Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2012/2013


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra dobra, ja nie twierdzę, że to w sytuacji w którym się znaleźli nie zbudowali ciekawego i właściwie najlepszego składu jaki mogli, ale 2 runda PO? Nie ma takiej opcji. Bierzcie pod uwagę, że to właściwie zupełnie nowy zespół i będą musieli się zgrać, Carlisle stworzyć odpowiedni system i rotację. To trochę potrwa.

 

Liczycie, że Collison będzie może grał to co w NOH, Mayo wypali i wejdzie na wyższy projekt.. Ja za takie optymistyczne nastawienie zostałem zlinczowany w temacie obok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień nadziei na lepsze jutro dały plej offy, imo Collison był najlepszym graczem Pacers w serii z Heat poza Hibbertem.

Spo ogrywał na nim Nora Colea, więc pewnie stąd to Twoje dobre wrażenie dotyczące Collisona.

 

Na Mavs można patrzeć dwojako:

1. Jak z perspektywy olewamy Baree i Chandlera bo za rok ściągamy Dirkowi do pomocy Derona i Dwighta - to nic sie nie zmieniło. Mavs dostali conajwyzej nagrodę pocieszenia.

2. Jednak jak patrzymy na to tak jakby nie bylo tematu Derona i Dwighta, to ściągnięcie kilku solidnych graczy o ugruntowanej pozycji w lidze (Kaman i Brand na jednoroczne umowy) i dwóch młodych guardów dopiero budujących sobie pozycję w lidze (Mayo i Collison) to bardzo dobre ruchy. Szkoda droche Terrego, ale podpisanie OJa delikatnie mówiąc równoważy ta stratę.

 

Do tego Mavs nie zapychaja sobie salary na kolejne lata - amnestia Haywooda i podpisanie jednorocznych umów. Co teoretycznie pozwala im znów za rok powalczyć o Dwighta i teraz może Paula.

 

Wszystko pięknie, ale niech nam to nie przysloni podstawowego minusu tego całego przedsięwzięcia:

Dirk będzie kolejny rok starszy.

 

Czy Mavs beda grac w playoffs w kolejnym sezonie?

Jak nie bedzie kataklizmu to zdecydowanie tak.

 

Czy mogą coś w nich osiągnąć?

Ja bym ich nie skreślał. Obaczymy w sezonie.

Co do Oklahomy - to ona juz nie MOŻĘ tylko MUSI, a to zmienia postać rzeczy, ale o tym juz w sezonie pogadamy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.