie.

Bucks odpadlo z rywalizacja o 5 miejsce. Teraz walka z moich wyliczen o 5 seed bedzie sie rozlegac miedzy wizards i bulls. Z indy na 100% nie zagramy i dobrze ;D. Pozostala ta dwojka co wyzej. Ja tam po cichu licze na bulls :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie :). Mamy 50 zwyciestwo w RS. Co prawda wygralismy ledwo co bo 100 do 99, ale powinnismy miec wieksza przewage szczegolnie pod koniec. Niestety nasi chlopcy masowo pudlowali wolne i stad rywal zblizyl sie do nas na 1 pkt, a jakby bylo tego malo to Atlanta miala szanse to wygrac lecz spudlowali fuksiarze game-winning shota ;]. Limit farta im sie wyczerpal na szczescie ;D. Tak bardziej powaznie to w tym spotkaniu nie gral LeBron co bylo oczywiste i do przewidzenia, ale nie wiem czy ktos pomyslal przez chwile o tym, ze zagramy bez numerka 2 w Cavs czyli Hughes'a... . Tak tak gralismy bez LBJ i Larrego, a mimo to wygralismy :). Niestety poczatek spotkania na to nie wskazywal. Hawks po prostu nas zmiazdzyli bodajze 30-18. Na szczescie pozbieralismy sie w 2 kwarcie i odpowiedz z naszej strony byla jeszcze bardziej mocniejsza, 31-13... heh kto by sie spodziewal. Trzecia kwarta byla rownie dobrze zagrana przez nas prawie jak poprzednia. Tez w niej wygralismy 31 lecz tym razem do 23. Przewaga byla spora, bo po trzech kwartach wynosila 14 punktow. Wydawac by sie moglo, ze raczej na spokojnie to dociagniemy do konca, ale niestety zabraklo w tym spotkaniu naszego "asa" koncowek Jamesa i stad taka wyrownana koncowka jak byla dzis. Zreszta ostatnio tez byla taka nerwowka w 4 kwarcie wiec to nie pierwszyzna ;D. Wyraznie brakuje chlopakom "JAJ", bo sie troszke palili pod koniec. Ale licze na to, ze jeszcze z czasem im urosna ;>.

 

No dobra teraz troche faktow pomeczowych. Ponownie udowodnilismy, ze jestesmy conajmniej niezli pod tablicami. Zreszta zajmujemy czolowe miejsce w tym wzgledzie w nba jak nie pierwsze. Rywal po prostu nie istnial w zbiorkach. Przez ponad polowe meczu mielismy 2x tyle zbiorek co Hawks. Pod koniec troche Atlanta sie wziela w tym wzgledzie ale i tak podliczajac wszystkiego typu zbiorki to mielismy ich prawie dwa razy wiecej!!! Bezposrednio w zbiorkach bylo 54-34 dla Cavs ale dochodzi jeszcze tzw "team rebounds" w czym tez wygralismy 13-5. Jak sami widzicie... ogromna przewaga. Jednak to bylo zbyt malo poniewaz zaliczylismy jednoczesnie bardzo duzo strat bo az 21 przy 9 Hawks ;/. Troche to napsulo nam niestety gre, ale jednoczesnie potrafilismy sie wybronic z kosmicznych sytuacji :>. Tutaj wielkie podziekowania ida do Varejao.

 

No wlasnie to chyba najlepsza poraz na wyroznienia indywidualne. Zdecydowanie wedlug mnie najlepszym zawodnikiem po stronie Cavs, mimo ze nie mial najwiecej punktow, byl Varejao. Ustanowil swoj rekord kariery w zbiorkach, ktorych zaliczyl 18 (!!!). Takze ustanowil swoj rekord pod tym wzgledem w zbiorkach defensywnych (jest to rozdzielane w nba) zaliczajac ich 14. Dodatkowo dolozyl do swojego dorobku 2 przechwyty i 3 bloki. Z negatywnych statystyk to nalezy wroznic niestety az 5 strat, ale mysle ze innymi statsami zniwelowal conajmniej te straty ;]. Anderson zrownal sie takze ze swoim rekordem kariery w punktach, zdobyl ich 14, oraz niespodziewanie trafil 6 z 9 prob w rzutach wolnych. Oby tak trzymal ;]. Mysle, ze jakby Varejao otrzymywal conajmniej co spotkanie tyle minut co w tym meczu moglby wyrosnac nawet na lidera nba w zbiorkach bo naprawde juz nieraz zdobywal po 10-12 zbiorek w 10-12 minut i widac, ze chlopak ma talent+jest strasznie tani+strasznie aktywny+strasznie angazuje sie+strasznie sie stara. To wszystko a nawet wiecej to nasz brazylijczyk ;]. Kto wie co przyniesie przyszlosc ;). Wracajac do reszty Cavs. Wyjsciowy sklad raczej gral srednio 18-20 min procz Murraya, ktory gral az przez 38min (najwiecej z wszystkich). Wszyscy raczej dobrze zagrali. Nawet Marshall z dobrej strony sie pokazal trafiajac 6-10 ale w tym tylko raz za trzy :). Warto na koniec wspomniec, ze wrocil Luke Jackson i zagral prawie 10 min. Zdobyl 5pkt trafiajac 1-3 z gry i 1-2 za trzy. To by bylo na tyle chyba odnosnie meczu.

 

Na koniec informacja o przeciwniku Cavs w fazie PO. Otoz niespodziewanie Wizards wygrali z Pistons na wyjezdzie ( :Z) i przyjdzie nam grac wlasnie z nimi, a szkoda bo liczylem po cichu na bulls. No ale wizards tez nie sa zli, ale styl w jakim wygrali jednak budzi lekki niepokoj. To sie okaze dopiero za 3 dni czy sa naprawde tacy mocni. Go CAvs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od począku mówiłem z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Wizards mogą ten mecz wygrać. Tak się stało i nie ma co się smucić. Pewnie Bulls byliby łatwiejsi, zwłaszcza po tym, jak wrócił Butler, ale Wizards to nie jest w moim odczuciu nie wiadomo jak wymagający rywal i od początku wolałem grać z nimi zamiast Bucks czy Pacers.

 

Jeśli chodzi o nasz mecz, to fajnie, że mimo braku dwóch najlepszych graczy wygraliśmy po raz 50 w sezonie. :) Taki bilans chciałem i jest. :) No i co ciekawe mamy bilans nr 3 na wschodzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.