Skocz do zawartości

Babcock wyleciał !!


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Oooooooooooo panie :D To mi sie zaczyna podobać jego praca w Suns teraz procentuje wynikami klubu i widac ze koles ma cos pojęć o prowadzeniu klubu. Mam nadzieje ze pozostawi Bosha i nakmini jakiś transferów albo zwolni salary i skusi graczy w przerwie wakacyjnej 2007 :)

 

Moze zaczyna sie nowy rodział dla Raptors? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to mi sie podoba 8) Colongelo to dobry GM, ktory robi widoczeni przemyslane ruchy. Zreszta widac ze nawet jeden sezon to dla niego spore doswiadczenie, bo w Suns potrafił juz po jednym rozgrywkach wyciagac pozytywne wnioski jak oddanie Q czy wzmocnienie strefy podkoszowej. Mam nadizeje ze w Raptors bedzie kontynowal dobra passe. mamy mlody, zdolny team, mamy dobrego GM-a wiec mamy tez prawo optymistycznie patrzec w przyszlosc. Wierze ze bedzie dobrze bo zaczyna sie wreszcie cos dziac i na boisku i na wyzszych stanowiskach. Wierze tez ze wreszcie uda sie przemoc passe ze Kanada jest bee i tutaj tez zaczna przybywac dobzi FA. Cóz w tym seoznie troche $$$ sie szykuje wiec jestem ciekaw jak nasz nowy GM sie wykarze :)

Swoja droga dobrze uklada sie nam w zarzadzie. Dwa najwyzsze stanowiska zajmuja dwie odpowiednie osoby. Wierze ze Emby dalej bedize pokazywał ze ma leb na karku i dzielnie wspieral Colongeglo. Obaj pokazuja ze znaja sie na rzeczy wiec wierze ze razem poprowadza Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colangelo jako GM się napewno sprawdził w Phoenix, ale w Toronto będzie mu napewno o wiele trudniej z wielu powodów, których nie będę powtarzał.

Pozytywnie napawać was kibiców Raps może fakt, że James chce zostać, ale mam do was pytanie- jak myślicie ile Mike jest w stanie zarządać od klubu i na jak długo? Napaliliście się na niego niemiłosiernie, a przecież ten koleś ma 31 lat i praktycznie pół dobrego sezonu za sobą. W poprzednich dwóch ekipach też pogrywał nieźle, ale nie rewelacyjnie. W Raps jak sami wiecie sytuacja ze strzelcami, dobrymi strzelcami, a nie takimi, którzy za strzelców się uważają jest trudna. Nie twierdzę, że James nie ma dobrej ręki, bo oglądałem sporo Raps i wiem, że ma, ale nie jest to zawodnik, na którego nalezy stawiać. Także ponawiam swoje pytanie- ile waszym zdaniem wart jest James?

 

Piszesz Wróbel o zmianie trenera, ale czy nie uważasz, że to co się dzieje/działo w zespole to nie do końca wina coacha. Przecież ma on bardzo ograniczone pole manewru. Nie ma tam zbyt wielu naprawdę dobrych graczy- są za to utalentowani, ale nie opierzeni. Może pod nowymi rządami wypadało by dać mu czas choćby do końca (i tak już straconego) RS i wtedy podjąć jakieś decyzje.

Inna sprawa to nadal wielki problem z zyskami klubu płynącymi ze sprzedarzy biletów, koszulek i innych dupereli. To ogranicza wydatki klubu, bo jeśli nie ma wpływów to i trzeba oszczędzać, a więc pomimo sporych sum jakie będziecie mieli w salary zarząd niekoniecznie może przeznaczyć na zawodników tyle ile faktycznie ma, bo np będzie wolał trochę przyoszczędzić (co się napewno opłaci za rok czy dwa).

 

Colangelo to naprawdę swietny menager, ale nie cudotwórca i będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość, bo samo przyjście dobrego GMa nie poprawi notować klubu u wolnych agentów. Napewno będzie lepiej, bo i oferty dzięki jego pracy będą atrakcyjniejsze, ale to nadal może byc za mało. Choć przyznam szczerze zmartiwła mnie trochę ta wiadomość, bo to oznacza, że walka o Chrisa w 2007 roku będzie trudniejsza niż przypuszczałem (info do niejakiego Darettiego- daruj sobie smutny tekst, że Bosh zostaje w Toronto bo Ty tak uważasz). Ale narazie nikt nie stoi na stracoinej pozycji, a to głównie przyszły sezon zweryfikuje co będzie dalej z Chrisem. Będzie go trudniej wydębić z Toronto, ale w tym biznesie juz nie takie cuda się zdarzały wiec przyszłośc Bosha jako Raptora nadal nie jest całkowicie przesądzona.

Poza tym w Chicagowskiej czerwieni mu zdecydowanie lepiej niz w Kanadzkim fiolecie :P

Także reasumując- gratuluję pozyskania świetniego GMa, ale to dopiero początek drogi Raptors...oby owianej sukcesami, ale bez Chrisa Bosha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie napawać was kibiców Raps może fakt, że James chce zostać, ale mam do was pytanie- jak myślicie ile Mike jest w stanie zarządać od klubu i na jak długo? Napaliliście się na niego niemiłosiernie, a przecież ten koleś ma 31 lat i praktycznie pół dobrego sezonu za sobą.

O fuck dopiero teraz uświadomiłem sobie, że James jest już taki stary :?

Nie wiem dlaczego, ale byłem przekonany, że on ma 26-27 lat i właśnie wchodzi w najlepsze lata swojej kariery a tu lipa. W takiej sytuacji chyba bym się obawiał trochę dać mu zbyt wysoki kontrakt, ale po takim udanym sezonie pewnie go i tak dostanie, długi kontrakt powyżej MLE to byłoby chyba jednak przepłacenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie napawać was kibiców Raps może fakt, że James chce zostać, ale mam do was pytanie- jak myślicie ile Mike jest w stanie zarządać od klubu i na jak długo?

Z oficjalnych źródeł wiem, że James chce 6mln $ za następny sezon. To 2 razy tyle ile zarabia teraz, ale nie wiem czy jest tego wart :? Można te 6 baniek inaczej wydać, bo James nie jest niezastąpiony i ma często jakieś odpały przez co Bosh traci, dostaje mniej piłek, oddaje mniej rzutów. Osobiście nie dał bym tyle kasy MJ, a nawet bym go oddał za kogoś jeśli byłaby taka możliwość.

 

Piszesz Wróbel o zmianie trenera, ale czy nie uważasz, że to co się dzieje/działo w zespole to nie do końca wina coacha. Przecież ma on bardzo ograniczone pole manewru. Nie ma tam zbyt wielu naprawdę dobrych graczy- są za to utalentowani, ale nie opierzeni. Może pod nowymi rządami wypadało by dać mu czas choćby do końca (i tak już straconego) RS i wtedy podjąć jakieś decyzje.

Ja mam jedynie do niego pretensje o to, że manewruje piąkami jak w szachach, raz daje pograć Woodsowi 3min, raz 15min, raz w ogóle. To samo z Calderonem. On poprostu nie ma pomysłu na grę, szuka jakiś dziwnych rozwiązań, ale czas chyba się na coś konkretnego zdecydować. Zgadzam się, że można mu dać czas do końca sezonu, PO i tak już za nami tak więc niech pokaże ile jest wart. Podejrzewam, że i tak odejdzie więc dla mnie spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie napawać was kibiców Raps może fakt, że James chce zostać, ale mam do was pytanie- jak myślicie ile Mike jest w stanie zarządać od klubu i na jak długo? Napaliliście się na niego niemiłosiernie, a przecież ten koleś ma 31 lat i praktycznie pół dobrego sezonu za sobą. W poprzednich dwóch ekipach też pogrywał nieźle, ale nie rewelacyjnie. W Raps jak sami wiecie sytuacja ze strzelcami, dobrymi strzelcami, a nie takimi, którzy za strzelców się uważają jest trudna. Nie twierdzę, że James nie ma dobrej ręki, bo oglądałem sporo Raps i wiem, że ma, ale nie jest to zawodnik, na którego nalezy stawiać. Także ponawiam swoje pytanie- ile waszym zdaniem wart jest James?

Moim zdaniem Mike jest ostatnio czesciej krytykowany niz chwalony na tym forum. Po tym jak na poczatku sezony rozgrywal co mecz swietne zawody tak eraz powoli sie wypala. Porbuje kreowac sie chyba swoimi rzutami na lidera druzyny. Nie ulego jednak watpliwosci ze jest graczem wnaszacym wiel do skladu i warto podpisac go ale nie za taka kase jaka on by chcial dostac bo 6 baniek za sezon moze byc kiepskim posunieciem gdyz nie wiadomo jak bedzie prezentowal sie w kolejnych sezonach a nalezy pamietac ze co rok bedzie starszy i wolniejszy...

 

A co do ternera to nie mam watpliwosci ze Mitchel poleci. Niech siedzi do konca sezonu a pozniej pana pozegnamy. I nie chodzi tu o to ze nie mial kim kierowac i rotować. On poprostu nie umie wykorzystac tego co ma. I watpie ze pod jego opieka rozwina sie tacy gracze ja Charlie V. Calderon Graham no i oczywiscie Bosh ktory ciagle sie rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie napawać was kibiców Raps może fakt, że James chce zostać, ale mam do was pytanie- jak myślicie ile Mike jest w stanie zarządać od klubu i na jak długo? Napaliliście się na niego niemiłosiernie, a przecież ten koleś ma 31 lat i praktycznie pół dobrego sezonu za sobą. W poprzednich dwóch ekipach też pogrywał nieźle, ale nie rewelacyjnie. W Raps jak sami wiecie sytuacja ze strzelcami, dobrymi strzelcami, a nie takimi, którzy za strzelców się uważają jest trudna. Nie twierdzę, że James nie ma dobrej ręki, bo oglądałem sporo Raps i wiem, że ma, ale nie jest to zawodnik, na którego nalezy stawiać. Także ponawiam swoje pytanie- ile waszym zdaniem wart jest James?

Dobrze okreslił to Artek to było za czasów kiedy gral naprawde na poziomie, teraz to juz wszyscy mamy co do tego spore watpliwosci, bo Mike gra troche mowiac slangiem piłkarskim "na pałe". Lubi rzucac, wiec jak jest PG to zabiera gre i co najgorze nie umie sie opanowac jak nie idzie tylko odpala te swoje trojki

Ile jest wart moim zdaniem? Hmm skomplikowane pyt, ale jezeli bedzie grla tak jak na poczatku sezonu, nic na siłe, wszystko przemyslane no i forma to jestem w stanie dac mu 5mln, a jezeli tak jak teraz to nie wiecej niz 2,5-3. Wszytko na 2 lata bo dłuzej w tym wieku nie ma co go trzymac, a jeszcze ten poziom na jaki go teraz stac przez 2 kolejne wiosny przetczymac powinien. Czyli idac takim tokiem rozumowania dałbym mu 3,5-4 a chce 6. Jezeli nie pojdzie na ustepstwa chociaz do 4,5 to ja bym postarał sie te 6mln$$$ wydac w inny sposób. Jeszcze na poczatku sezon mógłbym mu nagiac ten milion do przodu, ale im dalej w głab sezonu tym gorzej, wiec teraz jest to suma nierealna.

 

Poza tym w Chicagowskiej czerwieni mu zdecydowanie lepiej niz w Kanadzkim fiolecie Razz

Ja uwazam inaczej :roll:

 

Piszesz Wróbel o zmianie trenera, ale czy nie uważasz, że to co się dzieje/działo w zespole to nie do końca wina coacha. Przecież ma on bardzo ograniczone pole manewru. Nie ma tam zbyt wielu naprawdę dobrych graczy- są za to utalentowani, ale nie opierzeni. Może pod nowymi rządami wypadało by dać mu czas choćby do końca (i tak już straconego) RS i wtedy podjąć jakieś decyzje.

Oprócz tego wszystkiego co napisał Wróbel, to ja od siebie moge dopisac jeszcze to, że on mial czas do połowy tego sezonu, bo w tamtym prezentował sie dosc dobrze. Jak widac tamten obraz był dosc nie jasny, bo teraz widac wszystkie jego niedoskonalosci. I ine chodiz o brak talentu, bo jakis to talent jest, tyle ze on go nie umie ograc, nie umie go wyrzkostystac stad moze wydawac sie ze niektorych talentow nie ma, lub tez nie spełniaja oczekiwan a Sam daje im wielka hustawke minut...

Do konca RS juz bym nie czekał bo jak zauwazyłes z tego seoznu juz nic ine bedzie, Sam jak sie nie zmienil to zwortu byc nie powinno, zreszta jego posada i tak wisi na włosku, wiec ja uwazam ze trzeba go zwolnic i dac nowego coacha, niech sie przezwyczaja do graczy, zapoznaje z ekipa, niech zgrywa, obmysla taktyki aby juz z jakims doswiadczeniem wejsc w nastepny sezon.Mówie tak bo w zmiane Mitchella nie wierze, jako bodajze jedyny wierzyłem w to przed tym sezonem, gdy wielu chciał go juz wyrzucic, jako jedyny łudziłem sie cos tam po listopadzie, teraz i ja w niego nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.