Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://hoopshabit.com/2015/10/16/states-time-nba-starting-five/2/

 

Najciekawsze wg mnie:

Alabama : Eric Bledsoe, Chuck Person, Charles Barkley, DeMarcus Cousins, Artis Gilmore

Indiana: Jeff Teague, Gordon Hayward, Larry Bird, Shawn Kemp, George McGinnis

Lousiana: Joe Dumars, Clyde Drexler, Elvin Hayes, Karl Malone, Bill Russell

Michigan: Magic Johnson, George Gervin, Dave DeBusschere, Chris Webber, Mel Daniels

New York: Lenny Wilkens, Bernard King, Julius Irving, Dolph Schayes, Kareem Abdul-Jabbar

North Carolina: Stephen Curry, Michael Jordan, James Worthy, Bob McAdoo, Walt Bellamy

Ohio: Ron Harper, John Havlicek, LeBron James, Charles Oakley, Nate Thurmond

Pennsylvania: Earl Monroe, Pete Maravich, Kobe Bryant, Rasheed Wallace, Wilt Chamberlain

Virginia: Allen Iverson, Bob Dandridge, Alonzo Mourning, Moses Malone, David Robinson

DC: Dave Bing, Kevin Durant, Thurl Bailey, Adrian Dantley, Elgin Baylor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to napisac, więc piszę tu (najwyzej mod wydzieli temat albo przeniesie gdzieś).

 

W Starcie Lublin gra Nick Kellogg, syn byłego zawodnika NBA i obecnie komentatora CBS Clarka Kellogga, gościa który komentuje w NBA 2K. Dzisiaj robiłem z nimi video-wywiad (robię filmy dla startu). Padło parę pytań o Gortata, o najfajniejszych gości w lidze, fajne historie z jego kariery etc. Kogoś to interesuje? Wrzucić wywiad jak już zmontuje? :smile:

 

Szczerze to spodziewałem się więcej smaczków, czegoś od kuchni itd, bo nie poweidział nic "szokującego", nie zmienia to jednak faktu że fajnie było pogadać z gościem, który siedzi w klimacie tej ligi od 30 lat :)

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to napisac, więc piszę tu (najwyzej mod wydzieli temat albo przeniesie gdzieś).

 

W Starcie Lublin gra Nick Kellogg, syn byłego zawodnika NBA i obecnie komentatora CBS Clarka Kellogga, gościa który komentuje w NBA 2K. Dzisiaj robiłem z nimi video-wywiad (robię filmy dla startu). Padło parę pytań o Gortata, o najfajniejszych gości w lidze, fajne historie z jego kariery etc. Kogoś to interesuje? Wrzucić wywiad jak już zmontuje? :smile:

 

Szczerze to spodziewałem się więcej smaczków, czegoś od kuchni itd, bo nie poweidział nic "szokującego", nie zmienia to jednak faktu że fajnie było pogadać z gościem, który siedzi w klimacie tej ligi od 30 lat :smile:

 

A wrzuć

 

prod_img-3235913.jpg.thumb.319.319.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.