Skocz do zawartości

Mike & Jeff, future hall of famers or not ? ? ?


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak z pewnoscia domysliliscie sie po przeczytaniu tematu, ten watek tyczy sie JVG & Mike B. czyli naszych ulubionych komentatorow

 

choc, jesli ktos ma taka ochote, mozna tu wrzucac uwagi o innych panach / texty innych panow

 

dla mnie JVG jest miszczem, cala reszta, wszystkie te Millery, Kerry i Drexlery to w sumie tylko tlo dla niego, to tak w skrocie bo to oczywista oczywistosc

 

fajny jest ten taki siwy trener co kiedys w memphis trenowal, tylko ze zawsze zapominam jak sie nazywa

o, hubie brown

dobrze analizuje, ale jest tak strasznie powazny jakby rozmowa szla o glodujacych dzieciach w afryce albo o wplywu wycieku ropy w zatoce mexykanskiej na srodowisko i czasem chce go sciszyc - to przeciez tylko banda niepowaznych murzynow biega za pileczka, a 75% ludzi na trybunach nie wie nawet co to jest pick n roll

 

o co mi chodzi - o to zeby wrzucac tu do tematu jakies smieszne grepsy ktore was rozsmieszyly, najlepiej jakby wycinac video czy dzwiek z meczow po prostu

i tu pytanie do szpecow od video, jakim programem najprosciej to zrobic ? musi byc virtual dub czy byloby cos prostszego w obsludze ? po prostu zeby wyciac kawalek video + potem upload na youtube albo jaki serwis do przechowywania plikow

 

kto ogladal mecz memphis miami, to moze pamieta, przytocze tylko 'tematy', jak ktos mi potem powie jak to szybko wyciac z pliku video to moze wrzuce

1.jak sie game clock zacial a van gundy na to 'no i co!!! niech graja!!! hoo carez!!! psuja flow gry!!!'

2.rozmowa o jakims 'four [floor? ] connection' czy cos takiego, chyba jakas gra dla dzieci, i potem Van Gundy mowi, ze ogralby Rondo [ ktory ponoc jest bardzo w to dobry ]

3. Uwaga Breena o tym ze 'LeBron juz jest w double digit w punktach, to jesgo 745 taki mecz z rzedu'

van gundy na to 'uuuuuuuuuffff, co za ulga !!! gdyby tego nie zrobil to nie wiem czy obejrzalbym jeszcze jakikolwiek mecz NBA !!! no i jakaz to bylaby skaza w karierze LeBrona!!!'

 

fpisujcie mjasta ktore popierajom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff jest the GOAT. Breen dla mnie przeciętniak, passable i tyle.

 

i tu pytanie do szpecow od video, jakim programem najprosciej to zrobic ? musi byc virtual dub czy byloby cos prostszego w obsludze ? po prostu zeby wyciac kawalek video + potem upload na youtube albo jaki serwis do przechowywania plikow

VLC player, dajesz widok ->advanced controls i pod paskiem czasu pojawiają się 4 dodatkowe przyciski, czerwone kółko to nagrywanie, klikasz kółko w trakcie oglądania - nagrywasz, odklikujesz - koniec nagrywania. Trzeba zostawić kilka sekund zapasu przed momentem kiedy chcesz zacząc nagrywać, bo program zaczyna chyba od najbliższej klatki kluczowej przez co może obciąć fragment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpecem nie jestem, ale ja zawsze przycinam w Windows Live Movie Maker.

 

Uwaga Breena o tym ze 'LeBron juz jest w double digit w punktach, to jesgo 745 taki mecz z rzedu'

van gundy na to 'uuuuuuuuuffff, co za ulga !!! gdyby tego nie zrobil to nie wiem czy obejrzalbym jeszcze jakikolwiek mecz NBA !!! no i jakaz to bylaby skaza w karierze LeBrona!!!'

To G4 z Mavs się nie liczy? ;]

 

Walt Frazier ogólnie daje radę, ma "fajny flow", czasem rzuci jakimś żartem. To nie jest poziom JVG, ale raczej górna półka. A Breen to raczej "cpt obvious", ale najważniejsze, że nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff jest wyjebisty, nie dośc, że gada to co myśli to jeszcze dobrze myśli. :] No i niezapomniane cytaty w stylu "Who's your Haddadi?"

 

Najgorszy - Reggie Miller, nie wiem co ten kretyn robi w TV.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVG rządzi. IMO jeden z największych powodów do oglądania NBA. Najlepsze są te jego kilkuminutowe tyrady jak się wczuje w rolę :friendly_wink: Fajnie się uzupełniają z Breenem.

 

Lubię Kevina Harlana, głównie ze względu na jego głos. Facet mógłby czytać książkę telefoniczną.

 

Frazier jest najbardziej wyluzowany.

 

Webber jest bardzo naturalny i wdać, że to kumaty gość.

 

Hubie ma ogromną wiedzę, ale trochę usypia.

 

******* mnie Stacy King z tym swoim "hot souce" i ekipa z Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubbie jest spoko, ale czy on kiedyś kogoś skrytykował w nieoptymistycznym sensie? Jamal Crawford - outstanding scorer, Klay - outstanding shooter, Luke Walton - he knows his role. Gościu nigdy nie powiedział o kimś nic negatywnego.

 

Webber jest świetny, taki zajebisty murzyn, którego nie da się nie lubić, coś jak Denzel Washington czy Will Smith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię Willa Smitha. Nie oglądam filmów z nim już od jakiegoś czasu.

 

Co do komentatorów to nie będę oryginalny - JvG to gość, którego lubię posłuchać. Szkoda, że nie zatrudnili go na HC Lakers, jakoś po cichu liczyłem na niego. Ale nie wiadomo nawet czy on chce wracać do trenerki.

 

Reggie był fajnym graczem, podobał mi się dokument o nim, ale do TV poza tym nie powinien się pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubbie jest spoko, ale czy on kiedyś kogoś skrytykował w nieoptymistycznym sensie? Jamal Crawford - outstanding scorer, Klay - outstanding shooter, Luke Walton - he knows his role. Gościu nigdy nie powiedział o kimś nic negatywnego.

 

Webber jest świetny, taki zajebisty murzyn, którego nie da się nie lubić, coś jak Denzel Washington czy Will Smith.

kurde webber to w studio, no nie ? ja te fragmenty jak sa w studio to zawsze przewijam, ale skoro tak polecacie to kiedys poszukam

 

co do krytykowania na antenie to wogole praktycznie nikt nigdy nikogo nie krytykuje, tu rowniez wyroznia sie SVG ktory od czasu do czasu kogos pojedzie

ale ogolnie to taki amerykanski styl, kazdy jest zayebisty i nikogo nie krytykujemy

 

No i niezapomniane cytaty w stylu "Who's your Haddadi?"

 

o kur**, to jest epic, nie slyszalem wczesniej

gimme more of this shit !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do krytykowania na antenie to wogole praktycznie nikt nigdy nikogo nie krytykuje, tu rowniez wyroznia sie SVG ktory od czasu do czasu kogos pojedzie

ale ogolnie to taki amerykanski styl, kazdy jest zayebisty i nikogo nie krytykujemy

Lokalni komentatorzy lubia czesto krytykowac sedziow, kiedy gwizdaja przeciwko wlasnej druzynie :)

 

Ja uwielbiam Marva Alberta i jego "yes".

 

Co do nagrywania filmikow to jesli sciagasz mecze z torrentow/strony to sciagnij sobie z darkwareza albo innej strony Sony Vegas, Pinnacle Studio albo uzywaj wgrany w Windowsie - Windows Movie Maker, ktory latwo obslugiwac.

 

- z ulubionych fragmentow na zawsze zapamietam Barkleya jadacego po Damonie Jonesie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może troche offtopem, ale szukałem tego kiedyś i chyba lepszego tematu, żeby zapytać nie znajdę. Czy da się gdzieś sprawdzić kto będzie komentować poszczególne mecze? Może być nawet updatowane to po meczu, bo czasem jak coś ściągam następnego dnia, to zawsze łatwiejszy wybór z takim info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat z zapytaniem. Posiada ktoś może informacje który komentator komentował fianły Dallas - Miami? Bardzo energiczny i emocjonalny styl komentowania. Jedyne materiały jakie mam to mini-movie z tamtej serii. To jakiś lokalny komentator? Bardzo emocjonalnie reagował podczas punktów Dallas.

 

np 4:24

 

np 4:17

 

np 2:46

 

np 5:20 - Tu go nawet widać, gdyż jest ujecie na komentatora

 

 

Wiem, że przedstawianie linków do youtube może wydać się lekko infantylne, no ale nic innego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.