Skocz do zawartości

Dwight w Lakers, Bynum w Philly, Iggy w Nuggets


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas czy ja dobrze zapamietałem ze gdzieś wczesniej narzekałes na brak PG dla second unitu?

 

A przepraszam Chris Duhon to pies? Koles jako zastepstwo dla nasha to chyba ideał, bo nie zabiera gry, do tego wysoko ceniony defensor na swojej pozycji

Ja bym sie na mysl o nim cieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam Chris Duhon to pies? Koles jako zastepstwo dla nasha to chyba ideał, bo nie zabiera gry, do tego wysoko ceniony defensor na swojej pozycji

Ja bym sie na mysl o nim cieszył

Oglądałeś w ogóle Duhona w trykocie Magic? Odnoszę wrażenie, że oceniasz go na podstawie gry w Bulls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy że w Magic grał mało badź wcale to nie, nie miałem okazji go ogladać za wiele, ale Bulls rok czy 2 lata temu ostro go atakowali i wtedy Magic wyrównali ofertę, potem tez było tak, ze na dłuzszy czas wskoczył do stałej rotacji i nie grał wcale tak źle jakby to mogło z Twojego posta wynikać

 

a w tym sezonie to nie wiem, bo Magic unikałem równie mocno jak innego zespołu z Florydy

 

 

ale jedno wiem- inteligencji, umiejetnosci czytania gry i walki w D o każdą piłke sie nie traci, za to mozna zmienic ternera, który da Ci pograć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas czy ja dobrze zapamietałem ze gdzieś wczesniej narzekałes na brak PG dla second unitu?

 

A przepraszam Chris Duhon to pies? Koles jako zastepstwo dla nasha to chyba ideał, bo nie zabiera gry, do tego wysoko ceniony defensor na swojej pozycji

Ja bym sie na mysl o nim cieszył

Nie nie

 

mi ogólnie już wszystko pasuje i żadnych ruchów bym się nie spodziewał, chyba, że podpisanie jakiegoś weterana pod kosz, chyba że damy Earlowi pograć

 

Ja to wgl bym wyjebał Blake'a, Duhon'a gdzieś w pakiecie, podpisał Fishera jako backup, podpisał Barnes'a jeżeli się nie uda ściągnąć jakiegoś shootera, i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż oczy bolą od patrzenia na nagłówki o Howardzie w LAL. Trochę trwało zanim się Kupchak wyrobił, ale ostatnie parę lat to już mega mistrz. Sięga tylko wysoko i co najgorsze (dla reszty ligi) wygarnia to :numbness: Jak nie najlepszy PG, to najlepszy center, żadnych jeńców, tylko top. A jak bierze niżej, to... ma Nasha za trade exception. Ale są koszty. Lakers to murowany pretendent do finału na najbliższe coś 2 sezony. Nash i Kobe mają swoje lata, a Gasol też nie będzie wieczny. Howard tego aż tak nie pociągnie. Ale kto wie, czy za rok Kupchak nie ściągnie jakiegoś super SF-a i będzie piątka patentowana na full. Miami niech szuka na gwałt centra i liczy na przewagę zgrania. Świat jest niesprawiedliwy, bogaci się bogacą, biedni zawsze w dupie. Ale nie powiem, będzie interesująco to pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/222921/Lakers_Expected_To_Have_$92M_In_Salary_On_Just_Six_Players_In_13_14

 

Miami: lebron/wade/bosh

LA: kobe,cp3,blake,dh12, gasol, nash

Oklahoma: durant,westbrook, harden

NY: williams, melo, jj, po części amare (status gwiazdy)

 

Mozna co 6 lat robic lockout i sztucznie wyrownywać szanse ale jesli chcesz sie liczyc, jesli chcesz miec w skladzie allstarow to podstawa jest posiadanie wlasciciela ktory wyłoży kase i bytowanie w jakimś 'fajnym' miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drugi czynnik?

lbj: miami, chicago, LA, NY

amare: NY

melo: NY

dh12: LA,NY

cp3: LA,NY

itd itd

gwiazdy nie chcą grać na wsi.

ilu ss/allstars odeszło ze swoich 'macierzystych' klubów: lbj, melo, amare, d-will, cp3, bosh,

ile odejdzie...

już po zachowaniu np davisa, jakiego on sobie cadilaca nie kupi, jakiej on to kasy nie dostanie- widac ze zalatuje takim gwiazdorstwem.

love, aldridge...

mysle ze w okolicach 2014 bedziemy mieli kolejne dramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard cap miałby przede wszystkim przeciwdziałać grupowaniu się gwiazd(bo ciężko mi jest wyobrazić sobie Howarda podpisującego kontrakt niższy niż max).

 

To o czym piszesz to prawo wyboru miejsca pracy, podstawowa zasada nowożytnego prawa pracy. Więc raczej zmiana tego nam nie grozi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera to i backup dla Mamby zapewniony z dobrym rzutem za 3, zastępstwo dla Nasha równiez z dobrym rzutem za 3...

Nash/Duhon/Blake/johnson-odom

Kobe/Meeks/Goudelock

MWP/Ebanks

Gasol/Jamison/Hill/Clark

Howard/Hill/Gasol/Sacre

 

Strach się bać...

2nd unit na poziomie 1st unit bobcats :P

Zawęziłbym jedynie skład bo mamy 15 zawodników obecnie.

Spakowałbym gdzieś Blake'a Sacre Johnson-Odoma i Goudelocka, za coś młodego atletycznego ale z 2-4 letnim stażem w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden trade i całe forum się obudził- temat ma już 7 stron

coś czuję, że Zachód na All Star Game będzie wyglądał prawie żółto, ciekawe czy kiedyś się zdarzyło by 4 zawodników jednej drużyny grało w s5 w ASG

no i LAL mają bez dyskusji BIG 4, Big 3 może odejść do lamusa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą zasadą w NBA, przez którą tworzą się te superteamy jest ograniczenie z góry dla najlepszego zawodnika i to takie które wynosi 30-35%

 

Gdyby tego nie było, Magic by dali Howardowi 50baniek, a ten by gadał jak to kocha miasto itp. Podobnie Lebron by gdzieś dostał taką kasę, Wade w Miami, Bosh mniejszą, ale nie było by szans by te co dały kasę Lebronowi czy Wadeowi go mogły podpisać.

 

Myślałem, że traid 6pick za 2tygodnie GWallace'a to najgorszy traid ever, ale ten ze strony Magic to chyba przebija.

 

Nasuwa mi się poruszana czasem na forum kwestia "prawdziwych fanów" tzn takich, którzy kibicują drużynom, a nie zawodnikom. Jak tu kibicować organizacji po czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się ze mnie śmiał, że myślałem o Meeksie? :D

 

O cholera to i backup dla Mamby zapewniony z dobrym rzutem za 3, zastępstwo dla Nasha równiez z dobrym rzutem za 3...

Nash/Duhon/Blake/johnson-odom

Kobe/Meeks/Goudelock

MWP/Ebanks

Gasol/Jamison/Hill/Clark

Howard/Hill/Gasol/Sacre

 

Strach się bać...

2nd unit na poziomie 1st unit bobcats :P

Zawęziłbym jedynie skład bo mamy 15 zawodników obecnie.

Spakowałbym gdzieś Blake'a Sacre Johnson-Odoma i Goudelocka, za coś młodego atletycznego ale z 2-4 letnim stażem w lidze.

Sacre na 99% nie podpiszą, spodziewam się, że Odoma tak samo. glock ma niegwarantowany kontrakt, ale może zostać. to 13

 

zazwyczaj nie wchodzimy w sezon z 15 graczami i moim zdaniem Sacre i Odom odpadają już, zostaje jedno miejsce. Martin? czemu nie, bardzo go chcę w obecnej sytuacji, byłby mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.