Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! Nazywam się Adrian i jest to mój pierwszy post na tym forum i od razu z grubej rury proszę o zaproszenie na sport-scene.net. Mogę zapewnić, że nie złamię regulaminu gdyż mam pewne doświadczenie w używaniu stron zamkniętych z torrentami z nhltorrents.co.uk, gdzie posiadam taki sam nick jak na tym forum. Interesuję się zaproszeniem, gdyż na wyżej wymienionej stronie nie ma za dużo capów do NBA. Są za to wszystkie mecze NHL oraz sporo innych dyscyplin tj. NFL czy MLB. W zamian za zaproszenie odwdzięczyłbym się zaproszeniem na nhltorrents dla jakiejkolwiek osoby chcecie ( jesli za nią poręczycie :)). Z góry uprzedzam, że posiadam tylko jedno ;p. Z góry dziękuję chłopaki!

 

edit. zapomniałem. Moje gg 6853263 :)

 

edit2. nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do sprzedania kilkaset kart nba:

 

- NBAHOOPS - Chicago Bools 1991 NBA Champions

- Skybox 1991 (1 - Alec Kessler :D)

- Skybox 1994 (ponad 100)

- Upper Deck 93/94 (ponad 100)

- Fleer 95/96 (ponad 100)

- Fleer 96/97 (kilkanaście)

- Procards 93-94 (4)

- Procards 94-95 (kilkanaście)

- Naklejki Panini 95-96 (kilkadziesiąt)

- kilka naklejek piłkarzy 94-95 :D

- kilkadziesiąt kart koszykarzy PLK 96-96 w tym 12 egzemplarzy karty Tyrice Walker :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepka AIR Jordan

 

Mam do sprzedania lepki/naklejki z logiem AIR Jordan. Naklejki są cięte z wysokiej jakości folii ORACAL. Po naniesieniu na powierzchnie wystarczy zerwać warstwę transferową. Wymiary: 11cm x 10,5cm.

Obecnie dostępne w kolorze białym ale jeśli będzie więcej chętnych jest możliwość wykonania w dowolnym kolorze.

Na specjalne zamówienie jest możliwość wykonania dowolnego logo (info PW).

 

cena: 6zł/sztuke + koszty przesyłki

Poniżej przykładowe zdjęcie lepki białej

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, Ty i te Twoje teorie nt przenośności / stacjonarności to wybacz, ale lekki LOL ;)

To powiedz mi do czego się nadaje laptop z ekranem 15-16 cali?

 

Sam miałem kiedyś 15 calowego Asusa... Nigdy więcej, bo to ani przenośne (pobiegaj po kilku kampusach jakiejś uczelni rozsianych po całym mieście z takim laptopem to zrozumiesz), ani do użytku domowego (bo pierwszy lepszy 20-calowy monitor za 300 zł będzie lepszy od czegokolwiek zamontowanego w takim laptopie)... 13-18 cali to taka kupa do wszystkiego (czytaj -> do niczego)...

znowu napisze, LOL

 

nie bede Cie przekonywal ze 15 cali to duzo i ciezko, byc moze dla Ciebie to duzo i ciezko

dziwnym trafem ani dla mnie, ani dla 99% [dane na oko] konsultantow IT z ktorymi mam do czynienia zawodowo, badz ze studentami, z ktorymi mialem doczynienia podczas studiow [i jedno i drugie tak w polsce jak i za granica] laptopy mniejsze niz 15 cali w zasadzie nie istnieja - czasem zdarzaja sie 14, ale to bardzo rzaaadko

 

jesli ktos potrzebuje to czy w domu czy w miejscu pracy zalatwia sobie monitor x cali, klawe bezprzewodowa i ma super komfortowa maszyne do pracy

 

ale nie zeby kupowac laptopa 10 czy 12 cali, bo tam to dorosly czlowiek ma problem zeby cokolwiek na klawiaturze wpisac, nie mowiac o jakimkolwiek komforcie pracy z ekranem tej wielkosci

 

no chyba ze mowimy o studentkach kosmetologii ktorym komp sluzy do lansowania sie i sluchania piosenek z youtube - wtedy tak, 10 czy 12 cali jest bardzo trendy i w modzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 48 kart NBA Fleer z sezonu 08/09

W nich miedzy innymi

Rajon Rondo

Chauncey Billups

Rashard Lewis

Gilbert Arenas

Chris Bosh

Jermaine O'Neal

Al Horford

Josh Smith

Ben Gordon

Michael Redd

Alonzo Mourning

Pau Gasol

Ron Artest

Amare Stoudemire

Kevin Durant

I wiele wiele innych ciekawych zawodników.

 

Chętni niech piszą na PW, cena do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy łatwo dostępna jest usługa - powiedzmy - tworzenia ebooków. Chodzi mi przede wszystkim o zeskanowanie kilkusetstronicowej książki i zgranie skanów takiej jakości, aby dało się to ładnie czytać z ekranu. Fajnie by było przerobić to na pdf itd., ale to już można zrobić samemu. Jeśli znacie jakieś konkrety, to interesowałaby mnie taka usługa w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy łatwo dostępna jest usługa - powiedzmy - tworzenia ebooków. Chodzi mi przede wszystkim o zeskanowanie kilkusetstronicowej książki i zgranie skanów takiej jakości, aby dało się to ładnie czytać z ekranu. Fajnie by było przerobić to na pdf itd., ale to już można zrobić samemu. Jeśli znacie jakieś konkrety, to interesowałaby mnie taka usługa w Krakowie.

książke sie da rozłożyc na kartki? jeśli tak to w każdej ploterni ci to zrobią, a i poszukaj lepiej wczesniej czy już ktoś tego nie zrobił na takim chomiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.