Skocz do zawartości

"Lakers 4ever" - ale od kiedy?


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

odajcie sobie do ostatniej liczby 6 i juz bedziecie wiedziec czemu ta klotnia zaistniala. Bylem juz wiele razy za to jechany ale taka prawda jest, ze z takimi osobami czesto dyskusja rzeczowa jest niemozliwa, chocby przez bariere wieku.

 

Kore tu sie akurat z tobą nie zgodze chocby z mojego przypadku mam 16 lat napewno powiedzielibyscie ze jestem gówniarz a narazie jeszcze tu nie usłyszałem o mnie takiego tekstu o dziwo :P :twisted:

To raczej zalezy kwestia zachowania i wychowania :D.

Ja NBA sie interesowalem od poczatku dziecinstwa od przedszkola wlasciwie

NBA ACtion on TVN to bylo cos ;D

 

kurcze ja tez wlasnie przez NBA Action poznalem NBA :D Wiele nas laczy :P I nie wiem ale nie mozna wszystkiego naraz zrobic ;] Najpierw sie uczylem grac, potem zdobywalem wiedze a teraz zaczynam sie wiazac z druzyna.

 

hahaha, a wlasnie mialem cie pytac czy masz miedzy 10 a 12 lat :lol:

 

szczerze watpie ze kibicowales Bulls bo gdy w ogole zaczales cos rozumiec to oni juz nie byli na topie i pewnie nawet nie wiedziales o ich osiagnieciach wczesniejszych ;)

 

 

to moze napisz komu nigdy nie kibicowales bo Rockets, Bulls, Lakers... troche tego duzo "kibicu" :lol: a SAS zaliczyles gdy byli najbardziej zwycieska ekipa sposrod wszystkich druzyn sportu za oceanem :?:

 

Tak jak juz pisalem Rockets i Bulls to po prostu byly kluby ktorym "kibicowalem", nie wiem czy to wczesniej przeczytales. Nowe doswiadczenie w NBA nadeszlo teraz. Pomysl jaki ty byles w wieku 7-10lat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym ile i dlaczego kto kibicuje Lakers, do wieku AirCama też bym się nie przypieprzał bo bardzo często osoby dużo starsze od niego potrafią pisać straszne pierdoły. Mnie osobiście nie przeszkadza taki typ kibiców jak on, są kibice (nie tutaj ) którzy potrafią zgrywać wielkich fanów Lakers w latach mistrzowskich potem kiedy jest sezon jak ten ostatni nagle odwracają się od drużyny, jadą Bryanta za co tylko się da robiąc z niego sprawcę wszelkiego zła żeby w tym sezonie znowu włazić mu w dupę wiecie coś w stylu Michałowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie zaczalem interesowac NBA w 2000r to mialem 7lat.

Dodajcie sobie do ostatniej liczby 6 i juz bedziecie wiedziec czemu ta klotnia zaistniala. Bylem juz wiele razy za to jechany ale taka prawda jest, ze z takimi osobami czesto dyskusja rzeczowa jest niemozliwa, chocby przez bariere wieku.

Z gory sorry ze na Ciebie padło Kore. Tyczy to sie jednak wszystkich co tak mowia. Sorry Panowie ale nie rozumiem wrzucania ludzi ze wzgledu na wiek do jednego worka. Z tego co dobrze pamietam to ja jak zaczynalem pisac na forum to tez nie mial w pełni ukonczonych 14 lat, teraz mam 15/16. Takze mowienie o wieku osób odnosi sie takze do mnie i do czasów kiedy ja zaczynalem pisać. na forum. Wiem ze nie macie mnie na mysli, ale takie wrzucanie do jednego worka jest niewporzadku. Pisalem juz chyba o tym raz, wiec moge sie powtorzyc ale dla pewnosci i swojego spokojnego sumienia to dodam.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Kore ale ja nikogo ze wzgledu na wiek nie dyskryminuje ale sa ludzie ktorzy poprzez swoje zachowanie pokazuja ile maja lat i przewaznie niemaja ich zbyt wiele to tez oberwalo sie AirCam ;)

 

nazwa tematu zaczyna sie od "Lakers forever..." wiec sezonowi kibice sila rzeczy powinni w tym miejscu zamilknac

 

A tak wogole widze ze waszym zdaniem wiek swiadczy o wszystkim ^^

w niektorych przypadkach wiele podpowiada - nigdy nie swiadczy sam w sobie o wszystkim ;) jednak tak jak mowilem od niektorych czuc gowniarskie zachowanie nawet przez posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektorych przypadkach wiele podpowiada - nigdy nie swiadczy sam w sobie o wszystkim ;) jednak tak jak mowilem od niektorych czuc gowniarskie zachowanie nawet przez posty

z tym sie akurat zgodze;] ja chcialem ino cos napisac, a nie wiedzialem ze z tego bedzie az taka afera ;p ja po prostu terazzaczynam sie batdziej interesowac, poglebiam sie w nba. przeciez nie moglem na powaznie wczesniej kibicowac gdyz bylem mlody, che abyscie to zrozumieli ;] najlepiej jak te posty o tym sie skoncza [o mnie]. nie maja one sensu. fani powinni sie trzymac razem. a opinie wysdtawicie mi po latach. i zobaczymy czy tak zmienie druzyne;] zaufajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.