Skocz do zawartości

East 1st round [4] Nets - Bulls [5]


Wyparlo

Kto przejdzie dalej?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto przejdzie dalej?

    • Brooklyniarze
      15
    • Chicagowcy
      23
    • Zamknij mordę Wyparło i wyjazd z forum!
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Bulls rybki.

Rybki, nie rybki, ale Brooklyn powinien się wstydzić, że ma game seven przeciwko Marco Belinelliemu i Nateowi Robinsonowi.

 

Chicago pokazuje czym różni się prawdziwa drużyna od zlepku indywidualności.

 

Derrick Rose też powinien się wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wolałbym zeby pojawił sie kirk, bo rose niewiele moze teraz wnieść

Ale to chodzi o jego postawę, jak naprawdę niedomaga to powinien powiedzieć ej w tych PO już nie zagram nie róbcie sobie nadziei cześć i tyle. Co do tego ile może wnieść to w sumie racja, chociaż nie wiadomo co by się stało, równie dobrze mógłby pogrążyć G7 jak i dodać teammatesom skrzydeł i wygrać w dobrym stylu. Ale pewnie i tak się tego nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu realista? Nie twierdzę, że mamy złą drużynę. Napisałem już wcześniej, zdziesiątkowały nas kontuzje i przy całym szacunku do tego z jakim sercem zagrali, skoro nie pomogło to przy własnej publice nie pomoże na hali rywala niesionego dwoma zwycięstwami. I tak, zdaje się, że tylko Kirk w formie z game 2 i 3 mógłby zrobić różnicę na korzyść Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose, jeśli od dwóch miesięcy jest cleared to play, to automatycznie powinien wnieść porównywalny D, z nieporównywalnym O. Wypowiedź swoją opieram na tym, czym był Derrick przed kontuzją...

Jak zobaczę któregokolwiek z nich w sobotę na parkiecie, to się ucieszę...

 

Pozdrawiam i Dobranoc...

 

EDIT: Kibic jakiejkolwiek drużyny i dodatkowo realista, to jest połączenie nie do przyjęcia...

 

Pozdr i Dobr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to jeśli nie zagra na tym etapie, to pokaże zajebisty brak jajec... Jak nie zagra w sobotę, to kiedy... W sumie to chój go wie... Może jakąś wycieczkę zakupił i kasiorry nie chce stracić...

Oceniam tylko i wyłącznie na podstawie tego, co sam bym zrobił... Może on chce zagrać, ale jakaś Chicagowska siła wyższa, prikazala, aby siedział na ławie w nietanim garniturze i wkurwiał kibiców...

Jeśli tak to plan się powiódł...

 

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale powrot po acl, roku niegrania na PO to slaby pomysl. Juz nie mowiac o powrot na g7.

Nawet jesli trenuje bez ograniczen z druzyna to nie ida z nim na full contact, do tego jest nieograny bo trening to jednak nie jest to samo.

Czas na powrot to byl te 2 miesiace temu. Dali sobie z tym spokoj z niewiadomego powodu a teraz to juz jest po ptakach (na rybach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale powrot po acl, roku niegrania na PO to slaby pomysl. Juz nie mowiac o powrot na g7.

Nawet jesli trenuje bez ograniczen z druzyna to nie ida z nim na full contact, do tego jest nieograny bo trening to jednak nie jest to samo.

Czas na powrot to byl te 2 miesiace temu. Dali sobie z tym spokoj z niewiadomego powodu a teraz to juz jest po ptakach (na rybach).

Dokładnie!

Rose jaja ma co iuż udowodnił nie raz, po co ma wracać teraz kiedy wcześniej było mnóstwo okazji i były bardziej dogodne chwile.

Już sam powrót tylko na po byłby błędem a już robić to na g.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Chicago będzie miało pełny skład to może być epicki mecz w Barclays. Ten był świetny mimo, że nie było Denga i Kirka, czyli dwóch czołowych postaci w serii. No i Robinson się nie pojawił mimo, że grał. Bellineli za to dał whui dobre minuty... Z kolei w Nets znów bardzo dobrze Blatche (i wygląda jakby na spokojniejszego/mądrzejszego w tym sezonie, może w końcu będzie coś z niego) i Wallace, który w końcu stał się opcją w ataku.

 

G7!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko 1 i 4q(przysnęło mi się :) ) Byki to drużyna z charakterem. Z takim składem to powinni dostać solidny wpierdol, a będzie G7. Szkoda, że nie skończyli tego w Chicago bo teraz sprawa się bardzo skomplikowała.

Nie wiem czemu Thibs nie reaguje i nie sadza na ławce Robinsona kiedy trzeba. Rzuty w końcówce w jego wykonaniu mówiąc delikatnie, były *******(dałbym prędzej gałę Włochowi niż jemu) a to co zrobił w g4 już się nie powtórzy. Oby KIRK zagrał w kolejnym spotkaniu bo bez niego cienko to widzę.

No i jak dostaną to będą skończonymi frajerami i 9. drużyną która przegrała prowadząc 3-1.

btw Rose'a uwielbiałem ale dla mnie jest pizdą po tym sezonie. Koleś ma zielone światło od dwóch miesięcy a nadal siedzi na ławie w Garniaku za kilka patoli i sra się o swoje kolano. Noah też gra z kontuzją, a daje z siebie wszystko. ***** i tyle.

W ogóle fajnie patrzeć jak dwie drużyny biją się o to, kto dostanie sweepa w kolejnej rundzie :D

Aha, Brook Lopez wciąż boi się piłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ten zachwyt nad Lopezem od poczatku serii wydawał mi sie jakiś przehypowany, podkreslałem ze Noah gra 40% tego co potrafi i z kazdym kolejnym meczem widac jak brook jest zamykany przez Jo

W pierwwzych meczach przestawiał kontuzjowanego Noah jak i kiedy chciał teraz zatrzymywał sie jak na scianie i nawet wchodząc w drybling przedem do kosza, gdzie bił JO szybkościa, dzis był bezradny

i tyle mam do powiedzenia o "najlepszym C w tym sezonie"

niby rzucał te 17pts, ma sredniej jak na serię skut do tego wiekszośc tych pts była po przejeciu krycia przez innego byka lub z jumperków (w których faktycznie jest b.dobry)

 

Do tego Williamsowi zmiekły bardzo kolana w 4qtr i nawet składanka przypadkowych gości, z których 3 nawet nie dostaje regularnych minut porawie wygrała mecz

 

w sumie to Nets są beznadziejni, bez charakteru i bez jaj, jedynie ten johnson, którego do tej pory nie podejrzewałem o taką grę zarabia na kontrakt (choc na jego część)

 

az szkoda ze kirk lu rip taj i jo nie sa zdrowi bo nawet bez derricka ta seria powinna sie skonczyc w 5ciu

 

 

aha i pomijając to co złego zrobił wczoraj nate- szacun, ze facet ma tyle determinacji zeby grac, ze az zygał w przerwach zeby tylko wspomóc zespół

najwazniejsze jest jedno- po tym sezonie Bulls znaleźli etatowego Sg do S5 i to jest przekurewsko wazne w kontekście przyszłego RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.