Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

http://basketball.realgm.com/wiretap/234334/NBA-Proposing-New-Lottery-System-To-Balance-Odds

 

w sumie byłoby spoko, gdyby najgorsza drużyna i tak miałaby najdalej #4 pick. wykluczyłoby chamskie tankowanie

 

z drugiej strony, czasem drużyny mogłyby dojść do wniosku pod koniec sezonu, że lepiej nie wejść do PO, niż dostać szybkie 0-4. ale chyba żaden system nie byłby idealny 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o podobnym pomyśle na forum. Krok w dobrym kierunku. Liga nigdy nie wygra z tankowaniem bo to element strategii klubów, ale jest szansa na chociaż minimalne zniechęcenie do chamskiego wyścigu na L w tabeli.

 

Z innych pomysłów Silvera - na BS donoszą, że NBA bierze pod uwagę corocznie organizowanie jakiegoś turnieju w Las Vegas. Wyraźna inspiracja MŚ w kopanej i chyba też rozgrywkami pucharowymi w ligach europejskich, by inne kluby miały szanse na jakieś trofeum. Tylko nie mam pojęcia jak oni to sobie wyobrażają, dodatkowe mecze do tych 82 w RS? Robi się tego kapkę za dużo.

 

http://bleacherreport.com/articles/2131087-adam-silver-says-nba-is-considering-midseason-tournament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony, czasem drużyny mogłyby dojść do wniosku pod koniec sezonu, że lepiej nie wejść do PO, niż dostać szybkie 0-4. ale chyba żaden system nie byłby idealny 

Korekta podziału praw telewizyjnych w taki sposób by drużyny playoffowe otrzymywały z tego tytułu dużo więcej kasy niż te z pickami w loterii załatwiłaby ten problem. Wtedy jeszcze pasowałoby skończyć z podziałem w playoffs na zachód i wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Tyler pare lat temu zamiast skończyć szkołę średnią pojechał grać na rok do Izraela a potem do Japonii skąd dostał się w drafcie do Warriors. Patrząc na jego karierę i to że w szkole średniej wspominano o nim jako potencjalnym top picku draftu to rzeczywiście lepiej chyba siedzieć na dupie w Stanach i grać w koledżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyć się gnojowi nie chce pewnie. 

 

O kur***, ROTFL

 

Kucio c.d.:

Zresztą zarobi trochę cashu i jakby nie patrzeć bardziej rdy pod względem fizycznym będzie po chinach niż po koledżu. Ciekawe jak wygląda sytuacja z trenerami w chinach. 

 

 

ta, w Chinach to bedzie wygladal jak kolejne wcielenie Shaqa, ale co mu to da w ramach dalszej kariery w NBA?

Co do trenerow: w Chinach wszystko, poza kaso, jest c***owe

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko zauważyć, że dla Mudiay nie wchodziła opcja NCAA. Na 99% nie zostałby dopuszczony do gry. Mógł więc wybierać między Europą, Chinami i D-League. W NBDL dostał by grosze, w Europie też by mu aż tyle nie płacili, plus nie miałby taryfy ulgowej. W Chinach dostanie ogromną kasę plus będzie gwiazdą (nie koniecznie na boisku),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi mógłbyś rozwinąć czemu Mundiay nie mógłby grać w NCAA?

W szybkim skrócie przez dwa ostatnie sezony grał w szkole Prime Prep, która ma wątpliwą opinie pod względem naukowym i niedawno nawet stan Texas rozpoczął postępowanie by ją zamknąć. Clearinghouse na pewno więc miałby zastrzeżenia, czy zawodnik spełnił minimum naukowe/ocenowe, by grać w NCAA. Przy tekstach o decyzji Mundiay przewijały się teksty z dokładniejszym opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko zauważyć, że dla Mudiay nie wchodziła opcja NCAA. Na 99% nie zostałby dopuszczony do gry. Mógł więc wybierać między Europą, Chinami i D-League. W NBDL dostał by grosze, w Europie też by mu aż tyle nie płacili, plus nie miałby taryfy ulgowej. W Chinach dostanie ogromną kasę plus będzie gwiazdą (nie koniecznie na boisku),

 

tzn ja nie wiem za bardzo o kim jest mowa i czy koles wogole ma jakies powazniejsze szanse na NBA, ale, zakladajac ze tak, to podsumuje to starym przyslowiem:

 

'penny wise, pound foolish'

 

no chyba ze uda mu sie tak pograc w chinach dobrych pare lat po 1mln rocznie, to wtedy ok, nie musi wogole do NBA isc i jakos przebieduje do starosci jesli nie przepusci kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja nie wiem za bardzo o kim jest mowa i czy koles wogole ma jakies powazniejsze szanse na NBA, ale, zakladajac ze tak, to podsumuje to starym przyslowiem:

 

'penny wise, pound foolish'

 

no chyba ze uda mu sie tak pograc w chinach dobrych pare lat po 1mln rocznie, to wtedy ok, nie musi wogole do NBA isc i jakos przebieduje do starosci jesli nie przepusci kasy

w mock draftach 2015 jest #1 na nbadraft.net i #3 na draftexpressie. Myślę że te pare lat w Chinach po 1 mln rocznie to nie jest szczyt jego marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mock draftach 2015 jest #1 na nbadraft.net i #3 na draftexpressie. Myślę że te pare lat w Chinach po 1 mln rocznie to nie jest szczyt jego marzeń.

 

 

z tym agentem wróżę mu wiele byłskotliwych akcji w stylu MeloDrama i theDecision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.