Skocz do zawartości

Slam Dunk Contest 2013 UCZESTNICY WYBRANI


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu oglądać tego na żywo, to wiadomo już od kilku lat. Szkoda zdrowia i nerwów.

A James White to był gość, którego najbardziej brakowało w SDC. Nigdy nie miał szansy pokazania swoich lotów z free throw line aż do teraz. Obsada bardzo dobra, zobaczymy czy poziom będzie wyższy niż ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsada dobra nie ma jak rok temu Griffina, który wygrał z Javalem bo był popularniejszy. Obsada dobra i Ross powinien wygrać w cuglach :)

rok temu evans wygrał kolega @tomeczeg(wtf) :P też o tym pewnie nie widział, albo nie pamiętał a szkoda w sumie bo Jeremy miał finałową paczkę naprawdę fajną i oryginalną [video=youtube;oPmK8VDuE9o]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=oPmK8VDuE9o

 

ps idę o zakład że Bledsoe wygra, casus Robinsona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista obsada. Pojedynek latających J. White'a i G.Greena może być mega. Wsad z ft-line z przełożeniem piłki pod nogami? Tego jeszcze nie było w NBA, a jest szansa, że zobaczymy. Faried i Ross też mogą coś fajnego pokazać.

 

W 3-pt contest liczyłem na dwóch białasów, tj. Bonnera i Novaka i są. Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/content.php?827-uczestnicy-All-Star-Weekend-w-Houston

 

lista uczestnikow wraz z krotkimi filmami, a takz euczestnicy konkursu za 3 punkty.

 

Osobiscie ciekaw jestem co Bledsoe pokaze, moze byc czarnym koniem, zazwyczaj najefektowniej wygladaja wsady nizszych zawodnikow. Mam nadzieje, ze odejda od sposobu dunkowania Griffina czy McGee, najgorszy konkurs ever. PRzeskakiwanie samochodow i wsadzanie 3 pilek, to byla masakra, jakbym sie wybral do cykru na pokaz zrecznosci, a nie ogladal koszykowk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzanie 3 piłek akurat nie było złe. Normalne, że trzeba jakoś to wszystko urozmaicać, wymyślać nowe rzeczy.

W dzisiejszych czasach, gdzie mamy pro dunkerów zajmujących się tylko i wyłącznie tym to nasze oczekiwania rosną, a trudno przecież wymagać, żeby NBA pros im dorównywali, więc jakoś trzeba sobie radzić.

Nowego wsadu już się raczej wymyślić nie da, więc ja wolę takie dunki z 3 piłkami, niż windmille które każdy widział 1000 razy.

 

 

Co do White'a to gośc ma juz 30 lat, between the legs z ft line juz raczej nie zrobi ;)

 

Faried to imho in game dunker, w konkursie nie spodziewam sie po nim fajerwerków.

 

Bledsoe widziałem jakieś tam warm up dunki jak grał w Kentucky i robiły wrażenie.

 

Green i Ross moi faworyci.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy, dobry skład wybrali. Pojedynek Zielonego z Białym może być na prawde gorący. Evans tez nie odda tytułu bez walki.

 

Jak chłopaki skupia sie na technice i nowych pomysłach, a nie na pajacowaniu to może to być najlepszy konkurs od wielu lat.

 

ps. Green wyskoczy na 2 metry z saltem to wszyscy zapomną o Carterach czy Richardsonach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.