Skocz do zawartości

Sezon 2005/06: Plotki i transfery


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam na prośbę Cavsa. Myślę, że przyda się taki topic, by móc tu dyskutować o ewentualnych trade'ach i różnych plotkach transferowych związanych z Cavs. Zresztą już zdarzało się, że umiaszczano tego typu rzeczy w tematach dotyczących meczów, więc chyba takiego miejsca jak to brakowało.

 

Ostatnio wiele mówi się o ewentualnej wymianie Goodena. Pojawiła się nawet plotka o ewentualnej wymianie z Celtics, w której za Drew mieliby przyjść Blount i Banks. Nie ma wątpliwości, że byłoby to dla nas niekorzystne. Sam DG mówi, że bardzo podoba mu się w drużynie, jednak Ferry odkąd został GM-em, cały czas próbuje go sprzedać. Jako, że w raz z końcem sezonu kończy się kontrakt naszego PF-a, zdaje się, że Danny nie chce wykładać na niego zbyt dużo kasy latem (mówi się o jakichś 7 bańkach rocznie) i chce mieć coś w zamian.

Ja osobiście bardzo lubię Goodena i bardzo chcę aby został. To wciąż bardzo młody, waleczny PF. Świetnie zbiera, nie ma zapędów gwiazdorskich i zadowala się wykonywaniem czarnej robory. Dla mnie jest świetną opcją na czwórkę i nie wyobrażam sobie funkcjonowania deski bez niego. Drew musi zostać!

 

Inna kwestia to oczywiście PG. Mamy tu jednego weterana Snowa, z którego wielu i tak jest niezadowolonych. DJ ostatnio prawie nie gra z piłką i można powiedzieć, że jest SG, a Mike Wilks to na pewno nie jest odpowiedni człowiek do bycia elementem rotacji. Tutaj trudno powiedzieć, kto ewentualnie mógłby wzmocnić nas na tej pozycji. Na ogół łączy się to z oddaniem Goodena, tak jak w przypadku pozyskania Banksa.

 

Na koniec jeszcze proste pytanie - czy my w ogóle potrzebujemy zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec jeszcze proste pytanie - czy my w ogóle potrzebujemy zmian?

 

Głupszego pytania na koniec wymyslisz nie moglęs :wink:

Tyle kategoria zartu. Na seiro to uwazam ze jest za wczesnie by mówic o czyms konkretnym, ale uwazamz e nawet zespól swietny po sezonie potrezbuje jakis zmian, moze nie wielkich ale kosmetycznych napewno. U nas jest jescze za wczesnie by cokolwiek mowic, zobaczymy co bedize po ASG. Juz teraz moge powiedziec ze przydalby sie lepszy SG, bo Larry nie do konca daje rade. Mozna byłoby poszukac jakiejs wymiany, bo nie chce mi sie patrzec na jego skutecznosc coraz czesicej a team jednak potrzebuje kogos na SG, co udowodniły mecz bez Larry'ego i seria 6 porazek. Mam nadzieje jednka ze Boogie sie wroci do poziomu z ostatniego sezonu, czy chociaz zacznie grac na miare naszych oczekiwan i nie bedzie to potrzebne bo taki trade to narazie raczej marzenie. Poszukalbym tez strzelców bo Marshall i DJ zawodza w tym elemencie, ale jak pisalem maja jescze czas, na to wszystko jest za wczesnie na gadanie oc nie gra w zepsole i co trzeba zmieniac.Moje zdanie jest takie. Na to co bedzie trzeba zmienic czekamy do kocna seoznu, bo nasz głowny czas spradzianu jescze nadejdzie.

 

Inna kwestia to oczywiście PG. Mamy tu jednego weterana Snowa, z którego wielu i tak jest niezadowolonych. DJ ostatnio prawie nie gra z piłką i można powiedzieć, że jest SG, a Mike Wilks to na pewno nie jest odpowiedni człowiek do bycia elementem rotacji. Tutaj trudno powiedzieć, kto ewentualnie mógłby wzmocnić nas na tej pozycji. Na ogół łączy się to z oddaniem Goodena, tak jak w przypadku pozyskania Banksa.

Sam dobrze wiesz ze celujemy wysoko bo w Cleveland zaczyna dziac sie ciekawie. Uwazasz ze mozemy osiagnac cos z takim PG? Licz sie tez z tym ze Snow pewnie niedługo jeszcze sie posłaprzy albo wogóle zakonczy kariere. Ja na inego nie najezdzam akurat, bo jak na sieibe to gra dobrze, przynajmniej gra z gała, ale nie zmienia to faktu ze zatrudnienie jakiegos PG w lecie to pierwsze, priorytetowe zadanie.

 

Ostatnio wiele mówi się o ewentualnej wymianie Goodena. Pojawiła się nawet plotka o ewentualnej wymianie z Celtics, w której za Drew mieliby przyjść Blount i Banks. Nie ma wątpliwości, że byłoby to dla nas niekorzystne. Sam DG mówi, że bardzo podoba mu się w drużynie, jednak Ferry odkąd został GM-em, cały czas próbuje go sprzedać. Jako, że w raz z końcem sezonu kończy się kontrakt naszego PF-a, zdaje się, że Danny nie chce wykładać na niego zbyt dużo kasy latem (mówi się o jakichś 7 bańkach rocznie) i chce mieć coś w zamian.

Ja osobiście bardzo lubię Goodena i bardzo chcę aby został. To wciąż bardzo młody, waleczny PF. Świetnie zbiera, nie ma zapędów gwiazdorskich i zadowala się wykonywaniem czarnej robory. Dla mnie jest świetną opcją na czwórkę i nie wyobrażam sobie funkcjonowania deski bez niego. Drew musi zostać!

Ja równiez jestem za jego pozostaneniem bo to chyba nasz pierwszy zbierajacy w tym seoznie. Tak na oko bo nie mam statow. Good jest waleczny na deskach, widac ambicje, chec gry, w atkau tez sie angazuje, jest w miare skuteczny i tez dosc młody.Nie wiem dlaczego Ferry chce go oddac ale absolutnie tego nie popieram. Tym bardziej ze sam teraz wyraza chec pozostnia w zespole, a na poczatku nie był entuzjasta gry w barwach Cavaliers. Pozostawnie go to na równi z pozyskniem PG najwazniejsze zadanie lata-mam nadzieje ze akurat to uda sie rozwiazac jednak szybciej niz przed zakonczeniem sezonu, zeby miec tylko jeden cel na offseason a reszta poboczne,wierze ze da sie go wczesniej podpisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zakładam na prośbę Cavsa

Dziekuje bardzo :) Mam nadzieje ze znajdzie się duzo osob do dyskusji w tym temacie

 

Szkoda ze Ferry chce sie rozstac z Gooden'em bo Dru to naprawde dobry, mlody i perspektywiczny gracz i jezeli doszloby do jakiejs wymiany z jego udzialem (co jest wedlog mnie nie potrzebne) to trudno byloby go kims zastapic.A ta wymiana z Celtics bylaby dla nas nieoplacalna, a jezeli Ferry by sie zgodzial na nia to bylby glupcem.

 

Oczywiscie najbardziej potrzebujem typowego PG.Mysle ze zawodnikiem jaki pasowalby do Cavs na ta wlasnie pozycje i z ktorym moznaby sprobowac zrobic jakis trade sa: Devin Harris z Dallas Mavericks i Juan Dixon z Portland Trail Blazers.Z udzialem tego pierwszego zawodnika, trade moglby wygladac tak: Varejao,Wilks,Sasha-->Harris,jakies mieso np.Mbdenga.A ten drugi trade:Varejao,Wilks-->Dixon

 

Trzeba tez poszukac jakiegos dobrego strzelca, bo jak narazie DMarsh i DJ nie spelniaja pokladanych w nich oczekiwan.Graczem ktory sadze ze maze poprawic nasza skutecznosc zza luku jest Voshon Lendar z Denver Nuggets (moznabyloby go pozyskac rowniez jako zastepstwo za LH).Z wymiana z jego udzialem sadze ze niebyloby zadnych problemow, poniewaz Voshon ma problemy z dogadaniem sie z trenerem, wiec pozyskanie go nie powinno byc zadnym problemem, ja bym zaproponowal taki trade: Varejao,Sasha-->Lendar

 

Można tez polaczyc te dwie perspektywy, czyli rozgrywajacy+strzelec=rzucajacy PG.Takim zawodnikiem wedlog mnie jest Tyronn Lue z Atlanty.Trade moglby wygladac nastepujaco:Varejao,Wilks,zatrudnic jakiegos PF/C-->Lue

 

Gdyby jeszcze szukac zastepstwa dla Boogie’go, moznaby pomyslec nad Kareem’em Rush’em.Jest on w tej chwili na IL.Ale jakby taka wymaina miala nastapic, to ja bym zaproponowal takiego trada: Varejao,Sasha-->Rush

 

Co o tym sadzicie?

 

P.S.Sory ze uzywam ciagle tych samych slow, ale nie mam slownika wyrazow biskoznacznych przed soba... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varejao,Wilks,Sasha-->Harris,jakies mieso np.Mbdenga.A ten drugi trade:Varejao,Wilks-->Dixon

Jezlei chodzi o pierwszy to zdecydowanie sie cavsom nie opłaca...Varejao to młody perspektywiczny zawodnik poza tym dostaje mało kasy na sezon wiec zostaje na bank dlatego sie dziwie dlaczego wystepuje tak czesto w woim poscie...owszem wymieniłes zawodnikow niezłych i młodych i własnie dlatego zostana w swoich druzynach

Varejao,Sasha-->Lendar

Kolejny raz AV i AP ale odniose sie do Lenarda....po poierwsze VL ma na karku 33 lata co go juz dyskwalifikuje, jednak z drugiej strony ma kontrakt na 1 sezon i nie jest wcale to taki zły pomysł zawodnik swietny za 3, doswiadczony a teraz przydałby sie szczegolnie oczywsicie z powodu braku hughesa....

Varejao,Wilks,zatrudnic jakiegos PF/C-->Lue

Juz pisałem ze AV nie opłaca sie wymieniac natomiast Lue 29 lat przydałby sie taki zawodnik ktory napedza gre tak jak Tyron ktory chce na wszelki sposob upodobnic sie do Iversona ale ten koles jest niezły tyle ze zamiast Varejao np DJ+Newble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem po angielsku "Orlando suspends Steve Francis for conduct detrimental to the team." to Steve Francis został zawieszony przez coś ale nie wiem przez co :oops:

 

We wtorek 10 stycznia Zendon Hamilton podpisał z Cleveland Cavaliers 10 dniowy kontrakt.

 

Bryant goni legedę koszykówki Chamberliana. Bryant zdobył w meczu 81 pkt a 20 punktów zabrakło mu do pobicia rekordu.

 

Prezydent New York Knicks Isiah Thomas został oskarożony o molestowanie przez 43 letnią kobietę

 

Marcus Camby wraca po kontuzji do Denver Nuggets: czyżby zasilił skład?

 

P.S jak by mi ktoś mógł wytłumaczyc i odpowiedzieć o co chodzi z tym Francisem to był bym wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francis zostal zawieszony za szkodliwe działanie dla zespołu. Fraincs w meczu z SSS odmowił wejsca na parkiet w garbage time, gdyz uwazal ze taki gracz jak on nie powinien tam wystepowac. Od tego czasu zaczeły sie przepychanki, zawieszenia itd. Jakby co to informacje są na http://www.e-nba.pl jak bedzie cos nowego to pewnie sie pojawia :wink:

 

PS. TO jest topic z plotkami zwiazanymi o Cavs. Ogólny topic o plotkach jest tutaj i to tam raczej powinny sie znajdowac tego typu sprawy.

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=1938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cavs.e-nba.pl jest news o poszukiwaniu PG, pisze w nim ze Cavs chcieli pozyskac Atkins'a, tylko nie wiem czy by nam pozyskanie go cos pomoglo, mowione tez o trade w ktorym mielibysmy dostac Marcus'a Banks'a z Celtics, ale to jest juz nie wazne, bo dzisaj przeszedl do Minnesoty.Zastanowiem sie rowniez dlaczego nikt o tym nie pisal, przeciez ten temat jest wlasnie do tego :?:

 

Przyznaje Mark_us, ze podczas wymyslania trad'ow umieszczenie przeze mnie Varejao i Pavlovic'a na liscie transferowej to byl blad :!: Ale w takim razie kto za nich :?: Moze Newble, a czy DJ :?: Chba tak, ale napewno nie w przypadku wymiany za Lenarda, bo wtedy mielibysmy tylko Snow'a i Wilks'a

Jak narazie najlepszym kandydatem i najbardziej mozliwym do pozyskania wedlug mnie wydaje sie byc Lue.Gra bardzo dobrze na obwodzie (czego dalej potrzebujemy) oraz gra zespolowo tylko niestety jest tez bardzo slabym obronca, ale przeciez od tego mamy Snow'a i Newble.

 

A kogo wy proponujecie jeszcze na PG do Cavs :?:

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Zawodnika na jaka pozycje potrzebujemy najbardziej (oprocz PG oczywiscie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cavs.e-nba.pl jest news o poszukiwaniu PG, pisze w nim ze Cavs chcieli pozyskac Atkins'a, tylko nie wiem czy by nam pozyskanie go cos pomoglo

Nic, bo Atkins to słabsza wersja DJ-a. Ferry stałby się w moich oczach kretynem, gdyby go pozyskał.

 

Jak narazie najlepszym kandydatem i najbardziej mozliwym do pozyskania wedlug mnie wydaje sie byc Lue.

Nie jest to na pewno szczyt moich marzeń. Przede wszystkim ten gość głównie rzuca z dystansu, a w dodatku jest mały i nie broni.

 

A kogo wy proponujecie jeszcze na PG do Cavs :?:

Dla mnie może zostać Snow. W dalszym ciągu jest zdecydowanie jednym z najlepszych defensorów na swojej pozycji w całej lidze, a do dobrze kreuje grę. Ma też duże doświadczenie, które w PO będzie bardzo potrzebne. Od rzucania są inni. 8)

 

Jeżeli miałbym wskazać kogoś, kogo chętnie bym sprowadził na tą pozyję, to Raymond Felton. Bobcats go ewidentnie marnują w tym sezonie i karzą mu ostatnio grać na SG. Konsekwentnie stawiają na Knighta i kto wie, czy nie są gotowi oddać Feltona.

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Zawodnika na jaka pozycje potrzebujemy najbardziej (oprocz PG oczywiscie) :?:

Trudno powiedzieć. W tej chwili zdecydowanie SG, ale za jakiś miesiąc wróci Hughes. Po jego powrocie brakować może być rezerwowego centra. Henderson to gracz, który zbyt wielu minut nie gra, a poza tym kończy mu się po sezonie kontrakt. Teoretycznie można tu wstawić Varejao, a Marshalla na PF, ale mimo wszystko jakiś typowy środkowy, solidny zmiennik dla BigZ by się przydał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coraz głośniej mówi się o ewentualnej wymianie Gooden-Duhon. Nie jestem przekonany do słuszności takiego trade'u. Mielibyśmy aż za dużo gości na PG (jeśliby Jonesa skwalifikować jako SG to z kolei na tej pozycji za dużo grajków), a do tego stracilibyśmy solidnego PF. Cenię Varejao, ale IMO to na dzień dzisiejszy zawodnik tylko na ławkę, a Marsh jak wiadomo ucieka z pomalowanego i ogólnie rzecz biorąc jest typowym 6th manem. Chris by mi pasował, bo mielibyśmy dobrego PG na lata, ale luka pod koszem, która by powstała mnie zniechęca.

 

Jest jeszcze kwestia kontraktów. Jeżeli Ferry i tak nie zamierza podpisywać latem nowego kontraktu Goodena, to wtedy nie ma sensu go trzymać, a taki Duhon z niską i dość długą umową byłby dobrym kąskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz głośniej mówi się o ewentualnej wymianie Gooden-Duhon. Nie jestem przekonany do słuszności takiego trade'u. Mielibyśmy aż za dużo gości na PG (jeśliby Jonesa skwalifikować jako SG to z kolei na tej pozycji za dużo grajków), a do tego stracilibyśmy solidnego PF. Cenię Varejao, ale IMO to na dzień dzisiejszy zawodnik tylko na ławkę, a Marsh jak wiadomo ucieka z pomalowanego i ogólnie rzecz biorąc jest typowym 6th manem. Chris by mi pasował, bo mielibyśmy dobrego PG na lata, ale luka pod koszem, która by powstała mnie zniechęca.

 

Jest jeszcze kwestia kontraktów. Jeżeli Ferry i tak nie zamierza podpisywać latem nowego kontraktu Goodena, to wtedy nie ma sensu go trzymać, a taki Duhon z niską i dość długą umową byłby dobrym kąskiem.

Widizsz Kily dla mnie sprawa wyglada podobnie z tą roznica ze ja bym był bardizej przychylny dla tej wymiany. Pamietaj naszym najwiekszym jak narazie probleme jest brak dobrego PG. Duhon ta sprawe załatwia na lata, do tego jest to tani a juz dobry,z tego co slyszałem sczególnie w obronie PG. DO teg nie pcha sie na zdobywanie punktow, potrafi ograniczyc sie dla innych, a to u nas cecha wazna bo od oczek jest kilku graczy, choc nie wszyscy spełniaja oczekiwania :roll: Gooden to Gooden i nie wiadomo czy czekanie na niego nie skonczy sie tka samo jak z Boozerem. Dlatego teraz proponuja przy nim postawic sprwae jasno, pociagnac go jakos za jezyk, co mysli o dalszej grze w Cavaliers, czy jest przychylny czy cos tam sie rozglada po innych klubach. Jezeli cos zacznie mowic ze nie do konca widzi tutaj swoja przyszłsoc to ja bym sie wiele nie zastanawiał. Co do PF to zgoda ze Mars ucieka na obwod i jest idealnym 6-th manem, ale jak trzeba to wybiegnie w S5, co do Varejao to ja bym go na benchu nie widzial tak pewnie. Taki walczak jak on przyda sie w kazdym momencie i nie zaleznie czy wyjdize od poczatku czy potem wspomoze zespół. W kazdym razie lepiej oni niech wchodza w S5 niz dalej bedzie jedne SNow na PG a reszta z wymuszenia. Dla mnie ten trade wyglada niezle, bo łatamy dziury, a na PF sie tak strasznie nie zrobi bo beda jeszcze Varejao i Marsh i tez zawsze mozliwa opcja z Hendersonem(mozna grac mocnym składem z 2C w ostatecznosci). Poza tym zostaje jeszcze MLE na lato a wraz z nim z tego co pamietam Evans, własnie PF, walczak, od brudnje roobty, swietnie grajacy na tablicach i na dodatek tani Gracz jakich mało i jakich kazdy potrzebuje. Dlatego ja bym pogadal z Gooden i naprawde powaznie zastanowil sie nad ta opcja.Wiem ze tracimy teraz jedna z 4 głównych opcji w ataku, ale w ogólnej perspektywie mysle ze wyszłoby nam to lepiej. A moze z S5 obudzilby sie Marsh?

 

PS. Ja nie widze za duzej ilosci grajkow na PG. Jonesa niezaleznie od tego gdize gra zawsze uwazalem za SG i tam go widze, wiec na PG jest sam Snow. Duhona uznajemy za rozgrywajka i mamy dokladnie dwoch nadajacych sie do gry graczy na tej pozycjui. A na SG przesytu tez nie widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na SG przesytu tez nie widze :)

To w takim razie zauważ nazwiska: Hughes, Jones, Pavlovic, Newble, Jackson i jeszcze teraz Graham. To wszystko SG, bo na SF przez prawie całe mecz gra LeBron, a często widać tam również Marshalla, a Jonesa sam uznałeś za SG. Nie no, jaki przesyt, prawda?

 

IMO moglibyśmy oddać chociażby tego Snowa i jakiś pakiet z tych SG, ale Gooden jakoś średnio mi się widzi. No chyba, żeby - tak jak mówisz - miał po sezonie odejść (oby nie!). Sam Gooden mówił, że chce zostać i wszystko zależy od zarządu.

 

Jak mówiłem, chcę Duhona, bo to taka młodsza, lepiej rzucająca i mniej doświadczona wersja Snowa, ale koszt Goodena mnie zniechęca. Mówiąc prościej piątka BigZ-Drew-Lebron-Larry-Snow wygląda IMO lepiej niż BigZ-Varejao-LeBron-Larry-Duhon. Jestem zatem raczej na nie. A tak w ogóle to ten rumor wydaje się dość bezsensowny, bo na co Bulls kolejny PF?

 

EDIT: Good to nie tylko jedna z 4 pierwszych opcji w ataku, ale przede wszystkim zawodnik najlepszy u nas na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście taka wymiana nam się nie opłaca.

 

Ale rozwaze teraz wszystkie ZA i PRZECIW jakie mi się wydaja najbardziej „wyrazne” w tej sprawie.

 

ZA

Po pierwsze:

Mielibysmy w koncu jakiegos rozgrywajacego na poziome który potrafi grac i w obronie i w ataku, bardzo duzo podaje, dobrze rzuca i jak na swój wzrost swietnie daje sobie rade na deskach :!:

 

Po drugie:

Gooden’owi konczy się kontrak po tym sezonie i widac ze Ferry nie chce go trzymac w Cleveland, a Duhon ma jeszcze (jak się nie myle) 2 sezonowy i niski kontrakt.A wiec jeśli chodzi o salary to ta wymiana może byc :!:

 

PRZECIW

Po pierwsze:

Gooden to nasz najlepszy zawodnik pod wzgledem ilosci zbieranych pilek na mecz, wiec trudnobyloby go zastapic po tej wymianie za Duhon'a.Jego role w prawdzie muglby przejac Ilgauskas, ale on jest od czego innego :!:

 

Po drugie:

Duhon to nie znowu taki super rozgrywajacy.Fakt ze jest mlody, zdolny i bardzo wszechstronny mimo swego wzrostu, ale jest bardzo duzo takich rozgrywajacych w lidze ktorzy graja lepiej niz Chris i ktorych spokojnie moglibysmy ich pozyskac za Gooden'a

 

Po trzecie:

Gdyby nie brac pod uwage zapotrzebowania na te pozycje (chodzi mi o to ze jesliby Gooden przeszedl do Bulls to wiele w Cavs by się nie zmienilo) to wtedy i tak Duhon jest o wiele slabszy od Goodena i ta wymiana nie oplacalaby nam się również pod względem wartosci zawodnikow.Zrozumialbym decyzje o transferze Gooden’a do Bulls jeśli ta wymiana mialby wygladac tak Duhon,Swetney -> Gooden bo wtedy zyskalibysmy rozgrywajacego i jeszcze Swetney’a na zastepstwo za Gooden’a.A jezeli ta wymiana ma byc tylko za Duhon’a to co z tego ze zyskalibysmy rozgrywajacego jak zrobilaby się dziora na PF :!:

 

A wiec:

ZA-2

PRZECIW-3

Czyli Gooden zostaje, no chyba ze Bulls zaproponuja jeszcze tego Swetney’a to wtedy musialbym się glebiej zastanowi :!:

 

P.S.Z powodu trzech kontuzjowanych zawodnikow (SG i 2xSF) i jednoego wolnego miejsca w skladzie Cavs podpisali 10 dniowy kontrakt ze Stephen’em Graham’em :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ta tranzakcja byłaby słuszna gdyby nie chodziło o Drew Goodena jest on bardzo dobry w ataku i także jak wspomniał kily na deskach a więc za drew Goodena nie powinien przychodzić zawodnik na pozycje PG zamiana mogła by nastąpić za innego zawodnika np. z pozycji SG których w cavs jest kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zauważ nazwiska: Hughes, Jones, Pavlovic, Newble, Jackson i jeszcze teraz Graham. To wszystko SG, bo na SF przez prawie całe mecz gra LeBron, a często widać tam również Marshalla, a Jonesa sam uznałeś za SG. Nie no, jaki przesyt, prawda?

Uwielbiam ten twoj ironiczny ton :twisted: (to do ostatneigo zdania)

No dobra, ale tak samo jak z LeBronem moge powiedizec o Hughesie. Gra sporo, wspomaga go Jones i na reszte tez nie ma czasu wiec mozemy ich na SF przezuc. Tyle ze to nie jest tak wielka dominacja, starcza tez czasu na Pavlocia, grywa Newble, tyle ze nie wydaje mi sie zeby na SF cały czas grał LBJ z Marshallem, napewno tez dla w/w dwójki starcza tez kilak minut włąsnie tam. Pamietja tez ze DJ z koniecznosci gra na PG, mimo ze jest SG i tam tłoku wielkiego nie robi, nawet jak przyjdzie Duhon moze w sporym stopniu ten sam ukłąd pozostac. Graham to chyba raczej duuuza ostatecznosc gdy nie bedzie juz komu grac a nie człowiek robiacy tłok... Czyli co zostaja. Hughes, Pavlovic,Newble, Jackson, z tym ze ostatnai trojka moze tez gracz o pozycje wyzej a czasami zejsc moze DJ. I gdzie tu tłok widizsz? :twisted: Jest komu grac ale jakos to sie dzieli, nie zeby od razu tłoczno było, jeden pewniak reszta rotacyjny na SG+Inne pozycje.

 

Cavs- w swojej liscie zapominasz kilku rzeczy. Rpzede wszystkim Duhon jest młodszy, bardziej perspektywiczny i nie tak wybredny do gry w okreslonym miejscu(pije do teg ze Good zaczyna cos mowic ze nie ma jakies wielkeij checi by pozostac w Ohio)

 

o pierwsze:

Gooden to nasz najlepszy zawodnik pod wzgledem ilosci zbieranych pilek na mecz, wiec trudnobyloby go zastapic po tej wymianie za Duhon'a.Jego role w prawdzie muglby przejac Ilgauskas, ale on jest od czego innego Exclamation

Do czego jest w takim razie BigZ? Bo ja mysle ze jest jak kazdy wysoki, do gry na deskach,a takze do zdobywnia punktów i pomagania w obronie, przy czym tez wiadomo ze nie zaniedbuje swoich obowiazkow jak krycie i wykonywanie taktyki.Ja mysle ze on by spokojnie mógl przejac jego role, stac go na to,tyle Drew jest bardizej aktywny i stad troche lepszy na deskach.

 

Po drugie:

Duhon to nie znowu taki super rozgrywajacy.Fakt ze jest mlody, zdolny i bardzo wszechstronny mimo swego wzrostu, ale jest bardzo duzo takich rozgrywajacych w lidze ktorzy graja lepiej niz Chris i ktorych spokojnie moglibysmy ich pozyskac za Gooden'a

No dobra to podaj mi tak skormnego, tak inteligentego boiskowo, tak malo zarabiajacego i tak dobrze mogacego chowac sie w cien zawodnika ktoreog mozemy miec za Drew i za taka kase i na tyle przy okazji lat? Bo wiem ze za Drew mozemy tez pozyskakc kogos kto bedzie prował gra pierwsza role, chciał odgrywac za duza pozycje w zespole, zabiera gre i rzuty dla LBJ-a, LArry'ego i naszych strzelców (jak sie przebudza)

 

Gdyby nie brac pod uwage zapotrzebowania na te pozycje (chodzi mi o to ze jesliby Gooden przeszedl do Bulls to wiele w Cavs by się nie zmienilo) to wtedy i tak Duhon jest o wiele slabszy od Goodena i ta wymiana nie oplacalaby nam się również pod względem wartosci zawodnikow.

Tyle ze to zapotrzebowniae musimy wziac i jakby nie było jest to wazny element. Pamietajmy tez o kontrakcie i wychodiz ze wersja z wymiana Drew nie jest taka tragiczna, ale oczywiscie fjanie byloby gdyyb nam jescze dorzucili jakiegos PF-a dla wyrównia naszych sił pod koszem bez DG ale na to bym nie liczyl :P

 

EDIT.

CO do trade'u to z Waszymi postami coraz bardziej nabieram watpliwsci do tego czy aby napewno ta wymiana bylaby dla nas korzystna, ale narazie widze sporo wynikajacych z niej korzysci. Biorac pod uwage rowinez optymistyczny fakt ze uda sie nam podpisac jakiegos PF-a w lecie, dalej na tej pozycji bedize Varejao i zawsze mozliwosc gry Marshallem czy w ostatecznosci Hendersonem sprawia ze widzialbym ta wymiana bo wyrównałaby nasz roster na kazdej pozycji, nie byloby luki na PG. Good to duza cena, ale czasami trzeba ja plącic, dla dobra zespołu. Moze indywidualnie Chris nie jest graczem lepszym od Drew ale wierze ze w pasuje sie w nasz zespól, to wszystko zgra sie ze soba, bedzie sprawialo wrazenie zgranej jednosci i wyjdize nam to napewno na lepiej niz tak jak jest teraz tyle ze z jedno wieksza jednostka. Chodzi o to ze jak bedize Chris to sklad bedzie równy, zgrany, bez luk, i mimo ze troche slabszy na PF wyjdzie nam to lepiej niz dziura na rozgrywajku. Poza tym nie ma pewnosci do pozostaina Gooda, wiec mozna cos lapac póki jest okazja bo moze tak sie okazac ze zamisat go wymienc to zostajemy z niczym i nie ma ani Duhona ani Drewa i mamy dizure na PG dalej i gorsza sprawe na PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z komplikacjami z kontuzją Boogiego i koniecznością drugiej operacji (która prowadopodobnie wykluczy go do końca RS :() pojawiły sięnowe plotki. Jedna z nich mówi o oddaniu Goodena i Varejao za Q lub Crawforda. Do kur**y nędzy, Larry wróć! Wróć i niech nie będzie w tym RS zmian. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z komplikacjami z kontuzją Boogiego i koniecznością drugiej operacji (która prowadopodobnie wykluczy go do końca RS :() pojawiły sięnowe plotki. Jedna z nich mówi o oddaniu Goodena i Varejao za Q lub Crawforda. Do kur**y nędzy, Larry wróć! Wróć i niech nie będzie w tym RS zmian. :?

Nie no to musi byc po prostu zwykla, nic nie znaczaca plotka bo mi sie tylko usiech na twarzy rysuije :lol: PRzeciez od razu widac ze to nie mozliwe. Co takiego daja nam i Q i Crawford? maniery liderów, przereklamowana gre i raz na jakis czas dobra forme? dziekuje postoje i jak Ferry na to pójdize to nie bedize debilem-bedize idiotą :? I odwołam to ze uwaza go za dosc dobrego GM-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy jednak jeszcze wymianę zakonczenie okenka transferowego. Na szczęście nie dotyczy Drew i jest ogólnie bardzo fajna. Flip Murray za Mike'a Wilksa i 500 tys. $. Co tu dużo mówić - świetny ruch Ferry'ego. :) Murray jest zdecydowanie wartościowszy od Wilksa, a do tego pomoże łatać tę dzurę na SG pod nieobecnośc Boogiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.