Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Matek, gdzie w tym meczu aż taka wina Howarda? Bo zbiórki to cały zespół dramat. D'antoni prosi o gang rebounds a oni nawet nie boxoutują przez co zbiera albo Howard a jak go nie ma to nikt. Zresztą tam u was coś serio nie gra z tym matołem. Nash go celowo pominął ze dwa razy w 1 połowie a w wywiadzie powiedział, że dobrze mu idzie i musi zbierać i sprzątać po wszystkich to będzie okej.

 

Lakers dali popis w 4q. 8 strat, nieumiejętność dogrania do Dwighta ale i tak odkąd Bryant wrócił to przeszli moje najśmielsze oczekiwania. Każda akcja to Bryant iso, każda kolejna. Około 7-8 minut to trwało. Coś pięknego, zero ball movement, zero player movement, absolutne dno koszykarskie. Nic nie mam do Bryanta skoro taki był ich gameplan na ostatnią kwartę meczu na styku no to trzeba przyznać, że wykonali go śpiewająco. Tak beznadziejne 4 kwarty nie zdażają się często, więc tymbardziej należy docenić;)

 

Ale mecz dobry a popisy indywidualne Bryanta, Wade-a i Jamesa no k**** dla mnie imponujące.

 

A i transition D w Lakers to jest parodia ale to wiadomo nie od dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant na poscie działa nieźle jak jest ruch w ataku, i często po takich akcjach mamy łatwe punkty spod kosza czy dobra pozycje na obwodzie, nic lepszego w ataku pozycyjnym nie możemy na razie zagrać(mimo, ze teoretycznie mamy najlepszy zestaw w lidze do pick'n'rolla). Howard nie był taki znowu tragiczny, miał troche problemów z pozycjonowaniem sie, ale jak już dostał piłke to efekty były zazwyczaj dobre, z drugiej strony zamiast płakać, ze ma za mało touches w ataku niech lepiej zapierdala (bardziej) w obronie, bo tego teraz najbardziej potrzebujemy - plus dwóch prima sort rolesow za Gasola, którzy usadzą MWP na ławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant na poscie działa nieźle jak jest ruch w ataku, i często po takich akcjach mamy łatwe punkty spod kosza czy dobra pozycje na obwodzie, nic lepszego w ataku pozycyjnym nie możemy na razie zagrać(mimo, ze teoretycznie mamy najlepszy zestaw w lidze do pick'n'rolla). Howard nie był taki znowu tragiczny, miał troche problemów z pozycjonowaniem sie, ale jak już dostał piłke to efekty były zazwyczaj dobre, z drugiej strony zamiast płakać, ze ma za mało touches w ataku niech lepiej zapierdala (bardziej) w obronie, bo tego teraz najbardziej potrzebujemy - plus dwóch prima sort rolesow za Gasola, którzy usadzą MWP na ławie.

Jak jest ruch w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.