Skocz do zawartości

East 1st round [2] Knicks - Celtics [7]


Chytruz

Kto gro dali?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Knigz
      57
    • Celdeex
      33


Rekomendowane odpowiedzi

A jakie to ma znaczenie w ich sytuacji?Przetrzebiony skład/KG z kontuzjami/ławki nie ma,więc czego wymagać?Przynajmniej nie dostają tak w pi... jak Dream Team LA.

Dostają prawie tak samo. Nie ma co się oszukiwać. W tej chwili Boston i LA, to jedne z najsłabszych ekip(a właściwie to najsłabsze) w PO. Ja mam tylko nadzieję, że unikniemy sweepa. A potem zostaje nam tylko przebudowa, nie ma co się dalej oszukiwać z tym składem już nic poza PO nie ugramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się, że będzie ciekawie, a seria jest bardzo nudna i Knicks robią co chcą. Boston w RS spisywał się dobrze bez Rondo, ale teraz w PO wychodzi brak rozgrywającego, bo Bradley takowym nie jest i praktycznie w każdej akcji rozgrywa inny zawodnik - Pierce, Bradley, Terry, Crawford, Green czy Lee i potem wychodzi jedna wielka kupa. Pierce nie nadaje się już na lidera i strasznie cegłuje, a Shumpert zabierał mu dziś piłki jak małemu dziecku. O wiele bardziej podoba mi się szybko wbijający Jeff Green, niż slow-motion Pierce'a, którego ruchy zna już prawie każdy.

 

W Knicks dzięki zbudowaniu dużego składu wartościowych graczy w każdym spotkaniu dobre zawody grają inni ludzie. Dziś super zagrali Prigoni (5 przechwytów) oraz Raymond Felton. Do tego swoje jak zwykle zrobili Melo Anthony i J.R. Smith. Właśnie - Felton, Prigioni czy J.R. Smith wszyscy mali zawodnicy, którzy byli kryci przez Avery Bradleya. Jeśli ten zawodnik nie daje dobrej obrony to jest przydatny zdecydowanie mniej od Rondo, bo rozgrywać nie potrafi, a rzutem też nie bardzo grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem trochę, że Knicks skrócą te nieziemskie męki samym zawodnikom Celtics jak i wszystkim, którzy oglądają ich agonalny atak i zbiórkę, ale jeszcze dychają z racji, że dziś nie musieli atakować w 2 i pół zawodnika, bo Jason Terry na chwilę powstał z grobu. Trochę to smutne widowisko, ale jeszcze jeden mecz i powinno być po wszystkim.

 

Chandler za to chyba stracił czucie w ręce od wybijania zbiórek w ataku na obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż

czułem sie jakbym ogladał mecz byków, którzy przyzwyczaili mnie do tego ze prowadzac w polowie 3qtr 20stoma potrafili przegrac mecz

udało sie nixom spieprzyc koncówke koncertowo, bo jak inaczej nazwac to co zrobil melo

oni przejeli mecz w 4qtr i nie potrafili tego dociagnac, a mieli dzieki chandlerowi kilkanascie nadprogramowych ku temu okazji

fajnie ze terry ich za te niefrasobliwosc ukarał, bo za takie rozegranie koncowki im sie nalezal pstryczek w nos

 

gdyby ten terry chcial bycregularny to seria moglaby wygladac troche inaczej... ciekawiej dla nas przede wszystkim

a tak w msg wszystko sie skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna dyspozycja rzutowa z dystanstu Celtics, a całkowicie odwrotna Knicks, gdzie J.R. Smith i Melo Anthony zagrali fatalne zawody. U Celtów nareszcie obudził się Jason Terry, który trafia swoje rzuty i jest pewną opcją na obwodzie. Doc zrezygnował z grania Lee i w II połowie z Bradleya, za to więcej czasu daje Williamsowi, który spisał się bardzo dobrze. Wyglądało na luźny sweep albo 4-1, a może być jeszcze ciekawie. Jeśli Celtics wygrają G6, to Knicks mogą zginąć od swoich trójek w G7, które dziś ich zabiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR mówił przed meczem, że nie kojarzy specjalnie, który to Jason Terry. Mam nadzieję, że wreszcie sobie zakodował.

 

Był moment w meczu, gdy zarówno JR jak i Melo spudłowali po 10 rzutów z rzędu, trochę słabo jak na contender-wannabies.

 

Robi się seria, plotki o śmierci Celtics były przedwczesne, zresztą kto oglądał tę serię ten wie, że tylko w G3 Boston nie napsuł krwi Nixom.

 

Szkoda tylko, że w momencie, gdy tacy zawodnicy jak Felton (gra kapitalną serię), Shumpert (jest już naprawdę blisko tej defensywy, którą grał przed rokiem + podejmuje znacznie lepsze decyzje w ataku) czy Chandler (z meczu na mecz coraz lepszy) grają bardzo dobre mecze, Carmelo zamiast po męsku zamknąć serię odpala po 30 cegieł na mecz. Jeśli Knicks przejdą Boston, to ciąg dalszy tej żenady czeka nas prawdopodobnie w serii z Pacers, nie wiem czy dam radę to znieść.

 

Ciekawostka: Melo nie trafił 15 trójek z rzędu. Nice job. Great effort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston to podniósł (chociaż szanse że odstawią podobną popelinę co w g3 nadal są), bo przede wszystkim Garnett zagrał jak mężczyzna.

Kontrola deski, granie pod kosz, rozdawanie dobrych piłek z podwojeń i two-man game z Piercem.

 

Wszystko to czego Celtics potrzebowali, żeby ich atak w miarę wyglądał to bardziej i w lepszy sposób zaangażowany KG.

 

Uwielbiam Jeta - jeszcze trzy dni temu był najgorszym graczem w lidze, a po trzech dniach ma na końcie z 6 ważnych rzutów i 2 naprawdę dobre mecze. Wywalił JRa w gazie z g4, a ten praktycznie nie istniał w g5. Jason Terry król swaggerów wrócił.

 

Carmelo Anthony last 2 games - 18/59 FG i 0-12 3PT, niektórzy się nie zmieniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://network.yardbarker.com/nba/article_external/knicks_show_up_to_game_5_at_msg_dressed_in_black_for_celtics_funeral/13531589

 

Trochę im się żart nie udał. Kibicowałem knicksom w tej serii, ale teraz mam nadzieję że to przejebią.

mistrzowski motyw

 

najlepszy komentarz:

Classless move considering the Boston Marathon Bombing just a few weeks ago.

ROTFL

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RoZB8W43gVc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.