Skocz do zawartości

[2018-2019] Free Agency - komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to mi chodziło.Na stronce simbasketu sacramento ma już 14 graczy i Team salary takie jak napisałem u góry.

nie jest okej. zawodnicy podpisani w IV etapie przekroczyli luxuary druzyny Kings. tak wiec, obaj wracaja na FA. dzis rano poprawie wszystko na stronie. aczkolwiek juz teraz dla informacji wszystkich:

- Al Jefferson

- Al-Farouq Aminu

Obaj dostepni sa podczas V etapu FA!!!

Jesli chodzi o GMa Kings, to ma mozliwosc podpisania gracza o wartosci nie wiekszej jak $631 205. czyli zawodnicy z max 4-letnim stazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos jest blisko luxuary, to musi liczyc kontrakty tak aby jemu starczylo. dla przykladu ekipa Grizzlies ktora prowadze. przed zamieszczeniem nazwisk na liscie V etapu, sprawdzilem kto ile bedzie kosztowal. wysokosc kontraktow nie moze przekroczyc luxuary. dlatego tez na liste trafilo tylko 4 zawodnikow. suma ich kontraktow (jak wszyscy podpisza ze mna) sprawi, ze caly czas bede ponizej luxuary. pierwotnie mialem wpisac ich wiecej. jednak gra nie uwzglednia luxuary i moze skonczyc sie tak, ze zostana podpisani wszyscy ktorych wypisze i tym samym przekroczona zostanie granica luxuary.

 

wiec sytuacja wyglada tak, ze nie mozna wykonywac operacji ktore prowadza do przekroczenia luxuary w jakims etapie. postaramy sie to wszystko liczyc i wylapac, ale wiadomo, ze zawsze mozna cos przeoczyc, albo zrobimy to przed koncem danego etapu. wiec jesli by sie okazalo dopiero po simce, ze ktos przekroczyl, to wtedy wszystkie propozycje kontraktow zostaja anulowane z danego etapu. oczywiscie propozycje danej druzyny.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, czyli wracajac do mojego przypadku (dla mnie wazne, bo nie wiem czy oferta Denver jest wiazaca). Krzemo ma 17 milionow salary cap pod kreska, wydaje 2 na Kelenne i 1,2 na Thabeeta - razem 20,2 (na okraglo liczac). Wiec do dyspozycji zostaje mu jakies 2,3 mln, a daje kontrakt na 3,7 mln. Czyli mam traktowac te oferte jako wazna i przebijac czy nie, i w dalszym ciagu moja jest najwyzsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes bidowac tylko tylu ilu zmiesci sie pod luxem. z konca listy nikt nie bedzie wyrzucany, bo wazne jest kogo najpierw podpisze program. a tego nikt nie wie. po prostu przed wklepaniem wszysktiego bede sprawdzal luxy kazdego. no i jesli okaze sie, ze ktos zabidowal za duzo zawodnikow i moze wystapic ryzyko przekroczenia luxa, to po prostu nie wszystkie bidy beda uznane! aczkolwiek prosze samemu sprawdzac co i jak. a nie na pale robic liste i wrzucac dodatkowa robote komiszom.

Nie o to chodzi zeby bidowac na pale, ale jeśliby Fesenko nie podpisał to chciałbym zeby podpisał Chan.

Ale skoro nie mozna tak to sprawdze i napisze nowego posta Hawks jak tylko zdążę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, czyli wracajac do mojego przypadku (dla mnie wazne, bo nie wiem czy oferta Denver jest wiazaca). Krzemo ma 17 milionow salary cap pod kreska, wydaje 2 na Kelenne i 1,2 na Thabeeta - razem 20,2 (na okraglo liczac). Wiec do dyspozycji zostaje mu jakies 2,3 mln, a daje kontrakt na 3,7 mln. Czyli mam traktowac te oferte jako wazna i przebijac czy nie, i w dalszym ciagu moja jest najwyzsza?

Halo? odpowie mi ktos z komiszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.