Skocz do zawartości

East 1st round [4] Nets - Bulls [5]


Wyparlo

Kto przejdzie dalej?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto przejdzie dalej?

    • Brooklyniarze
      15
    • Chicagowcy
      23
    • Zamknij mordę Wyparło i wyjazd z forum!
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie, to jeśli nie zagra na tym etapie, to pokaże zajebisty brak jajec

A jak dla mnie to Ty będziesz masakrycznym osłem jeżeli potwierdzisz, że nie robiłeś sobie jaj i te słowa z cytatu traktujesz z powagą. Gość ryzykowałby całym swoim przyszłym życiem, rozumiesz to ? Zdajesz sobie z tego sprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to Ty będziesz masakrycznym osłem jeżeli potwierdzisz, że nie robiłeś sobie jaj i te słowa z cytatu traktujesz z powagą. Gość ryzykowałby całym swoim przyszłym życiem, rozumiesz to ? Zdajesz sobie z tego sprawę ?

Wyluzuj chłopie ;)

Ryzykował? Derrick od dwóch miesięcy ma zielone światło od SZTABU MEDYCZNEGO że MOŻE GRAĆ a on nadal siedzi na ławie ubrany w GARNITUR. TAKA SYTUACJA nie jest normalna. Na początku z rezerwą podchodziłem do jego powrotu, bo trzeba czasu bla bla bla ale to co się wokół niego dzieje od dłuższego czasu to przegięcie. Tym bardziej, że teammates też mają kłopoty ze zdrowiem ale grają mimo wszystko bo im ***** zależy.

Shumpert w tym samym czasie sobie rozwalił ACL a gra od stycznia. To przepraszam bardzo Shumpert może grać, a on już nie? Bo co? Bo jest superstarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w obronie jest bardzo spokojny. Praktycznie się nie porusza.

Evans nic nie potrafi w ataku i nie broni. Blatche słabo broni, ale potrafi i zbierać i sam wykreować sobie rzut. Gość spokojnie powinien grać tej druzynie 36 mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie shumpert z tego co wiem miał o wiele mniej powazny uraz od Derricka

 

chyba tu wszyscy zapominaja o jednym- od poczatku mówiło się o plus minus 9m-cach, a te brednie o owrocie po asg to były wymysły

poza tym cholera facet ma wrócic do gry tuz przed Po lub juz w jego trakcie i po co?

rok nie grał powaznego basketu!

rok!

i ma wrócić i odwrócić losy serii?

 

ja sie trzymam swojego od poczatku RS i zdania nie zmienię- przeproacuj Derrick porzadnie lato, potem obóz przygotowawczy i wracaj taki jak nas do tego przyzwyczaiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to Ty będziesz masakrycznym osłem jeżeli potwierdzisz, że nie robiłeś sobie jaj i te słowa z cytatu traktujesz z powagą. Gość ryzykowałby całym swoim przyszłym życiem, rozumiesz to ? Zdajesz sobie z tego sprawę ?

Sam wiele wcześniej twierdziłem, że, jak Rose nie wróci na dwa tygodnie przed końcem na sezonu, to niech wcale nie wraca, bo czasu na zgranie i złapanie rytmu meczowego niezawiele... Ale tutaj pół składu gra z większymi, lub mniejszymi kontuzjami. W ostatnim meczu jeden z PG, Kirk nie pojawił się wcale i jego gra w sobotę również jest niepewna, kolejny PG, Nate gra z grypą i rzyga, jak zchodzi z parkietu. Podstawowy SF nie był w stanie zagrać wogóle, a starting5 C końcówkę sezonu i całe playoffy gra z nieciekawą kontuzją stopy i grymasy bólu na jego twarzy możesz dostrzec w co drugiej akcji. Dodatkowo pierwszy wchodzący z ławki wysoki również zagrypił, ale zagrał. To Gibson właśnie jakoś na początku kwietnia mówił gdzieś, że przez ostatni miesiąc Derrick był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem na treningach.

 

Jeśli słyszysz takie rzeczy i widzisz kondycję drużyny której kibicujesz, to szlag cię trafia, uwierz mi...

 

Jak dla mnie, jeśli Kirk nie będzie w stanie grać w sobotę, to πRdolonym obowiązkiem Rose'a jest wskoczyć w trampki i gryźć parkiet na Brooklynie, bo jest to mecz nr7 i jak go przegramy, to następnego nie będzie. Proste, jak drut...

 

od poczatku mówiło się o plus minus 9m-cach, a te brednie o owrocie po asg to były wymysły

Tyle, że 9 miesięcy to powrót właśnie wypada w okolicach asg, tak się dziwnie składa... Może w pojedynkę losów serii nie odwrócić, ale pomoc by się przydała...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ten zachwyt nad Lopezem od poczatku serii wydawał mi sie jakiś przehypowany, podkreslałem ze Noah gra 40% tego co potrafi i z kazdym kolejnym meczem widac jak brook jest zamykany przez Jo

W pierwwzych meczach przestawiał kontuzjowanego Noah jak i kiedy chciał teraz zatrzymywał sie jak na scianie i nawet wchodząc w drybling przedem do kosza, gdzie bił JO szybkościa, dzis był bezradny

i tyle mam do powiedzenia o "najlepszym C w tym sezonie"

niby rzucał te 17pts, ma sredniej jak na serię skut do tego wiekszośc tych pts była po przejeciu krycia przez innego byka lub z jumperków (w których faktycznie jest b.dobry)

 

krytykować Lopeza po jednym gorszym meczu. wzorowy przykład hejterstwa.

 

swoją drogą to

Dołączona grafika

 

+ przestrzelony dunk Watsona

+ te wolne w ostatnim spotkaniu (w tym jeden airball Wallace'a)

 

taka drużyna nie zasługuje na wygranie serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak mi nie chodzi tylko o ten mecz. Napisałem wyraźnie ze po pierwszych meczach gdzie brook wyglądał jak goat już tak nie jest bo noah zaczyna przypomina siebie i lopez nie przestawia go jak wozka w tesco.

I tyle. Lopez przy zdrowym noah jest po prostu niezlym C nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli uważasz, że ze stopą Noah jest coraz lepiej wraz z postępem serii!? granie wcale nie przeszkadza w tym przypadku?! WOW

 

a swoją drogą, to Lopez przez pierwsze pięć meczów grał mniej więcej tak samo dobrze, więc nie wiadomo o czym mówisz, gdy piszesz "po pierwszych meczach". właściwie to jeden z gorszych był G1, gdy Noah zagrał tylko 13 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lorak nie grał tak samo, chyba ze znowu opierasz sie na statach

w trzech ostatnich meczach noah mniej lub bardziej skutecznie ogranicza Lopeza i to odbija sie tez na tym ile Noah swoja obenościa zamyka dróg podania do Lopeza

 

i dwa- tak uwazam ze widocznie z noga JO13 jest lepiej skoro poczatkowo po 13 minutach wygladał jak polski górnik na emeryturze, a teraz gra po 25+ i przez cały mecz contestuje, hustluje, walczy, blokuje, biega i co najwazniejsze nie daje sie przestawiać Lopezowi na post up

z pogorszenia stanu zdrowia to sie chyba nie bierze chyba ze dostaje takie ilości painkillersów ze nie czuje nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podobno jest z tą kontuzją. Wraz z wypoczynkiem może sama się wyleczyć. Widać Noah ma wystarczająco wypoczynku. Jest też taki haczyk, że wystarczy jakoś "źle stanąć" i znowu można czuć jakby się miało gwoździe w bucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Joe Johnson przestał już wszystkich straszyć 4 lata temu, a śmieszyć co najmniej od roku - znacie ten etap kiedy coś jest tak złe, że aż załosne i śmieszne?

No i po 6 spotkaniach można już raczej śmiało napisać, że byłeś w wielkim błędzie, bo Jay-Jay gra dobrze. Atlanta dała mu ogromny kontrakt, na który nie zasługuje, ale jako 2-3 opcja i na końcówki spotkań (tutaj jest jednym z największych kozaków w NBA) to bardzo dobry gracz. Do tego bazujący głównie na mądrości, sile i technice, bo szybkość i atletyka nie są jego atutami.

 

Szkoda, że Bulls przegrali z kontuzjami i głównie prawdpodobnie przez to Nets przejdą dalej. Noah to dla mnie największy walczak tych PO i uwielbiam jego motywację do gry. Nate Robinson to świr, ale ta akcja, w której wymanewrował Humphriesa może być najlepszą akcją tych PO, dla mnie majstersztyk. AND1 Mixtape 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby drugą dłonią dotknął piłki na replayach innych było widać jakby to zamarakował

 

anyway Derrick Rose to *****, 20 minut dać drużynie minut po prostu, nie agresywnych minut, minut swojej obecności na boisku, 5na5 na treningach może grać, rzucać alleye może wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróci to i tak będzie gadanie na niego, że mógł wrócić wcześniej. Więc raczej nie wróci, dla niego żadnych korzyści. (co tam zespół)

 

Thibodeau said the point guard [kirk] will warm up and see how he feels.

Być może zagra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.