Skocz do zawartości

Sezon Timberwolves 2005/06


speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko w to uwierzyć, ale Wolves wygrali z Memphis!! Jestem zszokowany, tak bardzo, ze aż musiałem o tym napisać :-]

Pierwsza piątka..chyba optymalny wybór i tak ona powinna wyglądać!!

Banks, Davis(świetny występ, 35pkt, 7rbs, 5as), Hassell, KG, Blount i wchodzący z ławki McCants, Jaric, Griffin(czemu nie grał poraz kolejny?? jakiś konflikt z trenerem??) i reszta. Jednak ławka prezentuje się fatalnie.(J.Reed 23 min, to chyba jego życiówka, nie zasługuje na tyle, ale zwycięzców się nie sądzi)

Teraz kolej na Chicago!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin(czemu nie grał poraz kolejny?? jakiś konflikt z trenerem??)

Griffin zagrał, lecz nie uwzględnili tego w boxscores na nba.com (na Espn jest). Garnett w meczu w Memphis zagrał tylko 21 minut, a Griffin 8. Zdobył on jedynie kilka zbiórek i nic nie zrobił na boisku.

A wracając do tematu to Wolves mnie naprawdę zaskoczyli, nareszcie Banks zagościł w pierwszej piątce i zagrał bardzo dobrze. Davis nie trzeba nawet komentować. W czasie kiedy nie było Garnetta spisywał się jak prawdziwy lider tego zaspołu zespołu. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.