Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, jak Doc przejdzie do Clippersów to mam nadzieję, że raz na zawsze runie mit jakim to niesamowitym jest trenerem. Obstawiam kręcenie się w okolicach bilansu Del Negro i wyjazd z PO na tym samym etapie.

 

No chyba, że Garnek i Pierce mają jeszcze trochę benzyny to znów go pociągną za uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że Garnek i Pierce mają jeszcze trochę benzyny to znów go pociągną za uszy.

Ja jestem ciekawy jak oni dwaj będą wyglądali z CP3.

 

Edit: W każdym razie jak by nie było - to na pewno będzie wina Rondo. ;)

 

Podobno już dzisiaj trade może dojść do skutku. Ja mam nadzieję, że Celtics pozbędą się przy okazji Jeta i Lee. Bo o Bledsoe chyba już można zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tamten argument dałem słaby, ale może odniesiesz się do części o FA?

 

Nowy trener prawie na pewno będzie zarabiał mniej, bo Doc to jest chyba czołówka pod względem zarobków.

nie odniosłem się, bo nie wiem, jak duży wpływ może mieć Rivers na zachęcenie wolnych agentów. Choć szczerze, nie sądzę, żeby jakoś znacząco pomógł w złowieniu grubej ryby. Prędzej oczekiwałbym nastawienia na draft - kiedyś tanking pod Duncana, potem Duranta, teraz czas na Wigginsa ;]

 

btw. Clipps z Garnettem dla mnie z miejsca główny faworyt na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odniosłem się, bo nie wiem, jak duży wpływ może mieć Rivers na zachęcenie wolnych agentów. Choć szczerze, nie sądzę, żeby jakoś znacząco pomógł w złowieniu grubej ryby. Prędzej oczekiwałbym nastawienia na draft - kiedyś tanking pod Duncana, potem Duranta, teraz czas na Wigginsa ;]

 

btw. Clipps z Garnettem dla mnie z miejsca główny faworyt na zachodzie.

Nie udało się z Duncanem, ani Durantem... oby do 3 razy sztuka jeśli Wiggins ma być na prawdę aż tak dobry. Ehhh ciężkie czasy dla Celtics.

 

Dla mnie też Clips z KG, to faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie dobre podwaliny, na szybko przeanalizujmy:

-Rondo - po ciężkiej kontuzji, w dodatku ma być teraz liderem, a kązdy zna jego charakter - myślę, że gość nie lubi przegrywać i będzie się delikatnie mówiąc wkurwiał.

-Bradley- często ma kontuzje i po słabym roku, i fatalnych PO - nie wiadomo czego się dalej spodziewać.

-Green - poprawił sie w tym roku, ale nadal jest przepłacony, może jednak nadal się będzie poprawiał, ale nie można zapomnieć, że ma już 27 lat

-Sullinger - pierwszy rok i od razu poważna kontuzja, nie wiadomo do końca co się można po nim spodziewać, ale przy dobrych wiatarch fajny 6th man mógłby być.

-Jordan - przepłacony w pizdu center. Trzeba go albo nauczyć czegoś poza dunkami, albo wypromować(nie wiadomo jak... może dając 20rzutów na mecz) i wymienić w pizdu.

- picki - jeśli jakiś pick to byłby numer 1 to świetnie, ale tutaj akurat duża niewiadoma.

 

Ogólnie, to słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Jordan to scrub za 11 baniek, nooo, chyba, że fajny spadający kontrakt za rok.

Ja Jeffa strasznie lubię, i zaciekle mu kibicuję, ale wypadałoby umieć iść w lewo.

Rondo i AB nie umieją za bardzo rzucać, co dyskwalifikuje ich jako jakiś "elitarny" b'court w przyszłości, zresztą RR też ma swoje osobliwe wady, które były nie raz omawiane i które sprawiają, że ciężko na nim budować drużynę, a i sam Rajon w roli rolesa to też jest raczej niewykonalne.

Sully to kocur, ale jego plecy również martwią.

 

No cóż, oczami pesymisty to raczej nie jest zbyt fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie trochę za bardzo robicie taką pizdę z Jordana.Na początku minionego sezonu w paru meczach pokazał że potrafi.Myślę że u niego głównym problemem jest pewność siebie.Idiota Del Negro zamiast dać mu pograć to nierzadko po niezłej pierwszej połowie,sadzał go na ławce i grał raptem parę minut w 3 i 4Q.Ile razy się wkurwiałem gdy przy +15 w trzeciej kwarcie po parkiecie biegał Odom lub inny Hollins czy Turiaf.Del Negro kompletnie nie potrafił go wykorzystać.Podejrzewam że w słabszym teamie w którym dostał by pewne 30-35 minut pokazał by trochę więcej niż w zdominowanych przez Paula i Grffina LAC.Trzeba po prostu dać mu kredyt zaufania a nie sadzać na ławce po jednym nieudanym zagraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie może wyglądać taki trade, szczególnie wobec plotek o zainteresowaniu Clipps Howardem. Na szczęście Bledsoe poleci, a przewijał się jako pakiet z Griffinem. Wolę, żeby DH odszedł za free, niż mieliby go oddać za Blake'a.

 

Szczęśliwie Lakers podobno nie chcą nikogo za Dwighta, a już na pewno nie pakiet Clippers. Osobiście jeśli miałbym oddawać DH, to za jakiś pakiecik młodzieży z Rox. Jones, Robinson, może coś jeszcze. Nie Lin lub Asik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, bo Celtom w obliczu przebudowy bardzo zależy na tym, żeby trzymać Doca i jego 7 baniek.

ta tylko , że te 7 baniek tylko lekko wystają ponad średnia ligową zawodników których musisz mieć 12-15 zawodników...nie jest to aż takie obciążenie ( nie atakuje też salary i podatku od luksusu)...

 

co by nie pisać jeżeli tak kombinuje Doc to jest to jak dla mnie szmaciarstwo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko , że te 7 baniek tylko lekko wystają ponad średnia ligową zawodników których musisz mieć 12-15 zawodników...nie jest to aż takie obciążenie ( nie atakuje też salary i podatku od luksusu)...

 

co by nie pisać jeżeli tak kombinuje Doc to jest to jak dla mnie szmaciarstwo.....

a skąd Ty wiesz na ile to Doc kombinuje, a na ile Ainge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja widzę... jeśli Clippers wezmą Lee lub Terry'ego, to c's zrezygnują z Bledsoe? To jak miałby ten trade wyglądać?

 

Pierce nie będzie włączony raczej?

 

Mi to wygląda na chęć pozbycia się gorszych kontraktów ze strony zielonych.

 

Na miejscu LAC, jeśli zostać ma Bledsoe, nie zastanawiałbym się i brał tego Lee. Może się przydać (i przypadkiem odpalić?), a EB można wykorzystać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.