Skocz do zawartości

West 1st round [3] Nuggets - Warriors [6]


Koelner

Kto wygra?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • 4-0 Nuggets
      2
    • 4-1 Nuggets
      12
    • 4-2 Nuggets
      21
    • 4-3 Nuggets
      7
    • 0-4 GSW
      0
    • 1-4 GSW
      1
    • 2-4 GSW
      15
    • 3-4 GSW
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, może.

nie może tylko na pewno i co najdziwniejsze już drugi raz taki numer odstawiasz, bo przecież kilka tygodni temu też się powoływałeś na ten oszukany RAPM.

 

 

Ale na oko w tej serii miał pozytywny wpływ. A jeszcze odnośnie statystyk to GSW na razie nieźle sobie radzi jak na "drużynę na 39W".

skąd ci się wzięło 39W? przecież jak była o tym dyskusja to ich SRS wskazywał na zespół nieco powyżej przeciętnej, więc w okolicach 42W. ostatecznie skończyli z 1,3 SRS, bo Bogut zaczął grać. i z nim w składzie są przecież sporo mocniejszą drużyną, a że on opuścił większość regulara to i wynik z sezonu nie oddaje ich siły z Bogutem. stąd też między innymi (poza rzecz jasna Currym) pokonanie wyższej rozstawionego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odstawiasz numer"? To są najpopularniejsze dane RAPM i je akurat mam zapisane w przeglądarce. Tamtych nawet nie wiem gdzie znaleźć.

 

Wydawało mi się, że w trakcie rozmowy mówiłeś coś o 39W, ale mogę się mylić. Nie bardzo wiem jak to sprawdzić bo nie pamiętam w jakim temacie o tym rozmawialiśmy.

 

Z tego miejsca też pozdrawiam użytkownika Yao, który przegrał zakład o bilans Warriors i od tamtego czasu słuch o nim zaginął :D

 

i z nim w składzie są przecież sporo mocniejszą drużyną, a że on opuścił większość regulara to i wynik z sezonu nie oddaje ich siły z Bogutem. stąd też między innymi (poza rzecz jasna Currym) pokonanie wyższej rozstawionego przeciwnika.

Tak wiem, zdarzenia przeszłe fajnie się wyjaśnia. Szkoda, że jeśli chodzi o zdarzenia przyszłe czytam o wygranych Lakers ze SPurs i takich tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odstawiasz numer"? To są najpopularniejsze dane RAPM

najpopularniejsze? chyba wśród ludzi niezorientowanych w temacie ;] czytasz realgm, tam przecież ostatnio ktoś wrzucił wszystkie te prawdziwe dane RAPM w jeden arkusz.

 

Wydawało mi się, że w trakcie rozmowy mówiłeś coś o 39W, ale mogę się mylić. Nie bardzo wiem jak to sprawdzić bo nie pamiętam w jakim temacie o tym rozmawialiśmy.

w temacie o lakers i pisałem że SRS wskazuje iż są zespołem na około 42 wins - w każdym razie na pewno powyżej 41 bo i SRS był dodatni.

 

Tak wiem, zdarzenia przeszłe fajnie się wyjaśnia. Szkoda, że jeśli chodzi o zdarzenia przyszłe czytam o wygranych Lakers ze SPurs i takich tam :P

tak, weźcie mi teraz cały czas wypominajcie LAL-SAS. natomiast te inne takie tam to co dokładnie masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze w internecie, pierwszy wynik w google. Realgm czytam jak mam czas, ostatnio z tym krucho z powodu playoffów.

 

Z innymi to mi chodziło o Warriorsów i Lakers (taki mały zabieg erystyczny), zresztą nie przypominam sobie żebyś przewidywał wyniki innych serii w tych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.