Skocz do zawartości

Nasze zbiory koszulek NBA


DallasChampions99

Rekomendowane odpowiedzi

corce dalismy nikita (bylo z tym sporo klopotow)

wiec w przypadku syna chcielismy bardziej tradycyjnie:)

 

mial byc alek - alojzy, po moim, dziadku ale bylo zbyt hardkorowe

zostalismy przy antku. faktycznie panuje teraz moda na tradycyjne imiona.

 

btw, a nie macierewicz?:)

 

a, co do 2 imienia. ja mam po moim dziadku ze strony taty, moj syn ma po moim ojcu, wiec mam nadzieje, ze i moj wnuk bedzie mial po mnie:) taka nowa swiecka tradycja. extra!dycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka na cześć Chruszczowa? ;) robili problemy przy rejestracji? Właśnie, jak to jest przy takich oryginalnych imionach?

 

Z tą tradycją to mnie ominęła w rodzinie. Dziadek był Stanisław, ojciec i brat mają tak na drugie, a ja mam tylko jedno. Z jednej strony wygodnie, ale ogólnie fajna sprawa, zobaczymy czy brat pociągnie dalej. Dziadek też dobrze trafił, bo akurat z trzech braci tylko mój ojciec ma synów i mógł przekazać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do goscia od spodenek, niestety jest tylko kilka par a mial chyba wszystkie mozliwe wzory nuggs z 15 lat

http://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=&_ipg=50&_sop=13&_osacat=0&_since=15&LH_Complete=1&_ssn=roargan_sports&_trksid=p2046732.m570.l1313&_nkw=shorts&_sacat=0&_from=R40

 

matek, no byl problem. w centralnej i wschodniej polsce to imie uznaje sie za meskie, mimo koncowki a, ze wzgledow historycznych i kulturowych. moglibysmy dac jej nikita, gdyby jedno z rodzicow bylo obcokrajowcem. na szczescie znalezlismy furtke, zona pochodzi z zielonej gory, tam podchodza do tej kwestii na luzie, bo duzo rodzicow mieszka w niemczech i imie nikita nie bylo problemem. na szczescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dodalem do kolekcji pro cuta mwp

nareszcie, 1 jersey z world peace na plecach!

i jest to prawdopodobnie game issued, bo w sklepach mozna dostac jedynie +2

https://lh3.googleusercontent.com/-vw5axOtgGY0/UUs70kFF7sI/AAAAAAAAAa0/2Wt2-hhnlpU/s512/DSCF0151.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-WeHSi3-efcU/UUs70NjFClI/AAAAAAAAAas/80qZ1SQYGns/s512/DSCF0152.JPG

za miesiac przyjdzie dobra paczka z kilkoma perelkami, wiec podziele sie z wami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.