Skocz do zawartości

PRAWDZIWY LIDER


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

BTW: akapit z arta R&W:

 

"USA Today" wyliczył, że najlepszym strzelcem w ostatnich dwóch minutach meczu jest LeBron James (56 proc.), tuż przed Shawnem Marionem. Trójki w ostatnich dwóch minutach najlepiej trafia Mo Peterson.

Tekst ten można znaleźć na subforum Cavs, w temacie "Ciekawe artykuły". :)
Czytałem to i bez odwiedzania forum Cavsów :wink:

A zastanawiające jest, że to własnie trzech graczy uważanych za słabych w końcowych minutach jest na pierwszych miejscach. Nie czepiam się. Jak obliczyli to pewnie tak jest, ale ciekaw jestem jakie były kryteria doboru, bo jak czytam "najlepszy strzelec w ostatnich dwóch minutach" to mam przed oczami właśnie Melo, Wade'a, Bryanta, choć Ci to może najskuteczniejsi strzelcy i o to może się różnica rozchodzić.

Więc czym się kierowali? Może chodzi o liczbę punktów, ale z pominięciem skuteczności, i jeszcze jedno czy brali pod uwagę wszystkie mecze RS czy może tylko te zacięte. Jeśli wszystkie mecze to mogłoby się zgadzać i prawdopodobnie to własnie wyliczyli.

Rutek i Wójek trochę za mało napisali o co biega z tym rankingiem dlatego też nie można tego tekstu brać za 100% pewny. Nie czepiam się, ale jak dla mnie to jest tu za dużo znakow zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł i jestem pozytywnie zaskoczony, do tego analitycy sprawdzali tylko te mecze, w których było 5pts przewagi. Może faktycznie z tym LeBronem nie jest aż tak źle, ale skoro tak to skąd biorą się te wszytki bliskie porażki, przecież przy tych wszystkich ohach i ahach takie sts LeBrona powinno wisieć na każdym słupie w promieniu 100 mil od hali :P.

Skuteczność James ma dobrą, ale w oczy bije mnie fakt, że w tej 11 graczy, którzy mają najlepszą skuteczność (a nie najlepszą średnią pts jak podali R&W) zdecydowaną wiekszośc stanowią raczej gracze zadaniowi, a nie gwiazdy, którym to w ostatnich minutach powinna przypadać piłka. Z tych, którzy faktycznie w ostatnich sek powinni mieć piłkę widzę 4-5 graczy (LBJ, Bosh, Cassell, może jeszcze Brand i Gasol). Trochę to zastanawiające i nadal nie potrafię zrozumieć jak mogą tu znajdować się Szczerbiaki, Jamesy i inne Marbury, a brakuje tam chocby ostatnio seryjnie walącego clunch rzuty Melona i Brylanta. Coś mi tu nie pasuje, ale widac nie poznam odpowiedzi na tep pytania. ALe skoro tak to wyliczyli ta znaczy, że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs 5 porażka z rzędu i James znowu bez rewelacji, ciekawe czy powtarza nam się historia, śniegi topnieją a Cavs Lebrona zaczynają się powoli staczać, w tym sezonie raczej wypadnięcie z czołowej 8 konferencji im nie grozi, ale kto wie może zamiast tytułu "Król James" trzeba by zacząć go niedługo tytułować Lebron "Król Zimy" James :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć z Bronkiem na razie nie jest tak żle. Jest młody a nie mówia na niego KID James. Dają mu wszyscy czas, ale rzeczywiście jeśli 2-3 lata nic sie nie zdarzy to bedzie kolejnym z wielu.....

 

A co do wyników to Larry Hughies sie kłania. bolesna strata!!!!!

Murrrey przyzwoicie.....

Ps. 12 as niemało Lebron ale 5 trn i 7/21

Kings grali w 7!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.