Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wstępu - marzy mi się dzień, gdy takiego standardowego pranka ktoś mi zostawia na cały dzień

  przywiązanego do krzesła. Cały dzień, ja, on, krzesło, akumulator, 2 kable i zestaw chirurgiczny z allegro..

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Przebral-sie-za-muzulmanina-i-rzucil-plecakiem-w-ludzi-Granica-zartu-zostala-przekroczona,wid,18252864,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz najlepszy:

 

 

Otóż... nie może być tak, żeby dzieci białego człowieka, raz na jakiś czas nie skakały z kanapy na główkę... przecież to jest jakiś debilizm! Ilość zdrowej agresji powoduje, że chłopcy MUSZĄ przywalić czasem dyńką w ziemię, bo to jest proszę państwa normalne, tak było zawsze i żaden urzędnik czy inny darmozjad nie miał z tym nigdy problemu. Każdy rodzic wie, że dzieci należy uczyć RYZYKA, a poza tym uderzenia w głowę zwiększają jej ukrwienie, przez co neurony płyną potem szybciej - i mamy więcej szachistów, taktyków czy inżynierów. A w cywilizacji unijnej na odwrót - to co normalne: nienormalne, a co nienormalne: normalne! Teraz tfu! g... chcą uczyć mojego synka w przedszkolu jak zakładać sukienki, jak być dziewczynką, jak być życiową kaleką - a mnie, za moje metody, krytykują i wyzywają od wariatów! I teraz, dlaczego oni to robią? Otóż oni to robią, ponieważ oni WIEDZĄ, że zakazując trzylatkom skoków z kanapy na podłogę, wychowają te pokolenia miernot i słabeuszy (którym oczywiście, jak to pan niewolnikowi, dadzą odpowiednie zasiłki!) by nasza cywilizacja zginęła. Mamy d***krację i nie ma co się temu zatem dziwić. Proszę państwa, jedyna nadzieja jest w tej chwili w muzułmanach, tam nie ma podatków dochodowych, można mieć wiele żon, a koran nie zakazuje inscenizowania z dziećmi Sosnowca. Powiedzmy sobie jasno - oni przyjdą i zrobią z nami porządek ale szkoda - bo nasza cywilizacja, europejska, była kiedyś, gdy chłopcy skakali na główkę a dziewczynkom odpowiednio wcześnie rozbudzano kobiecość, najlepsza na świecie, wtedy to MY kolonizowaliśmy - a dzisiaj kolonizuje się nas. Dziękuję państwu bardzo.

https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/videos/10153508527682060/?comment_id=10153508620307060&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R0%22%7D

 

Dosłownie wyobraziłem sobie JKMa jak faktycznie takie coś gada. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby kiedyś takiego jednego z drugim zastrzelili na ulicy za te pranki. Tak z Colta Pythona między oczy jak szeryf Rick zombie w takim jednym tasiemcu :grin:

 

Its a prank bro!

 

Bang! Bang! skurwisynu...

 

Już kiedyś było blisko. W Stanach 2 typów zaczepiało ludzi, że niby chcą się z nimi bić po czym się rozbierali do prawie naga (stroju kąpielowego Borata). W 1 grupce niestety ktoś miał gnata i już do nich mierzył. Mieli szczęście, że chyba w ostatniej chwili albo się wystraszył sam albo zrozumiał że to prank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.