Skocz do zawartości

Houston mamy problem...jaki problem? Rakiety 2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Favors to się bardziej na D anchora prosperuje aniżeli na kogoś bardziej "ogarniętego" w ataku. On będzie rewelacyjnym finisherem, ale jak z innymi sprawami to też podejrzana sprawa, bo przez to, że w tym sezonie gra za Big Alem to jego rozwój wyraźnie zwolnił tempo.

Favors świetnie roluje do kosza w pick and rollach . Jego problem polega na tym że jedynym kreatorem picków w Utah jest Gordon Hayward. Gdyby Jazz w rosterze miało dobrego kreatora pick and rolla nie musi być as wystarczy Jack czy Calderon to gra w ofensywie Favorsa wyglądałaby inaczej. Do tego dołożył coraz lepszy jumper. A że jego obrona już teraz wygląda niewiarygodnie mocno to nie wiem jakim cudem Jazz miałoby go puścić latem 2014 - przecież w tej chwili Utah ma mnóstwo wolnej gotówki i raczej jej nie roztrwoni na wolnych agentów zwłaszcza że nie za bardzo jest na kogo

P.S No i Favors raczej gra za Sapem bo to głównie jego zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrównali rekord NBA (i chyba pobili ilość trafionych w połowie), a Jackson przed końcem nakazał Warriors umyślne faulowanie, żeby tego rekordu nie pobili. Trochę podgrzało to atmosferę, bo Rockets prowadzili 30 punktami, publiczność buczała, do tego Green zaliczył flagranta na Beverlym i wyleciał z meczu. Rewanż już chyba we wtorek. Bogut na twitterze napisał "see you next tuesday", nie wiem, czy świadomie, ale ma to też inne znaczenie.

 

Z ciekawostek, wyczytałem ostatnio, że drużyny Hardena ścigają się w dwóch kategoriach. OKC są 1 w punktach i 29 w stratach, Rockets odpowiednio 2 i 30. Podobno nigdy nie było drużyny, która byłaby pierwsza w punktach i ostatnia w stratach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta, ale jeśli Gordon byłby zdrowy i wrócił do formy to byłaby najlepsza para quardów w XXI wieku.

4

20

26

57

25 (na razie)

 

Tyle kolega opuszczał jak dotąd. Mam nadzieje, że losy T-Maca i Yao coś ich w Houston nauczyły, lepiej 15 baniek rocznie wydać na porządnego PFa+coś niż bawić się w loterię z wiecznym połamańcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.