Skocz do zawartości

Sezon Timberwolves 2005/06


speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Wilki nadal przegrywają. KG, Davis i Blount grają naprawdę nieźle lecz brakuje wsparcia od pozostałej części zespołu. McCants w meczu z Houston grał swietnie, a w starciu ze Spurs wogóle nie był widoczny na parkiecie. Timberwolves w meczu za Spurs kolejny raz udowodnili że czołówka NBA nie jest w ich zasięgu. Lecz mam nadal nadzieje, że dzieki nowo pozyskanym zawodnikom, Wilki będą ponownie grały dobrą koszykówkę. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem..wreszcie coś sie zaczęło dziać w tej drużynie!! Davis gra na miarę oczekiwań, z niego można być zadowolony, wniesie nową swieżość do tego zespołu. A Blount co tu dużo mówić, może sprawdzi się rzeczywiście jako trzecie opcja w ataku?? Bo to rzeczywiście nie wyglądałoby źle..tylko ten jego kontrakt. W sumie może i nie jest taki cholendarnie duży, ale on nie jest już najmłodszy :?

Ktoś ostatnio wspominał na forum o możliwości pozyskania z Seattle Supersonic za Murraya i Evans'a..za Banksa i własnie, za kogo??

Jak ta tranzakcja wyglądałaby płacowo??

Bo w sumie jak dla mnie to do Kg, Davisa i Griffina to mogą wszystkich oddać. Nawet Hassella chodź go bardzo lubię. Blounta nie wezmą, ale reszta chyba mogłaby wziąść udział w tej wymianie??

A może są juz jakieś nowsze wieści dotyczące wymian? Muszą coś zrobić aby awansować do PO, ta jedna wymiana to za mało. Jeden krok zrobiono i powinno się teraz zrobić drugi i przewietrzyć to całe towarzystwo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jest to forum Wolves.e-nba, czekałem na nie troche wiec jak juz jest to sie trzeba wypowiedzieć.

 

Wydaje mi się, że ten transfer z przed kilku dni bardziej opłacalny był dla Wolves, ale według mnie nie potrzebnie Minnesota oddawała Olowokandi'ego, wiem że za niego jest Reed i Blount, ale to już nie to samo.

Muszą coś zrobić aby awansować do PO, ta jedna wymiana to za mało.

Też uważam że ta jedno wymiana to za mało.Owszem Davis wniusł tą świeżość do zespołu i chwała mu za to, ale jeśli Wilki chcą zagrać w tym sezonie w PO to ta wymiana napewno nie wystarczy.

 

Nie rozumiem też włodaży Minnesoty.Po co trzymają Hudson'a w składzie, Wolves mają dużo rozgrywających w składz więc Troy im nie potrzbny.Są jeszcze przecież: Jaric, Banks, Carter, Wright i nawet McCants według mnie mógłby grać na PG.Hudson i tak prawie nie gra, a za niego możnaby jakąś sensowną wymiane wykąbinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Cavs. Wilki mają za dużo rozgrywających. Ale jeszcze inne było by tak źle gdyby któryś z nich grał jak prawdziwy playmaker. Jaric ma przebłyski formy ale tak napradę gra kiepsko. Wright nie ma jeszcze doświadczenia a, Carter gra tak jak gra. Hudson spisuje się dobrze jako rezerwowy, ale do pierwszej piątki się nie nadaje. Lepij Timberwolves niech znajdą jednego dobrego rozgrywającego zamiast kilku słabych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kto lepiej wyszedł na wymianie niezły Blount 16pkt, 10 zb, 2 ast, 4 blk.

jak prawdziwy środkowy, Banks też nieźle 20 pkt i 6 ast. wiedziałem że ten chłopak ma potencjał. Ricky tylko 9 pkt. ale za to 5 zb i 5 ast. Reed dorzucił 9 i McCants 10 pkt. Kevin słabiej ale miał oparcie wśród kumpli jak tak dalej będą grać moż będzie PO.

Nasz były wilk Szczerbiak 22 pkt, 3zb, 3ast i Kandi tylko 2 pkt ale grał 3,5 minuty. Każdy potępiał Minny, że dała ciała wymianie ale chyba jest odwrotnie. niech nie tranferują Banksa tylko Jarica do Sonics niech dorzucą Frahma i bierzemy Murraya i Evansa to wolves by się nie prezentowali tak żle o ile jeszcze będą grać na poziomie.

GO BLAZERS!!

GO WOLVES!!

DESTROY THEM ALL!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by sie spodziewał takiego wyniku i takiego zbilansowania??Blount wcale nie musi zapychać salda a może dobrze grać, co pokazuje i gra przy Garnecie może być strzałem w dziesiątkę.

Pozatym Banks, pokazał się z bardzo dobrej strony..20pkt, ale i 6as!!

Davids i KG mieli wsparcie dzisiaj w kolegach, więc nie musieli zbyt dużo rzucać...a swoją drogą o to chyba chodziło KG, żeby wreszcie czuł pomoc wśród innych graczy. I to się własnie dzieje...

Banks tym spotkaniem pokazał, ze można jeszcze poczekać z wymianą do Cavs (wczoraj ktoś tak pisał na forum), bo może się sprawdzić..a zagrał tak, że chyba sam siebie zaskoczył!!

A po takim meczu, można powiedzieć, ze do wymieniony powienien zostać Jaric i koniecznie Hudson(gra coraz słabiej i nie widać po nim, ze to ma być największa pomoc z ławki) Hudsoowi wyraźnie potrzebna jest zmiana otoczenia...

I jedno pytania dzisiaj Davis zagrał na SG?? To którą pozycja według was aktualnie wymaga największych wzmocnień?? Wciąż zamiast kilku średniaków pożadniejszy PG czy może SF??

Wyszły 3 pytania ;]

A pozycja SF, chodzi mi o pozycje Hassella, czy może Davis będzie na niej grał?! I wtedy ważniejszym będzie pozyskanie jakiegoś SG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na pierwszy rzut oka wielu wydawała sie taka nijaka a tu prosze włodaze minnesoty dokonali celnego transferu,co prawda nie ma juz szczerbiaka,ale davis to swierzosc,wzmozony ruch,bardziej finezyjna gra...Banks zagral swietny mecz-20pkt,kilka asyst no i blount,ten ktory mial byc najwiekszym niewypałem tej wymiany w dwoch meczach staje sie kolejna opcja w ataku odciazajac garnetta pod koszem,ten z kolei nie bedzie tak eksploatowany co moze sie przelozyc jedynie na lepsza skutecznosc... :P

Reed cos tam dolozyl ale to jest przeciez rezerwa,jakby tak grali przez reszte sezonu to minnesota wzmocni tym samym siłe ofensywna co przełozy sie na lepsze wyniki...

Najslabiej w wilkach wyglada obwod...jest teraz banks i jak bedzie gral jak w tym meczu to mozna na niego stawiac.Niezle z obwodu punktuje mccants,ja to bym na miejscu Caseya wstawil mccantsa do S5 najwyzej jak nie bedzie sie spisywal to zmieni go hassell...z obwodu z przyzwoita skutecznoscia punktuje tez hudson,u niego to im blizej kosza tym slabiej,no ale jakis shooter by sie wilkom przydal...

Jezeli chodzi o transfer pomiedzy minnesota a seattle to okej tylko ze zamiast banksa oddalbym jarica ktory nie pasuje do minnesoty a zwlaszcza po tym jak doszedl davis,jaric jest jakis taki niepewny,jest powolny,malo punktuje,asystami tez nie grzeszy...z nim moglibysmy oddac albo cartera(po co nam tylu rozgrywajacych)frama lub jakiegos tam dupree labo dubi enubi czy jak mu tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrtce mecz z Pistons i zobaczymy jak sobie poradzą nowe wilki ;]

Od niego może jednak coś zależeć. Jeśli Minesota przegra wysoko, bez walki i bez oznak dobrej gry...myśle, ze meneger Wolves może, ostatecznie przekonać się do śłuszności kolejnych działań w wymianie składu.

Wiem, ze ostatnia wmana była kilka dni temu, ale..jeśli mają gonić Denver to muszą i pokazać serce do walki w każdym meczu. A najlepsza drużyna sezonu będzie dla takich obserwacji najlepszym poligonem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada, kolejna porażka...okropna seria trwa dalej. Wyniki zakrawżają o pomste do nieba, a o stylu gry..o tym lepiej nie pisać. Drużynie brak dynamizmu, ruszają się jak muchy w smole, pokazują statyczna koszykówkę, chcą wygrywać nie biegając, na stojąco. Tego nie da się oglądać. A gdzie tu mowa o przyjemności z kibicowania.

I co tu może napisać kibic Minnesoty..ehhhh, że stracił wiarę w drużynę??

Nie stracił, ale...zminay są konieczne. A zacząć trzeba od najwyższego stołka Vice Prezydent od wydziały koszykówki w Minnesocie Kevin McHale do odstrzału oraz trenera Dwane Casey do odstrzału. Nie wierzę już, w ich umiejętności...

Za Caseya może by tak Larry Brown, którego dni w New York'u chyba są juz policzone ;-]

Casey miał Wolves nauczyć bronić i co? Niby trochę się poprawili, ale jakim kosztem? Ehhhh...PO w tym sezoie to za wysokie progi jak dla Minneosty!! KG tego nie zniesie :-/ Sypie się nam Wolves :-/

ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY!!!

A czego brakuje?? WSZYSTKIEGO!!

Nowej opcji w ataku, zdolnej rzucić kilkanaście (12-14)punktów na mecz. Koniecznie przynajmniej dwóch grajkow potrafiących rzucic za 3. W Minnesocie ten element kompletnie nie istnieje.

Poprzednia wymiana już mi sie spodobała jednak teraz widzę, że to za mało...a o ile za mało?? Jak dużo nam brakuje można sie było przekonać dzisiaj!! I co było widać dodać jeszcze trochę :-/ WRRR...ŹLE JEST I NIEZANOSI SIĘ ABY BYŁO LEPIEJ :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.e-nba.pl można przeczytać o wymianie Griffina za Wilcoxa. Co o tym sądzicie, czy ta wymiana miałaby dla nas sesns?? Moim zdaniem ten ruch miałby sens, pod warunkiem, ze byłaby ona powiązana z wymianą Jarica i Shaun Livingston'a.

Czyli Shaun Livingston + Wilcox za Griffina + Jaric(lub Hudson) + Cartera(ewentuwalnie Madsen, lub inne mięso).

Jaric już grał w LAC, ale nie radził sobie źle. Tylko czy LAC będą chcieli oddać utalentwanego Livingstona??

Taka wymiana mogła by dojść do skutku..czy waszym zdaniem jest to realne?? Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wilkach potrzebne sa zmiany ale zmiany przemyślane.Griffin jest bardzo przydatny dla zespołu,dobrze zbiera i stanowi niezłe uzupełnienie garneta pod tablicami(lepsze niz blount) no i te jego bloki,wilcox czy ja wiem czy z niego taki przydatny zawodnik-mało punktuje a nam potrzebny jest strzelec,ja bym za pozadnego punktujacego zawodnika(zeby tak rzucał 15 punktow w meczu) oddał jarica,cartera,no i jakies tam mięcho typu frahm czy totalnie nieprzydatny madsen.Niby to zawodnik zadaniowy no ale on tak na dobra sprawe nic nie robi.Co prawda shaun livingston jest ponoc bardzo utalentowany i perspektywiczny no ale to kolejny rozgrywajacy a banks jak na razie spelnia pokładane w nim nadzieje,wiec sam nie wiem.Ja bym raczej nie przystał na ta wymiane ale kto wie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McHale, zwolnij w końcu Dwane Casey!! Miarka sie przebrała, co on robi z tymi Wolves. Mark Madsen w pierwszj piątce i Carter??

Ehhh, szkoda juz pisać..a może McHale celowo trzyma Caseya..może chce uzyskać jak najwyższy numer w drafcie i zapolować na upatrzonego grajka!! Iście szatńskie posunięcie..zajebać barana..

Jak chyba wielu mam dosyć tego "trenera" i McHala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu przegrana :roll: :( Tym razem z Szerszeniami. S5 dokładnie taki sam jak w meczu z Utah... szkoda gadac trener nawet nie wyciąga wniosków z poprzednich meczy :( Znowu Madsen grał 23 minuty i nie zagrał kompletnie nic. Casey jest nienormalny. Po wygranej z Suns, powinien już wiedzić jakim składem ma grac a on tymczasem dalej kombinuje. Jest przeciez Banks, Davis, Garnett, Blount, McCants (S5) i Griffin, Hudson, Jaric i Hassel na ławie. Gdyby minna w końcu zagrała takim składem może by cos zwojowali. Ale nie, Casey ma plan żeby z Madsena i Cartera zrobić graczy do pierwszej piatki :x :shock:

 

Mam jakieś takie dziwne przeczucie że jeszcze przed końcem czasu na wymiany dojdzie do jakiegoś trade`u z udziałem Garnetta.

 

Tak sobie myśle że Casey może mieć jakis interes w tym że nic nie robi z zespołem. W końcu Minna oddała swój wybów w pierwszej rundzie i bądź co bądź im niżej skończą sezon tym wyzszy numer w drafcie będzie miała drużyna, której go oddali. No ale to tylko taka opcja i do tego bardzo mało prawdopodobna :lol: Bardziej pewne jest to że Casey to po prostu leszcz jak rzadko :(

BTW Speedy nie wiesz komu oddali ten numer w drafcie?? Clippersom?

 

Nic pozostaje tylko czekac i wierzyć że w następnym sezonie będzie lepiej bo w tym juz raczej nic wielkiego nie zdziałają :(

GO WOLVES!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie, aby teraz doszło do wymiany z KG. Wymiana z nim związana dojdzie tylo wtedy do skutku, kiedy będzie spełnionych kilka ważnaych warunków.

Po pierwsze..KG trafi do zespołu walczącego o mistrzostwo!! Bo nie wyobrażam sobie aby trafił do jakiegoś zespołu gdzie znów jakiś menedżer będzie starał sie zbudować na nim drużyne!! Czyli musi to być już silna drużyna, a wyminiająć zawodników, by pozyskać KG nie może stracić zbyt wiele ze swoich atutów. W tej chwili w połowie sezonu chyba żadna z drużyn myślących o finale nie odważy sie na taki krok.

Druga sprawa Minnesota nie odda go za przysłowiowe "zero". Można sobie wyobrazić, zę gwiazdor z Minnesoty zrobi jak Carter i sie pogniewa na klub...i zacznie odwalać najróżniejsze szobki, ale..to nie w jego stylu. To zupełnie do niego nie podobne!! Dlatego klub będzie musiał zaoferować za niego kogoś z nazwiskiem. I tego się trochę boję :-/ McHale pójdzie na wymiane ze starzejącą się i wypalajacą sie gwiazdą :-/

Osobiście liczę na odrodzenie Minnesoty i dalszą gre KG w Wilkach!!

Ostatnio zamarzył mi się Francis w Wolves i J.R. Smith z Hornets. Wiem teraz na Francisa to nie ma na co liczyć, a szkoda..

..a swoja droga ta opcja J.R Smith to by było ciekawe posunięcie. Hornets chcą sie go pozbyć..a my chyba jesteś w stanie kogoś interesujacego dla nich za niego zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mediach na HoopsHypa, stronie ESPN, a także na stronie http://www.wolves.e-nba.pl pojawiły sie pogłoski o możliwości wymian do zespołu Wolves byłego gracza Stephon'a Marbury z NY Knicks oraz Steve'iego Francisa z Orlando Magic.

Informacje jakie się pojawiają mówią, o tym że wymiana miałaby dotyczyć więcej niż tylko dwóch zespołów.

Który gracz według Was lepiej pasowałby do stylu drużyny Wolves??

Za każdym z nich przemawiają jakieś plusy, ale który z nich ma ich więcj??

Marbury już grał kiedyś w Minnesocie, i dzięki duetowi z KG, zacząłem kibicować tej drużnie.., więc fajnie by było ich zobaczyć znowu razem w tych samych koszulkach na bosiku!! I przypomnieć sobie stare dobre czasy,... i chyba dlatego wolałbym aby to był Marbury.

Jest podobnie jak Francis rozkapryszoną gwiazdą, potrafiącą okazyać swoje fochy, oddający masę niepotrzebnych rzutów przez ręce, ale..porównując ich umiejętności na PG wydaje mi się, że Marbury mimo iż jest nieco niższy jest bardziej przydatny w ofensywie jak i w obronie. Z mojego punktu widzenia jest lepszym obrońcą, ale...trzeba przyznać, ze obaj nizbyt przykładają się do gry pod własnym koszem!! Aktualnie każdy z nich przeżywa nie najlepszy okes w swoich teamach, jednak gorzej wiedzie sie ostatnio Fracisowi, przez co może by Wolves musieli mniej oddać, ale...prawde mówiąc..dla mnie możemy oddać za nich każdego, oprócz Davisa, KG, Banksa i Griffina(Ci ostatni dwaj gracze mogą uczestniczyć niestety w tej wymianie:-/)

McCants też chciałbym aby został..koleś ma warunki do tego by się odpowiednio rozwinąć. Jak dla mnie już w tej chwili to gracz aspirujący do pierwszej piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.