Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jakiś czas teamu szukałem jakiegoś fajnego, lekkiego programu do edycji PDFów, czyli podkreślania, komentowania tekstu itd, ale dupa nic nie znalazłem porządnego. Teraz znowu potrzebuje takiego software, ale nie chcę tracić czasu na szukanie...

 

Ktoś miał już wcześniej taki problem i coś poleca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakiś czas teamu szukałem jakiegoś fajnego, lekkiego programu do edycji PDFów, czyli podkreślania, komentowania tekstu itd, ale dupa nic nie znalazłem porządnego. Teraz znowu potrzebuje takiego software, ale nie chcę tracić czasu na szukanie...

 

Ktoś miał już wcześniej taki problem i coś poleca?

pamiętam że kiedyś potrzebowałem zrobić drobną edycje PDFa i użyłem do tego narzędzia z firmy foxit

nie wiem jak się to nazywało, coś w stylu foxit pdf editor bodajże, było małe, lekkie i miało funkcje których potrzebowałem

 

check it !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakiś czas teamu szukałem jakiegoś fajnego, lekkiego programu do edycji PDFów, czyli podkreślania, komentowania tekstu itd, ale dupa nic nie znalazłem porządnego. Teraz znowu potrzebuje takiego software, ale nie chcę tracić czasu na szukanie...

 

Ktoś miał już wcześniej taki problem i coś poleca?

pamiętam że kiedyś potrzebowałem zrobić drobną edycje PDFa i użyłem do tego narzędzia z firmy foxit

nie wiem jak się to nazywało, coś w stylu foxit pdf editor bodajże, było małe, lekkie i miało funkcje których potrzebowałem

 

check it !

No tego foxita mam właśnie zainstalowanego na kompie i nie ma opcji takiej jakiej ja chcę czyli dodawania komentarzy do tekstu. Tzn. mam wersję jakąś niepełną, brakuje mi klucza do pełnej, ale szukałem w necie jakiegoś i nic nie znalazłem.

 

Anyway, dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam laptopa TYLKO i wyłącznie do pisania i przeglądania internetu. Nic szałowego, ma po prostu działać dobrze i być solidny. Co polecacie? Bo teraz jest taki wybór, że ja się już gubię ...

Jak ma być przenośne:

 

http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki ... arny.bhtml

 

A jak stacjonarne:

 

http://infobit.pl/polecane/polecane-zes ... ien-2010/2

+

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-22- ... 48413.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takich założeniach to patrz po prostu gdzie jest najdłuższa gwarancja

u asusa masz 2 lata door 2 door + możliwość dokupienia trzeciego roku za ok 300 pln

 

nie wiem jak w innych firmach, ale poza dellem to chyba nikt w polsce nie oferuje np 5 lat

 

ostatnio [w wakacje bodajże] kupowałem Mamie kompa do podobnych zadań, wziąłem po prostu najtańszego asusa jaki był w sklepie i tyle [tzn ja akurat nie mówię że to jest jakaś super marka, ale z tanich kompów mają po prostu jedne z lepszych warunków gwarancji + sprawdzony serwis - sprawdzony bo sam mam asusa ;), paru znajomym polecałem i niektóre też w serwisie były ;)]

 

ten komp miał słaby procek - jakiś najsłabszy AMD, filmy w mkv 720p chodzą ok, filmy w 1080 się cięły nawet mimo zastosowania DVXA czy jak się to nazywało

poza tym: wyjście HDMI, klawiatura z wydzielonym blokiem numerycznym, dysk jakieś 300GB, dvd rw niestety bez light scribe a to fajna opcja ;)

ramu chyba 2GB, grafa jakaś zintegrowana chyba, nie pamiętam

aha, stery były do windows 7 więc taki zainstalowałem, chodził naprawdę zayebiście szybko bez żadnych zaciachów jak w Vista

 

Kamil, Ty i te Twoje teorie nt przenośności / stacjonarności to wybacz, ale lekki LOL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, Ty i te Twoje teorie nt przenośności / stacjonarności to wybacz, ale lekki LOL ;)

To powiedz mi do czego się nadaje laptop z ekranem 15-16 cali?

 

Sam miałem kiedyś 15 calowego Asusa... Nigdy więcej, bo to ani przenośne (pobiegaj po kilku kampusach jakiejś uczelni rozsianych po całym mieście z takim laptopem to zrozumiesz), ani do użytku domowego (bo pierwszy lepszy 20-calowy monitor za 300 zł będzie lepszy od czegokolwiek zamontowanego w takim laptopie)... 13-18 cali to taka kupa do wszystkiego (czytaj -> do niczego)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no plus minus coś takiego, design w zasadzie identyczny, przy czym ten mojej Mamy miał gorszy proc

z tego co 'Twój' nie ma to tamten miał wyjście HDMI, jeśli nie masz zamiaru oglądać filmów na dużym telewizorze to można to przeboleć.... ale ja bym wolał HDMI mieć ;)

 

p.s. zobacz ofertę sklepu x-com, mają dobre ceny, dość bogatą ofertę [przynajmniej jeśli chodzi o asusy] i oddziały w [chyba] większości dużych miast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde jakiś czas teamu szukałem jakiegoś fajnego, lekkiego programu do edycji PDFów, czyli podkreślania, komentowania tekstu itd, ale dupa nic nie znalazłem porządnego. Teraz znowu potrzebuje takiego software, ale nie chcę tracić czasu na szukanie...

 

Ktoś miał już wcześniej taki problem i coś poleca?

No właśnie dzisiaj wyszedł update adobe readera i się okazuje, że wersja X posiada już opcje tworzenia komentarzy, zaznaczania tekstu. Miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.