Skocz do zawartości

Kwiecień 2006


Kily

Na jaką drużynę chciałbyś, aby trafili Cavaliers w 1 rundzie Playoffs?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką drużynę chciałbyś, aby trafili Cavaliers w 1 rundzie Playoffs?

    • Indiana Pacers
      0
    • Milwaukee Bucks
    • Washington Wizards
    • Chicago Bulls


Rekomendowane odpowiedzi

Zagraliśmy okropną kichę i przegraliśmy już w drugiej kwarcie. Skuteczność Flipa 1/8, Boogiego 2/10 (wszystkie punkty zdobył w 4 kwarcie, kiedy już było dawno po meczu i przestrzelił nawet dunk). Oprócz LBJ-a tylko jeden zawodnik ma dwucyfrową zdobycz punktów - Z i jego całe 10 oczek. Do tego kontuzja samego Brona, ale na szczęście niegroźna i jeżeli za kilkanaście godzin nie zagra, to już na Wizards powinien być zdecydowanie gotowy do gry.

 

Marquis mi napisał na gg, że nie wie co się stało w tej drugiej ćwiartce. Ja wiem. Wystarczyło, że z parkietu zszedł LBJ i od razu przy jego kilkuminutowym odpoczynku nie zdobyliśmy oczywiście żadnych punktów, a Pistons zrobili sobie run 12:0 (bywało gorzej po zejściu LeBrona). Wraca LBJ i od razu zdobywa punkty... Ale cóż, już po tym runie Tłoków było wszystko jasne i szanse na zwycięstwo mieliśmy praktycznie zerowe.

 

Najbliższej nocy mecz z Knicks. Niby to tylko NYK i powinniśmy wygrać nawet jeśli może nie zagrać LeBron, ale patrząc na to, co dzisiaj zagraliśmy bez lidera, to może być trudno. Ale bądźmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zenujace, ze przy 25% skutecznosci z gry naszych chlopakow w przerwie Pistons, ktore takze nie jest orlem w celnych rzutach ma 50% skutecznosci z gry. Brown to zrobil najwieksz glupote w swoim zyciu. Po **** zdejmuje James'a? Rozumiem wygrywamy niech sobie nasz gwiazdor odpocznie ale on "ZAWSZE" musi go zdjac na pare minut w 2 kwarcie mimo wyniku 15 punktow w plecy czy nawet wiecej. To co sie dzialo to ciezko opisac. Godden w pewnym momencie 1/7 z gry, Hughes 0/8, Murray 0/7, Jones 0/4, Varejao to mistrzostwo swiata pobil w przestrzelaniu wolnych. Co to k**** bylo?;o Nawet najlepsza obrona swiata tego nie wytlumaczy... . Brown to sie gubil. Zmiane robil w 2q co akcje bo nie mogl ogarnac tego wszystkiego. Zreszta nie pierwszy raz. Kurcze nerwy? Media zrobily owszem troche szumu, ze to jest zapowiedz prawdopodobnej 2 rundy i wyszlismy fatalnie w tej zapowiedzi ;D. Nie wspomne o seryjnie popelnianych bledach: travel=>2pkt det=>travel=>2pkt det=>miss shot=>2pkt det=>miss 2 free throws=>2pkt det=>bad pass=>2pkt det. Nie wspomne jak kilku z naszych s5 zdobywalo pierwsze punkty w 3 kwarcie... nie wspominajac o lawce bo tam same zera byly prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno oczywistym wydawało się, że w I rundzie zagramy z Wizards. Teraz jednak oni notują serię 4 porażek, a mają do końca RS cztery mecze, z: Bulls, nami, Bucks i Pistons. Nie będzie im zatem łatwo obronić tego 5 miejsca, ale chyba wszyscy wolimy wpaść na nich zamiast Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh juz myslalem, ze przegramy :). Fatalnie gra nasza wygladala przez pierwszr 3 kwarty. Mnostwo strat. Skutecznosc rzutowa na poziomie 35%. Na szczescie wygrywalismy znacznie gre pod tablicami i to dzieki temu utrzymywal sie jeszcze jako taki wynik. Larry fatalnie gral do przerwy jako lider. Z gry mial zaledwie 2-12 i oczywiste bylo to, ze jak u niego nic sie nie ruszy to przegramy. Na szczescie ruszylo sie i troche szczesliwie ale jednak wygralismy :). Mnie to tylko cieszy takie zwyciestwo. Co prawda nasza gra pozostawiala wiele do zyczenia ale chlopaki dowiedli, ze potrafia wygrac nawet bez LeBrona. Co prawda rywal nie byl bardzo wymagajacy, dodatkowo mielismy przewage wlasnego boiska ale mam nadzieje, ze takie zwyciestwo cos nauczy Cavs ;]. Nauczy gry bez jej allstara bo takie cos moze nam wyjsc tylko na dobre. Tak na koniec zadam pytanko. Czyzby Brown znalazl swietny lineup na gre bez LeBrona? Warto to by bylo wykorzystac podczas odpoczynkow James'a na lawce. Jak widac Hughes na pozycji SF moze pelnic identyczna role jak LeBron w zwiazku z tym model gry sie za bardzo nie zmienia, a wtedy byc moze wreszcie nie bedziemy grac jak jakies leszczyki ;]. Czas pokaze. Go Cavs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Larry, czas najwyższy na dobre powrócić do S5! Ogólnie mecz nie był udany i brak LeBrona był bardzo widoczny i jeszcze w czwartej kwarcie wydawało się, że nie damy rady, ale ostatnia część gry była nasza i wygraliśmy. Może trochę szczęśliwie i ze słabiutkim rywalem, ale wygraliśmy i to się liczy.

 

Oprócz Boogiego świetnie zagrali BigZ i Marshall (weź wreszcie utrzymaj tę formę!). Reszta się nie popisała i zastanawia kolejny raz bardzo mała liczba minut Gooda. :roll:

 

Zostały nam trzy gry do końca i 2-1 jest potrzebne do osiągnięcia 50 zwycięstw - jak najbardziej realne. Najbliższy mecz po dwudniowym odpoczynku przeciwko Wizards. Bardzo prawdopodobne, że to zapowiedź pierwszej rundy PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Boogiego świetnie zagrali BigZ i Marshall (weź wreszcie utrzymaj tę formę!). Reszta się nie popisała i zastanawia kolejny raz bardzo mała liczba minut Gooda. Rolling Eyes

Moze uznasz mnie znowu za wielkeg pesymiste ale ja patrzac na to co dzieje sie w tym sezonie wątpie by Marsh usabilizował forme i ciesze sie z tego ze potrafi błysnac chociaz co jakis czas. Oczywisice jest szansa ze sie usabilizuje i byłoby to bardzo mile widziane, ale ja cudów bym sie nie spodziewał i fjanie zeby na PO grał chociaz raz dobrze raz gorzej... Przyda sie i to, bo patrzac jak gral przez cały sezon jest to i tak niespodziewany objaw formy

Swoja droga moze tyle trwała jego aklimatyzacja, wejscie do zespołu, pszystosowanie sie do nowych warunków gry no i do tego ze w zespole jest wyrazny lider(w Raptors w ostatnim sezonie takiego nie było), wiec mysle ze juz w nastepnym sezonie(zeby nie wymagac juz w tym ktory i tak i tak ma do dupy) zacznie pokazywac to co w Raps i to na co liczylismy. Stabilizacji formy bym sie jednak nie spodziewał bo on anwet w Toronto gral w kratke, kilka meczy do przodu, a nastepne kilka jak z zycia wyjetych...

 

PS. Gratulacje dla chłopaków za wygrana. Mowiłem Kily niedowiarku(i kto do kogo to mówi :roll: ) że NYK nawet bez Brona pokonamy,bo prawda jest taka ze nawet bez niego mamy niezly roster. Brawa za mecz dla Larry'ego ktory sie budzi oraz dla BigZ'eta i wspomnianego juz wyzej Marshalla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Gratulacje dla chłopaków za wygrana. Mowiłem Kily niedowiarku(i kto do kogo to mówi :roll: ) że NYK nawet bez Brona pokonamy,bo prawda jest taka ze nawet bez niego mamy niezly roster. Brawa za mecz dla Larry'ego ktory sie budzi oraz dla BigZ'eta i wspomnianego juz wyzej Marshalla.

Co jest grane? Mówiłem tylko, że bez Brona będzie ciężko nawet z NYK i było. Wygraliśmy i to bardzo cieszy, ale na parkiecie nie działo się nic na przekór moim słowom. Więc ocb.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do jednego mozemy byc pewni, z pewnoscia z LBJ w skladzie latwiej byloby wygrac ten mecz, w ktorym przegrywalismy od pierwszej do ostatniej minuty i z wyniku mozemy byc naprawde zadowoleni...

Pacers juz na 5 miejscu i teraz pytanie.. z kim spotkamy sie w 1st rundzie? chyba jednak niestety najbardziej mozliwym przeciwnikiem jest druzyna z ktora szczegolnie nie chcielismy sie spotkac...po terminarzu i korzystnych meczach w stosunku do bucks i wizards i ciezkim rozkladzie tych obu ekip widze ze coraz bardziej mozliwe jest spotkanie z indy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko tyle, ze nastepnego dnia NYK na wlasnym terenie przegrywalo z nizej notowana druzyna od nas, Bucks, nawet 30 punktami. Porownujac jedno z drugim to raczej fatalnie wypadlismy ;]. Inna sprawa to meczyk z Pistons. Gorszej gry Cavs to w tym sezonie jeszcze nie widzialem. Wypadaly im pilki po zbiorkach, wypadaly przy skladaniu sie do layupa, lub dunka. Wiekszosc prostych podan do stojacych pod koszem konczyla sie nie zlapaniem w ogole pilki. Proste bledy... eh w ogole szkoda gadac. Grali jakby mieli momentami pierwszy raz kontakt z pilka ;D. Najpierw Pistons nam strzelilo 27-4 run, pozniej pare minut pozniej byl juz 40-10 run. James to tylko czekal na to kiedy sie skonczy ten mecz. Odnosilem takie wrazenie, ze nie tylko LeBron na to czekal ;D. Zupelnie grali bez wiary i od niechcenia. W dodatku nic nie mogli trafic i praktycznie punkty w przypadku Cavs niemalze caly czas staly w miejscu :). Fatalny mecz i fatalna koszykowka. Pozatym zachowanie Varejao to bylo ponizej krytyki. Ja wiem, ze Rasheed ostro uderzyl z lokcia naszego Z i ten caly zakrwawiony zakladane mial 6 szwow na glowie, ale to nie znaczy, ze co mecz musi byc jakis "akt zemsty". Meczyk nie nabiera wtedy takiej specyficznej formy rywalizacji tylko wojny i niepotrzebnej agresji. To nie wychodzi nam na dobrze. Do meczu z Pistons na przyszlosc trzeba po prostu podchodzic inaczej.

 

btw Wesolego jajka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Pacers, Bucks i Wizards mają w tej chwili identyczny bilans, a Bulls mają tylko jeden win mniej, stworzyłem ankietę (potrwa jakoś do końca RS). Głosować! :P

Czemu Bucks sa 2x? :roll:

Glos oddaje na Bulls bo tam u nich szpital jest a do tego wydaja sie byc najsłabsci w przeciagu calęgo sezonu. Poza tym to team mlody jak my, wiec moze róznica ogrania nie bedzie az tak widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Pacers, Bucks i Wizards mają w tej chwili identyczny bilans, a Bulls mają tylko jeden win mniej, stworzyłem ankietę (potrwa jakoś do końca RS). Głosować! Razz

na wizards raczej nie trafimy - ciezki terminarz, na pewno nie chcielibysmy trafic na indy bo oni sa nieobliczalni..zostaja bucks i bulls, i sa to obie ekipy z ktorymi powinnismy sobie poradzic ale dla odmiany wybieram kozlow

 

Glos oddaje na Bulls bo tam u nich szpital jest a do tego wydaja sie byc najsłabsci w przeciagu calęgo sezonu. Poza tym to team mlody jak my, wiec moze róznica ogrania nie bedzie az tak widoczna.

bulls sa teraz w niezlej formie pozatym posiadaja zesloroczne doswiadzczenie w postseason...a z drugiej strony w tym sezonie mamy z nimi bilans 3-0 takze nie obrazilbym sie gdybysmy na nich wpadli 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, konfrontacja z Bulls staje się coraz bardziej prawdopodobna, bowiem dzisiaj Pacers dostali od Bobcats (nice) i Bucks od Hawks (tu wolałbym mmo wszystko zwycięstwo Kozłów, bo najważniejsze jednak, aby nie trafić na Pacers). W każdym razie trzymajmy do końca RS kciuki za Chicago. W tej chwili na 5. są Wizards, ale oni w najbliższym meczu dostają od nas po tyłkach, a później - jak pisałem wcześniej - też mają bardzo trudno i ewidentnie są bez formy.

 

P.S. Ciekawe, czy Magic są jeszcze w stanie wejść do PO, dzisiaj dowalili Sixers i mają serię ośmiu zwycięstw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle wyniki dzisiaj na 5 znowu powracaja wizards ale maja trundy terminarz takze raczej my z nimi sie nie spotykamy..cieszy wazna przegrana indy...raczej z bulls sie nie spotkamy, chi-town gra dwa przyszle mecze na wyjezdzie teraz z miami a nastepne mecz z magic..zobaczymy jak bedzie

A głos poszedł na Byków

mimo tego dalej jestem za bucks :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej chciałbym trafić na Wizards, choć to rzeczywiście coraz mniej prawdopodobne. Byki spotkać też byłoby fajnie, bilans bezpośredni z RS mówi wszystko. :D Bucks są groźniejsi, bo mają dobrych graczy na każdej pozycji, chociaż brak tam trenera odpowiedniego dla takiej drużyny i dobrej obrony. Pacers chyba wszyscy byśmy sobie nie życzyli, choć trudno mi uwierzyć, byśmy mogli z nimi odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wszystkimi druzynami z ktorymi sa szanse rywalizowac w 1st rundzie mamy korzystne bilansy, oczywisicie po raz kolejny warto to powtorzyc ze z bulls chcielibysmy najlepiej sie spotkac ale podkresle jeszcze raz..niklo sa szanse aby tak sie stało takze w moim przkonaniu mamy mozliwosc spotkania sie z 3 druzynami...z indy i bucks mmamy po 3-1, natomiast z wizzards 2-1 ale dzisiaj pewnie bedzie ta 3 8) ...

Pacers chyba wszyscy byśmy sobie nie życzyli.

dokladnie nic dodac nic ujac....dlatego bylem bardzo zadowolony z dzisiejszych wynikow mimo porazki bucks :wink:

czemu chcialbym bucks....przeciwko nim james swietnie sobie radzi....o ile dobrze pamietam to w tym sezonie wlasnie w spotkaniu z kozlami rzucil swoj rekord punktowy sezonu a takze uzyskal t-d....pozatym nasi gracze udowodniliby reddowi ze zle postoapil tego lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.