Skocz do zawartości

Ankiety (Update Regulaminu FBX)


karl

Jakie wg Ciebie powinny byc deadline w lidze?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wg Ciebie powinny byc deadline w lidze?

    • Zaden
    • Tylko na trejdy (tego raczej nikt mądry nie wybierze, więc bez konkretnej daty ;) )
    • Tylko na pobrania FAsow/waiverow [1 kwietnia jak bylo]
    • Na trejdy i na pobrania.


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, WilQ dobrze napisał. Koniec dyskusji, czas na decyzję.

 

Pozwolę sobie zrobić pierwszą ankietę dotyczącą wyglądu lig w następnym/następnych sezonach (do sprecyzowania przy poszczególnym zapytaniu).

 

Czas ankiet?

Myślę, że tydzień, dwa w gorącym okresie play-offs jest nadto wystarczający, by można zdobyć reprezentatywną ilość odpowiedzi. Później w lecie można ten okres wydłużyć.

 

 

Ilość potrzebnych głosów?

To jest kolejny temat do dyskusji, niestety. ALE. Ale całkiem racjonalnie można przyjąć, że przy trzech ligach (ok. 50 forumowiczów), wystarczającą ilością głosów do przyjęcia/odrzucenia zapytania mogłaby być liczba ok. 20 osób, przy czym wymagana jest również ilość co najmniej 5 głosów z jednej ligi. Jako starter brzmi całkiem rozsądnie, prawda? Zresztą, fajną laurkę wystawiłaby sobie liga, w której te nawet 5 osób nie zainteresowałoby się prostymi, a bardzo istotnymi ankietami (tutaj również mogliby się wykazać komishe lig, wysyłający przypomnienia swoim kolegom z ligi o bieżących ankietach, hmm?)

 

Przedmiot ankiet?

 

Co się tylko komu wyśni. Temat do dyskusji jest, tam można się zastanawiać czy o coś robić głosowanie czy nie. Ważne, żeby był porządek: w jednym miejscu dyskusja, w drugim konkretna ankieta.

 

Tyle wstępu. Pierwsze pytanie jest (można paczkami zadawać), temat jest znany, w dyskusji często się pojawia.

 

Zastanawiam się jeszcze tylko nad porządkiem na forum z tymi ankietami. Jak to zrobić, by było przejrzyście i czytelnie. Da radę zrobić główny topic, a pod nim jakby subtematy, każdy w tytule zawierający jedno zapytanie. Coś w ten deseń (pogrubione to, co chcę stworzyć, normalne, te co już istnieją)

 

Fbx1

Fbx2

Dyskusja

Regulamin

Ankiety

- 1. pytanie

- 2. pytanie

- 3. pytanie

itd. itd.

Salary graczy

itd. itd

 

Można coś takiego ogarnąć?

 

Deadline pierwszej ankiety można ustawić za 7 dni.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zlikwidowac tekst: tego raczej nikt mądry nie wybierze w opcji nr 2. To tak samo jakby mowienie, że Sterna trudno podejdrzewać o mądrość. Godzi to po prostu w GM-a, a stawia w niezbyt dobrym świetle tego kto to napisał.

 

Normalne opcje bez żadnych komentarzy i nasuwania odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to widać, kto jak zagłosował :)

 

W 4 odpowiedzi nie wyświetla się nick tej osoby, wiec śmiało mozna uznać ten głos za nieważny.

 

Czy ktoś w końcu zlikwiduje ten mało mądry komentarz o mądrości? Ja wiem, że Platon to jest dobry wzór do naśladowania, ale może skończmy tą zabawę.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, mozesz byc zaskoczony, ale jesli tworzysz ankiete, to nie masz widoku takiego jak kazdy inny uzytkownik, wiec prosze przestan pisac swoje madrosci.

 

Ponadto, jesli zartobliwy tekst w nawiasie w drugiej opcji mial kogos zniechecic/zmienic tok myslenia, whatever, to sorry, ale co takie cos moze swiadczyc o osobie ktora bierze udzial w glosowaniu. Chyba jedynie to, ze nie wie o czym mowa.

 

Wiesz czego chcesz, albo jestes podatny na ******* manipulacje. Ale ok, przyznaje, bylo to dosyc malo profesjonalne (ale nie o to tu w tym wszystkim chodzi!). Z drugiej strony, 15 stron dyskusji, 0 podjetych decyzji w innym temacie (i to nie pierwszy raz) o czyms jednak moze swiadczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrości to ja nie pisze, w końcu zostałem zaliczony do tych niezbyt mądrych. Mi to akurat nie przeszkadza.

 

Ale podobne komentarze to kompromitacja. Można to nazwać podatnością na manipulację, a można nazwać po prostu narzucaniem odpowiedzi. Tak czy siak dobrze, że sie zgadzasz, jest to mało profesjonalne.

 

Ja zwróciłem uwage na cos innego - tak mało osob się udziela. Nie wiem, niektórzy nie chcieli wyrazic swojego zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompromis to chyba zerwanie z przepisem 1 kwietnia i przesunięcie go na ostatni dzień sezonu regularnego. Wtedy Ci którzy chcą wyrwać waiverów we wrześniu nadal będą mogli to uczynić, a Ci którzy walczą o podium będą do końca sezonu regularnego robić wszystko aby zwyciężyć.

NIE- dla deadline na trejdy

NIE- dla zmniejszonego salary do poziomu 450

TAK- dla zmiany terminu deadline Fa 1 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwróciłem uwage na cos innego - tak mało osob się udziela. Nie wiem, niektórzy nie chcieli wyrazic swojego zdania?

Albo malo kto tu zaglada w czasie playoffow albo zyjemy w kraju gdzie 30-40% glosuje... BTW, rzeczywiscie widac na ankiecie kto jak glosowal, wiec darujcie sobie to wpisywanie postow o tresci "a" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu niektorzy czekali aż inni napisza argumenty za swoimi teazmi. Ja np zmienilem zdanie, bo na poczatku, kiedy pojawily sie propozycje, to bylem blizszy trade dealine + otwarciu FA do konca RS (by zblizyc do realiow "realnego" nba), ale przekonalo mnie niektore argumenty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.