Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwie sie, jak Jamison bedzie gral dluzej niz Gasol. Jest slabszym zawodnikiem, ale po prostu swietnym fitem. Nagle okaze sie, ze nie tracimy tyle z kontry, oraz ze sami z kontry czasem cos rzucimy, no i Jamison chociaz stary, to jest szybki jak na czworke i z wychodzeniem na p'n'r problemow miec nie powinien. Moze stracimy rim protection, ale to, ze Gasol i Bynum sa dobrymi zbierajacymi to tylko mit, wiec o deche bym sie nie martwil. Ogolnie to jakby udalo sie podpisac JHilla to najchetniej spakowalbym Gasola i szybko samolotem do Philly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby udało się dostać Dwighta, nawet kosztem Gasol+Bynum, to wtedy Jamison byłby idealny do grania obok Nasha i DH. A tak to w sumie nie wiem po co on tu.

W zyciu! Nigdy nie przystane na taki trejd. I znow lawka bylaby do dupy. co z tego ze lepszy fit... Wole Bynuma i Gasola ale miec Jamisona na lawie.

 

Czy ten avatar to Nash przyklejony na Vujacica? Czym ten człowiek sobie zasłużył na tak odrażającą obrazę?

Nie mam pojecia, pewnie tak. Znalazlem na google i wrzucilem, nie dbam jaki to fotomontaz. i tak juz nieaktualny zreszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, zero szczegółów.

 

Też nie oddałbym Gasola i Bynuma za Howarda. Jeśli tak, to tylko w przypadku pozyskania jeszcze kogoś solidnego pod kosz w trójstronnej wymianie. Coś jak ta plotka z Cavs i Varehehe za Pau i Howardem za Bynuma.

 

Gilbert wciągnął Lakersów w rozmowy, a poźniej zrezygnował. Jego numer powinni zablokować sobie wszyscy GMs w lidze bo tylko robi ich w c***a. Tak samo jak z przejęciem Kardashiana, obiecał i się wycofał. Ale przynajmniej uratował od kompromitacji tego młodego GM Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant Hill has reached an agreement with the Clippers on a contract.

 

The terms of the deal are still being finalized, but Hill has committed.

 

The Lakers, Heat and Knicks also pursued Hill.

Po prostu głupszej decyzji nie mógł podjąć... idiotyczny ruch Hilla...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chcę w zamian McGrady'ego.

 

 

no naprawde, bedziecie mieli tam all - atlethism team jesli jeszcze podpisza t-maca

 

btw zycze wam naprawde zeby sprzedali Gasola, ktory jak twierdzicie zabiera gre Bynumowi i wogole jest mega kiepski i sie do niczego nie nadaje, Bynumowi srednia moze skoczy wtedy o 2 ppg, ale w obornie to bedziecie w ligowym ogonie, nawet chocby was trenowal chuck daly

rozumiem kupno nasha, była okazja i wogóle ale już kupna dżemika to wogóle nie kumam

 

no chyba ze za dwighta : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bogu hill wybral clippers. swoja droga w ostatnim sezonie juz slabo rzucal za 3

39 lat. niech dodadza jermeine'a, zadzwonia po mutombo, reggiego millera, jerry'ego westa...

 

czy tak szybko wszyscy zapomnieli czego brakowalo nam w po? chce mlodziezy. milo, ze testuja rusha ale warriors i tak wyrownaja. lepiej byloby przybic takiego meeksa, zeby za kilka dni nie bylo za pozno.

 

jamison ok ale wystarczy juz starcow.

 

nie czaje, czemu wszyscy chca miec 40-latkow w skladach... stern jakies ulgi imzapowiedzial czy jak?

 

podobno teraz podpisza jermaine'a... nie wiem jak bardzo jest zdrowy ale mam jedynie nadzieje, ze podpisza jordana hilla, wtedy moga dzwonic nawet po mutombo. nie obchodzi mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bogu hill wybral clippers. swoja droga w ostatnim sezonie juz slabo rzucal za 3

39 lat. niech dodadza jermeine'a, zadzwonia po mutombo, reggiego millera, jerry'ego westa...

 

 

Żeby było śmieszniej John Sally, Ron Harper, Karl Malone, Mictch Richmond czy Horace Grant są ciągle tak jakby pod kontraktem Lakers ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwight Howard is ready to join the Lakers and will sign a long-term extension following the 12-13 season if traded to the franchise, according to sources that spoke with RealGM's Jarrod Rudolph.

Read more: http://basketball.realgm.com/#ixzz212wdKP2t

Może to dziwnie zabrzmi, ale.. nawet chciałbym Howarda w Lakers.

Wolę go na zachodzie, niż w Nets.

Marzy mi się Finał Heat - Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno jamison zrezygnowal z 2-letniego kontraktu z bobcats 6-8/2

nie moge znalezc potwierdzenia ale gdyby tka bylo to lol

 

edit: zrodlo to marc. j spears z yahoo

mial oferte 8/2 od bobcats

just lol

 

a jezeli to prawda z dwightem, ze jest wrecz podekscytowany mozliwoscia podpisania z lakers

to mysle, ze mamy duze szanse, ze w nowym sezonie zobaczymy lineup

 

howard-gasol-mwp-kobe-nash

 

z hillem, jamisonem i jakims meeksem na lawce.

moze morrisona sciagna, ktory szaleje w summer league?:D

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard jak choragievvki, przeciez tak bardzo nie chciał do LA a teraz mu sie odmieniło wtf?! jak ten pajac tam pojdzie to chyba Lakers bedą najbardziej znienawidzoną druzyna a i tak juz maja wątpliwa przychylnosc kibiców.

 

ta szopka wokół DH12 i teraz Lakers jest juz conajmniej irytujaca a mistrza i tak nie bedzie heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.