Skocz do zawartości

Dwight w Lakers, Bynum w Philly, Iggy w Nuggets


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

nieoficjalnie ale bardzo blisko ;]

 

nie wiem jak mozesz narzekac akurat teraz Kubbas. Lakers nie oddaja Gasola i Bynuma, tylko samego Bynuma i dostaja DH12 czyli to co chcieli...po prostu wow... Wole zostac z Gasolem i nie dostac J Richa niz na odwrot ;] ale poczekajmy z decyzja, w piatek ma byc deal przybity... a juz wiemy jak raz sie skonczylo... ale poki co jaram sie...po prostu WOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwight-gasol-mwp-kobe-nash

 

czyli wracamy pelna geba.

2 mvp, 2 dpoty w s5 just lol

 

pozyskanie howarda nie tracac gasol? just wow, reszta ligi obudzi sie dzis z wielkim kacem i juz widze narzekania.

a my podpisujemy meeksa badz barbose i bawimy sie dalej. just lol

 

edit: mam tylko nadzieje, ze liga nic z tym nie zrobi. przy cp3 mieli jakies "prawa" do tego, teraz wydaje sie byc inaczej.

 

swoja droga bynum,odom = nash howard

 

mitch powinien dostac predzej czy pozniej pomnik przed hala staples

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<lol>

tyle negocjacji, tyle pi****lenia, a magic za howarda biorą ala i arrona + picki które nawet nie będą loteryjne.

orlando magic zostali zgwałceni, ktoś tęskni za otisem ??

 

LA Lakers Dwight Howard will NOT sign an extension and informed Marc Stein he is unlikely to re-sign in LA

takie coś znalazłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żenujący trejd stawiający w jeszcze gorszym świetle Howarda (choć wydawało się, że gorzej już się nie da go oceniać). To z jego winy Orlando nie dostali dobrego trade value, bo to on zapowiedział, że nie podpisze extension z 28 zespołami ligi.

 

Orlando teraz mają pake fhuj, w sam raz na 25 winów i brak picku w top5.

 

Generalnie Denver wyszli dobrze na tej wymianie, 76ers nic nie ryzykują, bo Igiemu i tak kończył się kontrakt. Więc w sumie trejd na którym wszyscy zyskują, z wyjątkiem zespołu, który powinien zyskać najwięcej, bo oddaje najlepszego zawodnika trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek, pokaz zrodlo?

ja wiem, ze nie podpisze extension juz teraz, bo mu sie to nie oplaca, podobnie jak bynumowi. po sezonie przedluzajac jakio wolny agent kontrakt ze swoim zespolem dostanie kilkanascie % wiecej, dlatego ani howard ani bynum nie mysleli o podpisaniu przedluzenia w te wakacje, czy podczas sezonu 12/13.

 

choc faktycznie wiele zalezy od tego, jak sezon w jezioranach sie potoczy. lakers moga odpasc w slabym stylu, moga sie poklocic i faktycznie dwight moze podpisac z mavs, tylko kto tam bedzie oprocz niego?

 

deal dla magic nie jest swietny ale z 2 strony czyszcza salary, dostaja 4 picki (w tym jeden od warriors)

zatankuja, w 2 lata zdobeda sporo pickow, beda ponizej salary, podpisza jakiegos fa za hedo jesli go nie wytransferuja i maja rebuilding pelna geba.

a zjebali sytuacje wszyscy, zarowno dwight jak i managment bo mozna to bylo zalatwic duzo wczesniej i duzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not one, not two, not three, not four, not five ... jak to tam dalej leciało ? Skład wydaje się być o WIELE lepiej z bilansowani niż miało to miejsce w Miami, słowo klucz, zdrowie Nasha. Po tym co działo się z CP3 ja jeszcze się wstrzymam z szampanem i poczekam na oficjalne potwierdzenie ;) Oops, Mitch did it again !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deal dla magic nie jest swietny ale z 2 strony czyszcza salary, dostaja 4 picki (w tym jeden od warriors).

Magic nie czyszczą salary tylko zapychają sobie je jeszcze bardziej. Prognozowany trejd mówi o tym, że dodatkowo pozyskają Ala Harringtona, więc mają na payrollu dwa długie kontrakty, a zostaje jeszcze Hedo i Davis.

 

Wszystkie picki są protected, choć już same w sobie mają kiepską wartość, a pick Warriors jest z II rundy.

 

Jakkolwiek bronić trejd dla Magic i tak sięstoi na straconej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam bronic magic

bo trejd jest moze nie tyle hujowy co dostateczny

ale w duzej mierze sami sa sobie winni. mozna miec do dwighta pretensje o rozsiewanie plotek dot. 28 zespolow, z ktorymi nie podpisze

ale magic tez zrobili swoje odrzucajac wiele roznych ofert i bawiac sie z howardem w kotka i myszke, na koniec chcac go namowic do pozostania w orlando nie majac jednoczesnie nic do zaoferowania, nawet HC

 

plus jest taki, ze po 13/14 spada hedo a harrington bedzie w CY i duzo latwiej bedzie go wytransferowac z jego 7 bankami

jezeli spojrzy sie na ten trade wiedzac, co mozna bylo albo powinno wyrwac sie za dwighta, to jest hujowy (aby zuskac maxa za Dh musieliby zrobic trade w polowie 10/11, kiedy mieli 1 sygnaly od dwighta, ze ma dosc)

ale gdy skonfrontujecie to z odejsciem za free latem do dallas, hmm

 

btw.

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23237688.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubiłem Lakers nigdy, teraz nie lubie ich jeszcze bardziej. Ja pi****le, co za paka. Jak C's szybko nie znajdą mega centra, to trzeba oddać KG i Rondo do Heat - Lakers nie mogą wygrać mistrza. ;)

 

Teraz bardziej poważnie. Ciekawe jak to wszystko się zgra, jak to będzie wyglądać. Paka na papierze jest bardzo silna, chyba najsilniejsza w lidze. Mam nadzieję, że coś tam nie zgra coś nie zadziała, bo chyba nudne i nie do zniesienia byłoby oglądanie Lakers co roku w finale NBA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdy skonfrontujecie to z odejsciem za free latem do dallas, hmm

Tamtej sytuacji nie znamy i raczej nie poznamy. Patrząc na to co grał Odom wydawało mi się jednak, że to TPE to nawet za duzo :P

 

No cóż, kolejny genialny ruch Kupchaka, znów wsadził swojego kutasa w tyłek innych GMów. Nash, Howard, Gasol lub moze Nash Kobe Gasol- naprawdę nie wiem czy jakikolwiek gracz miał kiedyś lepsze wsparcie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

 

A, i oczywiście mam nadzieję, że Howard jednak nie przedłuży :) Nigdy nie liczyłem na Black Mabma effect tak jak teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol zostaje i to jest najlepsze :) można dalej z nim kombinować.

 

Wychodzi Howard za Bynuma, wow :D nie mogę w to uwierzyć...

 

Szkoda, że nie wyrwali przy okazji Meeksa za McRobertsa, ale nie możemy narzekać, Mitch znowu rozjebał system :) szczerze mówiąc byłem przekonany, że jeśli już Mitch gada z 76ers, to będzie w to wmieszany Meeks za jakieś 1,5 mln. Szkoda.

 

Howard, Gasol lub Nash jako czwarta opcja? huh...

 

 

Magic? teraz będą głosy o niezatrudnianiu takich młodych ludzi bez doświadczenia na stanowisko gm'a. Ale mam to w dupie, nie mój cyrk i nie moje małpki ;)

 

76ers nieźle na tym wyszli, serio ekstra sprawa dla nich. Bynum za Iguodale?! i jeszcze jako dodatek J-Rich. Problem będzie jak Bynum spierdoli do Cavs czy gdzieś indziej w lato, ale kontrakt AI można powiedzieć że też się kończył. Więc niczym nie ryzykują. Turner-Bynum-Holiday ktoś ma lepsze młode trio na wschodzie? Jeszcze mają Moultrie z tego draftu, Younga i Younga, Allena. Bomba. Mogą dalej handlować bo mają jeszcze czym. Zaczynam im kibicować, chociaż po cichu i tak to robiłem za sprawą Iggy'ego i Turnera...

 

Iggy powinien grać w Nuggets na dwójce. Oni też dobrze na tym wyszli.

 

 

 

To teraz trzeba czekać na trade Gasola do Rockets za młodzież? ;) w sumie w razie oddawania Pau wystarczy mi Martin i Jones, ewentualnie jakiś strzeżony pick.

 

 

nie zamierzam bronic magic

bo trejd jest moze nie tyle hujowy co dostateczny

ale w duzej mierze sami sa sobie winni. mozna miec do dwighta pretensje o rozsiewanie plotek dot. 28 zespolow, z ktorymi nie podpisze

ale magic tez zrobili swoje odrzucajac wiele roznych ofert i bawiac sie z howardem w kotka i myszke, na koniec chcac go namowic do pozostania w orlando nie majac jednoczesnie nic do zaoferowania, nawet HC

 

plus jest taki, ze po 13/14 spada hedo a harrington bedzie w CY i duzo latwiej bedzie go wytransferowac z jego 7 bankami

jezeli spojrzy sie na ten trade wiedzac, co mozna bylo albo powinno wyrwac sie za dwighta, to jest hujowy (aby zuskac maxa za Dh musieliby zrobic trade w polowie 10/11, kiedy mieli 1 sygnaly od dwighta, ze ma dosc)

ale gdy skonfrontujecie to z odejsciem za free latem do dallas, hmm

 

btw.

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23237688.jpg

mogli mieć dawno temu w składzie wszystkich tegorocznych rookie Rockets i po cichu myśleć o przyszłości. ale woleli spełniać życzenia Dwighta, zamiast myśleć o swoim interesie... już lepszą opcją byłoby wzięcie niepewnego do podpisania Bynuma niż tej paczki, serio.

 

kontrakt Harringtona po tym sezonie jest tylko częściowo gwarantowany i myślę, że Magic nie będą go trzymać tylko po roku się pożegnają.

 

 

 

ale mamy kartę przetargową w wyścigu po podpis Barbosy! ostatecznie i T-mac może być.

 

 

E:

słyszeliście coś, że Duhon i Clark mieliby jeszcze do nas dołączyć? bez oddawania kogokolwiek... dziwne to dla mnie, nie pasuje mi ani finansowo ani miejscami w składzie. czekamy na oficjalne przyklepanie i ogłoszenie wszystkich elementów

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The final offer Brooklyn put on the table for Orlando would have been Lopez, Kris Humphries at one-year, $9.6 million, MarShon Brooks and four unprotected first round picks for Howard, Jason Richardson, Chris Duhon and Earl Clark.

Nigdy nie sądziłem, że to napisze, ale ta oferta, mimo maxa dla Lopeza, wygląda dużo lepiej niż to co dostali teraz Magic, więc nie wiem o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym kogoś co zna się na historii koszykówki NBA aby wymienił mi chociaż jednego topowego zawodnika, który miał tyle szczęścia ile Kobe Bryant.

ten zawodnik jest w czepku urodzony. niesamowite. najlepszy center - zawodnik ligi? proszę bardzo ,jest Shaq. najlepszy duet podkoszowy ligi? proszę bardzo, jest Bynum-Gasol. najbardziej wartościowego zawodnika NBA ,podkoszowego, najlepszego obrońcę, który tuszuje każdą dziurę w obronie ,blokuje drivy większości hustlerów ligi, najlepszego wysokiego ligi? proszę bardzo, jest Dwight Howard.

 

o żesz k****.

i dziwnym trafem ze wszystkich ekip,które walczą o tytuł to właśnie chyba Lakers będę kibicował. co za czasy. czas iść spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.