Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

pecha miałem bo to był kolejny mecz NYK który sędziowie skutecznie mi obrzydzili.Pamiętam Rubio sprzed kontuzji i wiem, że stać go na dużo lepszą gra tylko za wcześnie po takim urazie niektórzy otrąbili jego powrót. Co do Shveda to naprawdę dobre znalezisko Kahna zasługuje na zdecydowanie więcej hajpu gdyby na co dzień grał w MSG pewnie już zostałby ochrzczony nowym Manu Ginobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w meczu NYK-LAL sędziowanie na razie bardzo dobre, aż się zdziwiłem, że Howardowi gwizdnęli takie kroki w kontrze (zazwyczaj tego nei gwiżdżą). Sporo dobrych no-calli jest tez na Carmelo. Zobaczymy co będzie dalej.

 

No i wąsacz technika dostał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w meczu NYK-LAL sędziowanie na razie bardzo dobre, aż się zdziwiłem, że Howardowi gwizdnęli takie kroki w kontrze (zazwyczaj tego nei gwiżdżą). Sporo dobrych no-calli jest tez na Carmelo. Zobaczymy co będzie dalej.

 

No i wąsacz technika dostał ;]

Za wcześnie pochwaliłeś, bo właśnie zagiwzdali Melonowi dwa faule z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o jakiś faulach, a Metta rzucił 16 punktów w samej drugiej kwarcie... Ktoś tu się śmiał z Kobasa, że znów bedzie 40 FGA a jedzie na świetnej skuteczności 7-11, a Nash ma 7 asyst. No i Lakersów się świetnie ogląda, tylko Howard jest strasznie drewniany no i ten travel... nikt się nie spodziewał że mu to odgwiżdżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.