Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia strona: dzieciak fajnie drygnął, pies przebrany za miśka mistrz, dzieciak dostający tablicą w głowę made my day, to z krowami trochę suche, ale Elwood komentarzem uratował, to z kotem nie śmieszne i naukowiec przybijający piątki z tymi rękawiczkami kojarzy mi się z fanami Lakers, którzy dowiedzieli się, że Micz sprowadził im Hibberta.

 

Zatem mamy Twój film z tego MMA? i kota.

 

Kot>>>>>>MMA

 

Zluzuj drożdżówkę i łyknij radlera  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kot jest najlepszy z tego całego szitu. Ciebie śmieszą gumowe ręce i drygający dzieciak, a mnie nie, ale szanujmy się nawzajem, bo za starzy jesteśmy na przepychanki na temat takich pierdół.

 

Radlera piłem raz w życiu i więcej nie zamierzam, ale zaraz idę na kebaba i normalne piwo, więc o moje dobre samopoczucie się nie musisz obawiać :)

 

Najlepiej jakby ktoś skasował cały ten syf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia strona: dzieciak fajnie drygnął, pies przebrany za miśka mistrz, dzieciak dostający tablicą w głowę made my day, to z krowami trochę suche, ale Elwood komentarzem uratował, to z kotem nie śmieszne i naukowiec przybijający piątki z tymi rękawiczkami kojarzy mi się z fanami Lakers, którzy dowiedzieli się, że Micz sprowadził im Hibberta.

 

Zatem mamy Twój film z tego MMA? i kota.

 

Kot>>>>>>MMA

 

Zluzuj drożdżówkę i łyknij radlera  :rolleyes-new:

Ty krowę w życiu widziałeś? Czy tylko w koszulce Knicks z napisem Curry na plecach ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie swoje 1000 postów nabiłeś takim dennym, bezcelowym pi****leniem? Jeśli tak, to sobie policz ile to zmarnowanego czasu w porównaniu z marnymi 4 minutami. Nie ma obowiązku klikania w linki, więc pretensje do siebie i idź się spinać gdzieś indziej.

Masz racje mea culpa. Teraz spojrzalem na kilka twoich postow i spodziewac sie czegos smiesznego po filmiku przez ciebie wrzuconym to jak spodziewac sie po hawkingu ze wykonczy alley-oopa. Niezbyt madry pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.