Skocz do zawartości

Slam Dunk Contest 2013 UCZESTNICY WYBRANI


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, koniec tych konkursów. Moje uwagi:

1.Ogromna szkoda Greena. Jego wsad w stylu Earla Mannigaulta miażdżył dupę.

2.Tak samo szkoda White'a. Zabrakło mu szczęścia. Wszystkie nieudane próby były 50tkami.

3.Faried zaskoczył tym drugim wsadem, nie spodziewałem się, że jest w stanie coś takiego zrobić.

4.Evans jako jedyny odpierdalał jakieś pseudo show, typu podpisanie tego obrazu, czy paczka dwiema piłkami.

5.Bledsoe mógł mieć dwie 50, gdyby tylko wszedł mu ten pierwszy wsad.

6.Pierwszy finałowy dunk Rossa - jeden z najlepszych all-time.

7.Najlepszy SDC od lat. Mogło być jeszcze lepiej, gdyby White i Green mieli więcej szczęścia/nie zestresowali się tak.

 

Chciałem jeszcze napisać, że żaden z dzisiejszych triumfatorów(nie licząc Shooting Stars:D) nie może się w Stanach legalnie napić piwa, ale okazało się, że Lillard jest "starym" debiutantem. Czas spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to najlepszy SDC jaki oglądałem na żywo. Najważniejsze jest to, że nie było gadżetów i show na siłę. Jedynie Evans coś tam próbował robić i dobrze że przepierdolił chociaż ten drugi dunk, woooow! Ross wygrał zasłużenie, szkoda Greena i jego drugiej nieudanej próby. White nic ciekawego nie pokazał, tak jak sądziłem ;) No i te Cabin Crew trochę żałosne.

Zaskoczył mnie za to Faried i Bledsoe przy drugiej próbie. Szkoda, że pierwsze dunki tak słabo im wypadły bo może zakwalifikowali by się do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ross ładnie, zasłużenie wygrał, w końcu jakiś normalny zwycięzca

White zawiódł, spodziewałem się czegoś więcej niż bieganie przez całe boisko

Green fajny pomysł, ale po pierwsze przegrał z głupim systemem, a po drugie szkoda, że nie wyszedł ten podwójny dunk

Faried i Bledsoe bez fajerwerków i bez zawodu, tego się po nich spodziewałem w sumie

Evans też nie zawiódł moich oczekiwań, wiedziałem że nie pokaże nic ciekawego i jako jedyny wyskoczył z jakimiś śmiesznymi pomysłami. Chyba również jako jedyny jarał się swoimi paczkami, nic ciekawego i oby już nie startował

 

Oglądałem tylko dlatego, że liczyłem na coś dobrego ze strony EAST i nie zawiedli mnie. Pomysł z tym podziałem beznadziejny i mam nadzieję, że nie będą tego dłużej ciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans pokazał dlaczego nie warto zarywać nocy dla SDC...

A to niby czemu. Jego finałowy tomahawk nad obrazem to był zdecydowanie najlepszy wsad wieczoru. I to bez dwóch zdań.

Choć ogólnie zgadzam się że konkurs był słabiutki bo tyle nieudanych prób to już dawno nie pamiętam ale akurat to nie wina Evansa że Green czy White mieli problem ze swoimi próbami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szkoda tych wielu nieudanych prób.

 

Terrance Ross byl moim faworytem i raczej sprostal oczekiwaniom. Chlopak nie ma takiej windy w nogach jak Gerald Green, ale jest bardzo sprawny i ma swietny timing do tych dunkow.

 

Wsad vintage Vince Carter byl fenomenalny, wygladal w powietrzu pięknie, załadował z zamachem i o to chodzi wg mnie w dunkach.

Evans tez mial calkiem fajne loty. Zaluje ze Bledsoe nie zrobil 1 tak jak chcial, bo 2 byl calkiem sympatyczny, faried to raczej nie moje klimaty. Green niepotrzebnie kombinowal z tym double dunkiem, powinien pokazywac w kazdym wsadzie winde i head above the rim - tylko w roznych konfiguracjach i przypuszczam ze bylby najlepszy.

 

niemeniej jednak Ross wygral zasluzenie - swietnie sie na niego patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryndza ogolnie, tylko ze ja mam i tak niskie oczekiwania

 

Green winda niesamowita ale przekombinowal, niepotrzebnie

 

podobnie Evans, swietnie skacze, ten pomysl z obrazem nawet fajny, ale poza tym ze zabawnie to jakos jego wsady tez nie porwaly

 

podobnie White, myslal myslal i nic nie wymyslal

 

wsady Rossa zupelnie mnie nie kreca

 

Bledsoe to wogole LoL, Faried - typowy game dunker, choc ten wsad od tablicy pod noga nienajgorszy

 

lepszy byl chyba ten SDC z rosji, green vs white, gdzies na youtube jest na pewno

a w NBA w ostatnich latach najlepszy to Blake vs JaVale jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem tylko na relacje kilku minutową, bo lata minęły odkąd wstawanie w nocy na to miało jakiś sens, acz z tego co widziałem to nie było żadnego cyrku, który kręcili głównie Howard z Natem i który tylko psuł ten konkurs. Paczki całkiem fajne, ale nic nowego się nie dopatrzyłem tradycyjnie, wszystko już w tej lub podobnej formie było. Ale myślę, że w porównaniu z ostatnimi latami może nawet wyszło na plus, ale żeby na pewno stwierdzić trzeba by całość obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, za dużo już widziałem tych konkursów jak i tez pokazów Team Fligt Brother czy naszych polskich dunkerów żeby mogło mi się to podobać. Konkurs złożony głównie ze wsadów które były już setki razy. Najmniej wyeksploatowany ten Evansa z dwoma piłkami i obrotem wokół własnej osi. Nie liczę jakiegoś przeskakiwania nad obrazem.

Ross miał kilka udanych wsadów ale rozbroił mnie ten finałowy. Nie dość że wziął sobie jakiegoś dzieciaka który miał z max. 1.5 m to ten się jeszcze pochylił:tongue: Chłopaki z pokazystreetball np. Biedny czy Lipek wykonają ten wsad pod nogą tyle że nad gościem który ma te 180 cm czy trochę więcej i który jest wyprostowany.

Angielska wikipedia i nba. com podają że Ross ma niby 198 cm. Jak dla mnie to on wygląda na góra 192 albo ulegam jakiemuś złudzeniu optycznemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że on nad dzieciakiem przeskakiwał kolanem, a nie kulami.

 

Po pierwszym dunku konkursu pomyślałem, że będzie kosmos. Niestety potem wszystko wróciło do normalności. Nieudane próby i przeciętne wsady niestety. Dopiero końcówka, czyli drugie wsady Farieda, Bledsoe'a i finał były całkiem na poziomie. Cieszę się, że było mało pajacowania i mimo wszystko był to jeden z lepszych konkursów ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.