Skocz do zawartości

NBA w C+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

tradycyjnie rusza sezon w cyfrze...

 

na starcie zaserwowana zostanie spora dawka emocji dla fanow Miami i Knix

 

opener juz w nocy wtorek/sroda 1:00 Miami & Boston

 

nastepnie w weekend:

 

NY-Miami

Miami - Denver

NY-76ers

 

ciekawie ale za bardzo wschodnio na dzien dobry choc szczerze powiedziawszy danie 76ers i denver to i tak postep bo rzadko te ekipy pokazywano a moga byc czarnymi konmi rozgrywek

 

no i tradycyjnie nba action w czwartki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelna rozpiska spotkan w C+ na sezon 12/13

dojda pewnie jeszcze jakies mecze swiateczne, czy w martin luther king day

sporo heat(20?),lakers(18), clippers (16), nets (12), celtics (10) reszty nie chce mi sie liczyc

tylko 5 spotkan suns, imo troche malo

 

październik 30, 2012 Miami - Boston

listopad 2, 2012 New York - Miami

listopad 3, 2012 Miami - Denver

listopad 4, 2012 New York - Philadelphia

listopad 6, 2012 Oklahoma City - Toronto

listopad 9, 2012 Boston - Philadelphia

listopad 10, 2012 Chicago - Minnesota

listopad 11, 2012 Memphis - Miami

listopad 13, 2012 L.A. Lakers - San Antonio

listopad 16, 2012 Memphis - New York

listopad 17, 2012 L.A. Clippers - Chicago

listopad 18, 2012 New York - Indiana

listopad 20, 2012 L.A. Lakers - Brooklyn

listopad 23, 2012 Brooklyn - L.A. Clippers

listopad 24, 2012 Philadelphia - Oklahoma City

listopad 25, 2012 Brooklyn - Portland

listopad 27, 2012 Philadelphia - Dallas

listopad 30, 2012 L.A. Lakers - Denver

grudzień 1, 2012 Miami - Brooklyn

grudzień 2, 2012 New York - Phoenix

grudzień 4, 2012 Brooklyn - Oklahoma City

grudzień 7, 2012 Oklahoma City - L.A. Lakers

grudzień 8, 2012 Chicago - New York

grudzień 9, 2012 Oklahoma City - Indiana

grudzień 11, 2012 Brooklyn - New York

grudzień 14, 2012 Indiana - Philadelphia

grudzień 15, 2012 San Antonio - Boston

grudzień 16, 2012 Philadelphia - L.A. Lakers

grudzień 17, 2012 New York - Houston

grudzień 18, 2012 Miami - Minnesota

grudzień 21, 2012 New York - Chicago

grudzień 22, 2012 Miami - Utah

grudzień 23, 2012 Brooklyn - Philadelphia

grudzień 25, 2012 Miami - Oklahoma City

grudzień 28, 2012 Dallas - Denver

grudzień 29, 2012 Memphis - Denver

grudzień 30, 2012 Dallas - San Antonio

styczeń 1, 2013 Denver - L.A. Clippers

styczeń 4, 2013 L.A. Clippers - L.A. Lakers

styczeń 5, 2013 San Antonio - Philadelphia

styczeń 6, 2013 Toronto - Oklahoma City

styczeń 8, 2013 Indiana - Miami

styczeń 11, 2013 L.A. Lakers - Oklahoma City

styczeń 12, 2013 Dallas - Memphis

styczeń 13, 2013 New York - New Orleans

styczeń 15, 2013 Denver - Portland

styczeń 18, 2013 Boston - Chicago

styczeń 19, 2013 Chicago - Memphis

styczeń 20, 2013 Toronto - L.A. Lakers

styczeń 21, 2013 Memphis - Indiana

styczeń 21, 2013 New York - Brooklyn

styczeń 21, 2013 Philadelphia - San Antonio

styczeń 22, 2013 L.A. Clippers - Oklahoma City

styczeń 25, 2013 Memphis - Brooklyn

styczeń 26, 2013 Philadelphia - New York

styczeń 27, 2013 Boston - Miami

styczeń 29, 2013 Portland - Dallas

styczeń 30, 2013 Phoenix - L.A. Lakers

luty 1, 2013 Indiana - Miami

luty 2, 2013 Minnesota - New Orleans

luty 3, 2013 Boston - L.A. Clippers

luty 5, 2013 Denver - Milwaukee

luty 8, 2013 Miami - L.A. Clippers

luty 9, 2013 Cleveland - Denver

luty 10, 2013 Miami - L.A. Lakers

luty 12, 2013 Utah - Oklahoma City

luty 19, 2013 Denver - Boston

luty 22, 2013 Oklahoma City - Minnesota

luty 23, 2013 Philadelphia - Miami

luty 24, 2013 Dallas - L.A. Lakers

luty 25, 2013 Denver - L.A. Lakers

luty 26, 2013 New Orleans - Brooklyn

marzec 1, 2013 Miami - Memphis

marzec 2, 2013 Chicago - Brooklyn

marzec 3, 2013 L.A. Clippers - Oklahoma City

marzec 5, 2013 Oklahoma City - L.A. Lakers

marzec 8, 2013 Miami - Philadelphia

marzec 9, 2013 Denver - Minnesota

marzec 10, 2013 Oklahoma City - Boston

marzec 11, 2013 San Antonio - Oklahoma City

marzec 12, 2013 Orlando - L.A. Lakers

marzec 15, 2013 Indiana - L.A. Lakers

marzec 16, 2013 Philadelphia - Indiana

marzec 17, 2013 L.A. Clippers - New York

marzec 18, 2013 Phoenix - L.A. Lakers

marzec 19, 2013 Oklahoma City - Denver

marzec 22, 2013 Dallas - Boston

marzec 23, 2013 L.A. Clippers - Brooklyn

marzec 24, 2013 Minnesota - Chicago

marzec 26, 2013 Dallas - L.A. Clippers

marzec 29, 2013 San Antonio - L.A. Clippers

marzec 30, 2013 Dallas - Chicago

marzec 31, 2013 San Antonio - Miami

kwiecień 2, 2013 L.A. Lakers - Dallas

kwiecień 3, 2013 L.A. Clippers - Phoenix

kwiecień 5, 2013 Indiana - Oklahoma City

kwiecień 6, 2013 Miami - Philadelphia

kwiecień 7, 2013 L.A. Clippers - L.A. Lakers

kwiecień 9, 2013 Utah - Oklahoma City

kwiecień 12, 2013 Miami - Boston

kwiecień 13, 2013 Memphis - L.A. Clippers

kwiecień 14, 2013 Miami - Chicago

kwiecień 16, 2013 L.A. Clippers - Portland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spurs x8

NYK x12

Okla x 15

zaskakuje philly x12

mniej Indy x8

 

Mavs x7

 

2x zobaczymy #1 pick draftu a zero Kings czy Wizz

 

edit:

 

The NBA again will celebrate Martin Luther King, Jr. Day with a full schedule of games on Jan. 21, including four nationally televised contests. On ESPN, the Indiana Pacers visit the home of the Civil Rights Museum, Memphis, to tip off against the Grizzlies at 1 p.m. ET. The Knicks host the Nets on NBA TV (3:30 p.m. ET). TNT will feature an evening doubleheader beginning with the Spurs visiting the Philadelphia 76ers (7 p.m. ET), followed by the Lakers playing at the Bulls (9:30 p.m. ET).

 

 

czyli obstawiam:

derby NY;

spurs at 76ers;

lakers at bulls

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 5 spotkan suns, imo troche malo

Nie wiem jak liczyłeś, ale mi wyszło 4. (vs. Knicks, 2xLakers, Clippers). Dramat.

 

Mamy nareszcie Polaka, który coś znaczy w tej lidze, a oni w całym sezonie mają zamiar pokazać 4 mecze Suns. Jak to się ma do promocji NBA czy kosza w ogóle w Polsce? Pomijając to, że jestem fanem Suns, to dla mnie skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mecze pokazywane w Polsce są niejako kalką transmisji ogólnonarodowych ABC TNT i ESPN...widocznie tyle suns są pokazywani w USA TV.

to potwierdza tezę takze o niewielkich szansach na PO jak i na mniejszym zainteresowaniu Suns po odejściu Nasha.

 

Jezeli jest mozliwość (w co watpię) to polski oddział C+ przy "dodatkowych" transmisjach powinien zadbać o bonus pack #1 #2 #3 ewidentnie suns.

nie chcę mysleć co sie stanie jak MG13 zagra przełomowy sezon i wytworzy sie w Polsce dodatkowy hype a C+ to sfartoli......i nie będziemy tego świadkiem...

 

własnie czy produkcja typu 18/9/1/1/2 55% może przybliżyć MG do ASW? ( zmiany w głosowaniu nie przybliżą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak liczyłeś, ale mi wyszło 4. (vs. Knicks, 2xLakers, Clippers). Dramat.

 

Mamy nareszcie Polaka, który coś znaczy w tej lidze, a oni w całym sezonie mają zamiar pokazać 4 mecze Suns. Jak to się ma do promocji NBA czy kosza w ogóle w Polsce? Pomijając to, że jestem fanem Suns, to dla mnie skandal.

To co mówił ignazz, tzn mała ilość czasu w national TV, bo zespół słaby i dodatkowo godziny Phoenix się nie nadają dla Polski, kiedy większość zaczyna się o 3-4 rano, podczas gdy East Coast co właściwie co niedzielę ma mecze zaczynające się między 18 a 22 naszego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówił ignazz, tzn mała ilość czasu w national TV, bo zespół słaby i dodatkowo godziny Phoenix się nie nadają dla Polski, kiedy większość zaczyna się o 3-4 rano, podczas gdy East Coast co właściwie co niedzielę ma mecze zaczynające się między 18 a 22 naszego czasu.

Wiem wiem Chytruz. Niestety wszelkie rankingi umieszczają Suns na dnie zachodu, stad mała ilość gier w National TV.

 

Co do czasu transmisji - też zgoda, natomiast C+ akurat oferuje sporo powtórek (minimum dwie z tego co pamiętam), także dla niedzielnego kibica (bo do takiego starają się dotrzeć) taka powtórka w dogodnej porze to spoko sprawa (zresztą coraz więcej osób ma dekodery z możliwością nagrywania). Hardcorowi kibice jak my i tak będą oglądać mecze swoich ulubionych drużyn na streamach bądź League Passie albo ściągać następnego dnia torrenty.

 

Mimo wszystko im więcej Gortata w mediach - tym bardziej NBA i koszykówka się powinny popularyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze mało kto bierze Cyfrę + dla samego NBA

po drugie mało kto ogląda koszykówkę

po trzecie mało kto zrywa noce aby pooglądać reklamy Taco Bell w TV

po czwarte Gortat miał przełomowy sezon

po piąte komentatorzy jak Michałowicz Uła obrzydzają oglądanie Suns szczególnie ja gra Gortat

po szóste zerwie nockę aby obejrzeć OKC-Miami a nie Suns-Bobcats.

po siódme patrząc na roster Suns ,mecze z drużynami z czuba mogą się kończyć po połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się oprócz piątego. Zawsze byłem fanem kosza, zawsze sobie gdzieś w necie sprawdzałem wyniki itp, aż w końcu wykupiliśmy Cyfrę+ (zgadza się głownie dla E-klasy i reszty najlepszych lig, że NBA jest to nawet nie wiedziałem), aż pewnego razu trafiłem jakąś powtórkę i komentatora, którego raz że dało się go zrozumieć, a dwa wydawał mi się zajebisty znawcą używając angielskich określeń, które słyszałem po raz pierwszy w życiu, typu pick and roll, slasher, itp. itd. I tak mnie się to spodobało, że zacząłem zarywać nocki, obejrzałem praktycznie wszystkie mecze PO w 08 r. Potem zacząłem przeglądać codziennie e-basket, oglądać streamy z meczów, których nie miał C+ a chciałem obejrzeć i wtedy dopiero dotarło, że amerykańscy komentatorzy są lepsi.

 

Postrzegacie wszyscy Michałowicza przez pryzmat tego, że sami się znacie na NBA, znacie angielski, wiecie o co biega. Tylko nas fanatyków jest mało i nie może komentować językiem, którym wszyscy byśmy chcieli, jest nastawiony na odbiorcę masowego, który słabo się zna na koszu, a nie na takiej niszy jak my. I w takim wypadku sprawdza się idealnie, bo dzięki niemu NBA ma jednego fanatyka więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry ale lakers i clippers sporo razy beda pokazywani u siebie, czyli tez o 4.30

ja rozumiem, ze chce sie pokazac jak najlepszy produkt

ale cholera jasna

niemczy czy hiszpanie w czasach kiedy grizzlies i mavs dostawali mocno w dupe pokazywali 41 spotkan tych druzyn w sezonie jesli dobrze kojarze

 

nie wiem na ile c+ ma wplyw na pakiet jaki dostaje

ale imo powinni pokazac conajmniej 10-15 spotkan z gortatem. tymbardziej, ze celuja w zwyklego kowalskiego, dla ktorego gortat nie jest juz anonimowy a polowa nba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry ale lakers i clippers sporo razy beda pokazywani u siebie, czyli tez o 4.30

ja rozumiem, ze chce sie pokazac jak najlepszy produkt

ale cholera jasna

niemczy czy hiszpanie w czasach kiedy grizzlies i mavs dostawali mocno w dupe pokazywali 41 spotkan tych druzyn w sezonie jesli dobrze kojarze

 

No ale co tu porównujesz, w Polsce sport to jest Real, Barca, MU, Chelsea + parę innych klubów dla osób w wieku powiedzmy 15-35, do tego reprezentacja kopaczy i trochę siatkarze. NBA nikogo nie interesuje i nie ma się co łudzić, ze Gortat pociągnie kosza w tym kraju nie wiadomo gdzie, szczególnie grając o 4 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do was pytanie nie do końca na temat, ale jednak myślę, że tutaj będzie dobrze, mianowicie, macie może jakieś sprawdzone strony gdzie będę mógł obejrzeć Mavs-Lakers? Nie mam karty kredytowej więc nie ma opcji abym włączył sobie LP na ten darmowy czas, jakby ktoś wiedział gdzie to można będzie obejrzeć w akceptowalnej jakości to byłbym wdzięczny za jakiegoś linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne linki do wszystkich meczy są tutaj

http://www.lshunter.tv/basketball-live-streaming-video.html

http://www.thefirstrow.eu/sport/basketball.html

natomiast jakościowo to nie porywa. Czasem się zastanawiam jacy my jesteśmy poj.ani żęby zarywać nocki dla oglądania w jakości ala vga. No ale cóż, taki nasz los :]

 

P.S. Możesz znaleść jeszcze na sopcascie jakieś strimy z chińskich stron, serie LAL-PHX i CLE-CHI 3 lata temu tak oglądałem, jakość była ok, oczywiscie po wyciszeniu jangcyciangów. Ale też już nie umiem znalesc od roku jakichkolwiek strimów więc nie polecam

 

Kiedyś pojedyncze mecze były stremowane na veetlu, widziałem mecz MIA-BOS jakoś 2 lata temu w lepszej jakości niż HD na jutubie, bez żadnej przycinki, po prostu miodzio. Ale technologia pada chyba niestety i już nawet na veetla nie zaglądam ;/

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za szybką odpowiedź, obym dał radę to obejrzeć gdzieś :D Swoją drogą dziwne, że C+ nie zdecydował się puścić inauguracyjnego meczu Lakers z Howardem, rok temu puszczali dwa mecze w pierwszy dzień sezonu (Mavs-Heat i Lakers-Bulls), no ale wtedy było po lokaucie to może temu tak "grubo" polecieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.