Skocz do zawartości

dywizja X - 2012/13


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci, Wilku, za dobre słowo (ja od Valanciunasa), ale z tymi Klekotami to chyba jednak nadinterpretacja. Albo to, albo jakaś dziwna wiara w to, że Rose wróci w styczniu, a Ryno nagle się odnajdzie w zupełnie innym systemie, gdzie sam musi sobie wypracowywać pozycje do rzutu albo ciskać z nieprzygotowanych pozycji. Silny zespół, ale raczej nie absolutny faworyt. Zazdraszczam przede wszystkim Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wśród faworytów według wiLQa są Ci którzy nie szastali od razu kasą tylko czekali aż się ceny znormalizują czyli ja (Polonia Trzebnica), Cules i Valanciunas. Ja też analizowałem sobie składy biorąc pod uwagę zeszły sezon i tylko ode mnie lepiej klekoty wypadły, ale u niego wypada Rose więc będzie miał ciężko, a u mnie bedzie progres Kantera i Randolpha, do tego Kirilenko dzieki swojej wszechstronności powinien mnie też w góre ciągnąć. Jedynie bolączką u mnie są bloki i straty, ale te mnie nie martwią bo z reguły Ci co są mocni to w stratach wypadają słabo. Za to licze na pierwsze miejsca w punktach, trafionych trójkach, wysokie miejsca w ft%, zbiórkach, asystach i przechwytach. I trzymam kciuki za zdrowie Rubio i Love'a.

A do groźnych rywali zaliczyłbym też This is Sparta i BC Dzidzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworyt? Z niecierpliwością czekam na argumentację. Może być tu, może być na PW. Mimo wszystko już czuję się pod presją oczekiwań, tym bardziej, że w roto gram po raz pierwszy.

Dla jasnosci, podstawilem sobie tylko Wasze sklady pod moje wyceny przygotowane do draftu East, wiec to byla dosyc uproszczona analiza ;-)

 

Dziękuję Ci, Wilku, za dobre słowo (ja od Valanciunasa), ale z tymi Klekotami to chyba jednak nadinterpretacja. Albo to, albo jakaś dziwna wiara w to, że Rose wróci w styczniu, a Ryno nagle się odnajdzie w zupełnie innym systemie, gdzie sam musi sobie wypracowywać pozycje do rzutu albo ciskać z nieprzygotowanych pozycji. Silny zespół, ale raczej nie absolutny faworyt.

Moze to za mocno zabrzmialo bo np nic nie wiem o tym jak GM klekotow sobie radzi w uzupelnianiu skladu, trejdach czy na FAsach, moze byc "wg mnie wyciagnal z draftu najwiecej wartosci"? Rose'a liczylem jako kogos wartego pare dolarow.

 

Co ciekawe wśród faworytów według wiLQa są Ci którzy nie szastali od razu kasą tylko czekali aż się ceny znormalizują czyli ja (Polonia Trzebnica), Cules i Valanciunas.

Bo ceny gwiazd byly kosmiczne. W zyciu nie widzialem jednego zawodnika za ponad pol budzetu!

Ktos naprawde mocno wierzy w swoje umiejetnosci na FAsach/waiverach/trejdach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez Rose'a! <Prorok mode on> będziesz szósty, tuż za mną

Przed draftem szóste miejsce wziąłbym bez zastanowienia, teraz po kilku waszych przewidywaniach celuję, w co najmniej, awans ;)

 

Dla jasnosci, podstawilem sobie tylko Wasze sklady pod moje wyceny przygotowane do draftu East, wiec to byla dosyc uproszczona analiza ;-)

Czyli ile dolców byłbyś w stanie dać za mój zespół? :)

 

Moze to za mocno zabrzmialo bo np nic nie wiem o tym jak GM klekotow sobie radzi w uzupelnianiu skladu, trejdach czy na FAsach, moze byc "wg mnie wyciagnal z draftu najwiecej wartosci"? Rose'a liczylem jako kogos wartego pare dolarow.

Hm, a ja właśnie sądziłem, że w drafcie może mi pójść średnio (pierwszy raz aukcja, roto), a na rynku sobie to jakoś odbiję.

Za Rose'a zapłaciłem $25, czyli resztę zawodników musiałem zgarnąć po naprawdę dobrych cenach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja optymistycznie po pierwszych dwóch dniach, wygląda że bez Love'a i Rubio bedzie całkiem ok, a z nimi juz bede walczył o lidera. Spodziewałem się ze bloki to będzie moja pięta achillesowa, a tu Hawes 5 bloków, Bargnani 3 i prowadzę w tej kategorii, ale to pewnie się zbyt długo nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wade i Curry, który morduje mi %FG zaczną grać na swoim poziomie i może Markieff Morris zacznie robić cokolwiek na boisku poza pudłowaniem spod kosza i gubieniem piłki to powinno być spoko.

 

Niestety w mojej taktyce nie wziąłem pod uwagę, że na FA będą aż takie rzygowiny. Żal tam zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko standardowo potępiam upublicznianie propozycji, jakby głupie nie były.

I tu się zgadzam. Po to jest guzik "reject trade" żeby go użyć zgodnie z przeznaczeniem jeżeli trejd nie pasuje a nie na forum ogłaszać jakie to durne było bo to zabija chęć wysyłania propozycji. Można priva do GMa wysłać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love debiut 34pkt i 14zb i kurcze na ławce przesiedział, a grał Stiemsma co zrobił same zera. Ale grając bez Love'a, Rubio i w kilka meczach Nelsona być na 7 miejscu mając najmniejszą ilość rozegranych miejsc w czołówce to naprawdę sukces, więc teraz już z Love'm możecie się zacząć mnie bać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem Jasona Thompsona na Dunleavy'ego. Trzeba było coś ruszyć bo kręcenie się koło 10 miejsca nie do końca mnie satysfakcjonuje ;)

 

Swoją drogą blaugrana wywróciła do góry nogami moje dotychczasowe spojrzenie na ROTO. Byłem święcie przekonany, że nie da się być wysoko w tabeli kręcąc się na dnie kategorii a tu niespodzianka: dwa ostatnie miejsca, jedno przedostatnie a podium jest. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.