Skocz do zawartości

NBA w C+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak można słuchać na C+. Dziwi mnie, że nie mają jakiś ogarniętych fajnych komentatorów. Próbowałem trzy razy i nie dałem rady. Jednak komentaorzy w USA imo lata świetlne przed polskimi (nie wszyscy ale większosć)@Lukasevic: nie tylko ciebie

Smokowski, który jest dyrektorem C+ mówił, że wie o narzekaniach na Michałowicza, ale nie ma lepszych alternatyw. Rudziński, który komentował na TVP IO prawie sobie połamał język przy wymawianiu nazwiska "Iguodala" i wymawiał je komicznie.

 

Myślę, że to problem małego zainteresowania koszykówką, bo przecież w tej stacji jest od cholery komentatorów piłki nożnej i żaden nie interesuje się NBA w stopniu pozwalającym komentować spotkania.

 

A jak ktoś uważa, że skomentuje lepiej to niech wrzuca na yt filmiki z komentarzem, a potem do tego tematu. Może rzeczywiście będą jacyś lepsi od Michałowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz dalej traktowany jest po macoszemu i dlatego nie myślą o zatrudnieniu jakichś ogarniętych komentatorów, już było mówione że pewnie jakby poszukać na naszym forum to by się lepszych znalazło, np. @Maxec by się spokojnie nadał, z jego tembrem głosu to w ogóle jak znalazł fucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś kojarzy, ale na youtube można znaleźć coś takiego, jak "przerwa na żądanie". Dobry głos ma niejaki Bartosz Tomczak (jeśli przekręciłem przepraszam), który omawia w skrótach bieżące wydarzenia na parkietach NBA. Co prawda dalej wolałbym amerykański komentarz, ale dla przeciętnego Kowalskiego byłaby to naprawdę miła odmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zarejestrowałem się na tym forum żeby znaleźć pomoc przy tworzeniu nowej strony sportowej (torrentowej). Ja niestety nie znam się na niuansach tworzenia strony od strony technicznej, jednak ja zajałbym się zawartością, czyli głownie meczami nba z polskim komantarzem. Czekam na opinie czy potrzebna jest taka strona i jesli tak - liczę na pomoc:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tego tematu jest wklejona rozpiska zrobiona w pazdzierniku ze spotkan NBA jakie beda pokazane w C+ i wlasnie wybrane zostalo Bucks - Nuggets. Nie mam jednak pojecia, kto dokonuje wyborow - NBA czy C+. Mi sie wydaje, ze to liga w tym pakiecie narzuca jakie spotkania maja byc pokazywane w innym razie zdecydowanie czesciej pokazywaliby Phoenix Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

spore niedopatrzenie nc'owców!

 

o ile w programie canal plusa się znajdzie dzisiejszy mecz o 2.00 w nocy nix pakers to już w systemie dekodera i oficjalnej internetowej stronie programu nc (stan na godz. 23.33) nie ma info o NBA. Oczywiście kto jest dociekliwy to sprawdzi ale tak dla kibica w kapciach wprowadzają w błąd ( mówie o wersji w necie a nie papierowej w kiosku gdzie rzeczywiście do druku trudno złożyć bezbłędne rozpiski w PO)

 

skaaaandaal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce oglądać spotkania NBA tylko na C+ to sobie raczej dużo spotkań PO nie obejrzał. Bardzo mało spotkań pokazują tych PO, a przy tym jest bardzo odbiegający poziomem komentarz od oryginalnego z Breenem, JVG czy Harlanem lub Marvem Albertem.

Spotkań będzie identycznie jak rok temu tylko zdecydowanie więcej tych finałowych a nawet wszystkie o ile dobrze pamiętam :) Dlatego od tego momentu prawdopodobnie wszystkie mecze do końca sezonu w c+ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedyś taki temat o Panu Wojtku M.... ale zamiast odświeżyć staroć podpinam dyskusje tutaj......

robię to bo wiem, ze przy takim już luźniejszym grafiku meczy praktycznie wszystko idzie przez Pana Wojtka!

a finał na pewno komplet!

 

oceniając prace wydaje mi się ze Para Wm i H Radke jest najfajniejsza!

 

dużo widzą razem, wyłapują dobrze kroki (Pondex) czy brak faulu (Bonner) lub cwaniactwo (Manu) w pierwszej akcji na zywo co szczerze ja czasem widzę na powtórce dobiero.

Szkoda jednak ze nie skupiają się na grze na boisku a brną czasem w dziwne rewiry......

 

 

Nadal podtrzymuję, choć wolę oryginalny koment, stąd dalej wniosek aby była opcja wyboru audio w NC - że WM jest dobrym komentatorem, czasem ciekawie zagada, ma wiedzę i przede wszystkim nie ma na niego alternatywy jak w naszej polityce......

No i mam świadomość że my na żywo w nocy byśmy wypadali dużo bladziej niż nam się wydaje!

 

Na gorąco po meczu spurs vs grizz tak chce poruszyć parę kwestii!!! tych zapętleń się całkowicie niepotrzebnych...

 

Panie Wojtku!!!

 

Nie wiem skąd Panu się wzięło i to Pan powtarzał z uporem maniaka we wspominkach serii 2011 #1 Spurs vs #8 Grizz że spurs prowadzili 2:0 aby przegrać serię dostając 4 razy z rzędu. powtórzył Pan to dwa razy (2Q) więc nie mam wątpliwości że nie chodziło o serie spurs vs okla 2012 :redface:, mówiąc o dokładnych punktowych prowadzeniach tamtej serii spurs przytaczając że wygrali spurs 3p i 6p aby potem przegrać 30 punktami - 4 ostatnie mecze 2011 WTF?....

 

Nie chodzi o czepianie się czy drobiazgowość ale jeżeli w tak obudowanej konstrukcji logicznej ( wokół obecnego PO i przytoczeniu 0:2 z clips a potem 0:1 z Okla) naprowadza się słuchacza na TE późniejsze wygrane 4 mecze z rzędu to warto zobaczyć info z 2011. w sumie z wypowiedzi wynikało nie tylko przekonanie ( bo takie my czasem w dyskusjach też mamy zanim nie zajrzymy do źródła ale i właśnie korzystanie ze źródeł a nie tylko (mylnej czasem) pamięci z głowy..... ale po prostu wyczytanie źródła...hmmm

 

Niestety to tylko wstęp bo takich kwiatków typu cytowany przez innego forumna "Bayless best dunker" pokazuje że nie chodzi tu o drobną pomyłkę tylko nie wiem co......

 

Proszę albo odświeżmy tamten temat ( nie znalazłem go) lub jedzmy tutaj!

 

w meczu dowiedziałem się że Memphis w obecnych PO na wyjazdach mają stosunek 3 wygrane i 3zwycięstwa;

w seriach z Clips i okla poprzez kontuzje CP, griffa i Wesa to były contestowane zwycięstwa

 

Na deser kwiat lotosu ale z meczu wcześniejszego lub skrótu chyba( nie pamiętam ale chyba przy okazji G6 NY i Indy)!

 

niech ktoś mnie poprawi z lepszym angielskim i znajomością idiomów ale ubawił mnie fakt jak Pan W przez dość sporą ilość czasu analizował napis na koszulce fanów/graczy - "blue collar"...

 

Byliśmy wtedy świadkiem przepięknej analizy językowej jak to warto i dlatego - poprzez napis - wzorować się na graczach którzy są WZOREM jak napis wskazuje....osią i posumowaniem tłumaczenia było właśnie wzór do naśladowania (dosłownie jako tłumaczenie )

 

Panie Wojtku blue collar czyli niebieski kołnierzyk to chyba ktoś od fizycznej, ciężkiej roboty fizycznej (taką robią rzeczywiście Grizz) a Panu chodziło o Blue Print czyli wspomniany wzorzec do naśladowania, matryca itp.

 

znowu - pomyłka niewielka ale przekonanie w wypowiedzi było tak nieomylne że wyszło komicznie...

ps. nie jestem po anglistyce więc może się mylę i chętnie jak ktoś wie coś więcej to się poduczę jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś mnie poprawi z lepszym angielskim i znajomością idiomów ale ubawił mnie fakt jak Pan W przez dość sporą ilość czasu analizował napis na koszulce fanów/graczy - "blue collar"...

 

Byliśmy wtedy świadkiem przepięknej analizy językowej jak to warto i dlatego - poprzez napis - wzorować się na graczach którzy są WZOREM jak napis wskazuje....osią i posumowaniem tłumaczenia było właśnie wzór do naśladowania (dosłownie jako tłumaczenie )

 

Panie Wojtku blue collar czyli niebieski kołnierzyk to chyba ktoś od fizycznej, ciężkiej roboty fizycznej (taką robią rzeczywiście Grizz) a Panu chodziło o Blue Print czyli wspomniany wzorzec do naśladowania, matryca itp.

 

znowu - pomyłka niewielka ale przekonanie w wypowiedzi było tak nieomylne że wyszło komicznie...

ps. nie jestem po anglistyce więc może się mylę i chętnie jak ktoś wie coś więcej to się poduczę jeszcze...

 

Racja. Blue collar to przeciwieństwo white collar.

 

Blue print też dobrze interpretujesz. Tylko trzeba uważać bo blueprint ma już zupełnie inne znaczenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to tylko wstęp bo takich kwiatków typu cytowany przez innego forumna "Bayless best dunker" pokazuje że nie chodzi tu o drobną pomyłkę tylko nie wiem co......

A to ja napisałem :) dodam jeszcze jeden kwiatek, który był chwilę później, ale nie chciałem zaśmiecać tematu draftowego. Otóż przeciwko opinii wszystkich ekspertów głoszących, że tegoroczny draft jest cienki jak żyletka, WM zapowiada go jako zajebisty i hoho. Ale to jest akurat charakterystyczne dla niego, że zachwala tego typu rzeczy, jak słabe by nie były.

 

Z tym Blue Collar to już się pocił przedwczoraj podczas meczu Pacers i trochę mnie to irytowało. Ale ogólnie jakoś lubię go posłuchać, a w parze z Radke dają radę. Ten duet najlepiej wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.