Skocz do zawartości

Dwyane Wade vs LeBron James: kto lepszy??


dwyane wade

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tematu, dla mnie zdecydowanie jest lepszy DWYANE WADE

Konkurs wszechstronności wygrał zdecydownaie i kieruje gra zespołu na ogół... LeBron Musi dojrzec do gry z zespołem...

 

Nie konkurs wszechstronnosci a tor przeszkód. Nie jestem przekonany do konca czy Wade calkowicie kieruje gra Heat. Do pomocy ma przeciez takich graczy jak choćby Shaq czy chociażby Payton, Posey. A James z kim ma grać? Dla mnie lepszym liderem pozostanie Lebron którego drużyna gdzie gra on praktycznie sam ma 4 miejsce w konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konkurs wszechstronnosci a tor przeszkód. Nie jestem przekonany do konca czy Wade calkowicie kieruje gra Heat. Do pomocy ma przeciez takich graczy jak choćby Shaq czy chociażby Payton, Posey. A James z kim ma grać? Dla mnie lepszym liderem pozostanie Lebron którego drużyna gdzie gra on praktycznie sam ma 4 miejsce w konferencji.

James ma do pomocy np. Ilgauskasa, który jest pewnym punktem zespołu i można na niego liczyć, a także Larry Hughes. Co prawda jest teraz kontuzjowany, ale jest to bez wątpienia wsparcie dla LeBrona.

 

W Heat sprawa wygląda troche inaczej niż mówisz. Do pomocy Posey ? Payton ? To są typowi role playerzy. Jedynym wsparciem jest Shaq, ale bez Wade'a Heat słabo sobie radzą (dzisiejszy mecz z Hawska). Wade jest tym napędem Miami, a Shaq jest do pomocy. Moim zdaniem Dwyane jest bardziej dojrzałym graczem od James'a, ale to tylko sprawa własnego zdania, nikt nikogo nie przekona do swoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.