Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wchodzę w żadne zakłady, bo czy to będzie 35 W czy 43 to nie wiem, to już nie zależy tylko od klasy zespołu, ale overall poziomem nie będziemy słabsi od zeszłorocznej drużyny - zobaczysz. Wspomnisz moje słowa po ASG.

 

Dodatkowo tobie mówisz źle się będzie oglądało ten team, ja uważam z kolei, że dzięki duetowi na pg może się go oglądać naprawdę fajnie.

to już chyba jesteśmy po ASG i przyszedł czas wspominania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - czy poza Sacramento jest jakiś bardziej żałosny zespół/klub niż Suns? Trener nie wie co robić z zawodnikami, zawodnicy nie widzą co robić na boisku, management nie wie nic. A takie fajne koszulki retro się marnują na tych kalekach.

 

Ogólnie są na dobrej drodze, żeby był to drugi najgorszy sezon Suns ever - w swoim debiutanckim sezonie w NBA zrobili 16W, drugi najgorszy to dotąd 28W w 1988, trzeba by skończyć 10-15 żeby to wyrównać, na co raczej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - czy poza Sacramento jest jakiś bardziej żałosny zespół/klub niż Suns?

myślę, że Suns są jeszcze bardziej żałośni.

koszulki retro najlepsze, nawet Marcin w nich wygląda jak zawodnik NBA. dzisiaj sobie pooglądałem Suns ze Spurs ponieważ mnie od dłuższego czasu interesuje De Colo i nie wygląda to za dobrze. Suns mają pecha, że oglądam ich tylko z silnymi zespołami (na resztę szkoda czasu) i nie wyglądają najlepiej. Jeden mecz z Lakers im wyszedł (z tego co oglądałem) ale to dzięki meczowi życia Beasleya.

 

ale przynajmniej Chytruz pick nr 1 jest bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwintesencja Beasleya by Gortat

beas kwintesencja tępego nygera, ale jeszcze sporo kasy wpadnie więc niech kupuje, słowem pojebany jest ten świat że takie półmozgi które nawet nie potrafią dobrze wypełniać swoich obowiązków zawodowych dostają takie pieniądze, nie jacyś lekarze naukowcy tylko michael beasley :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to suns nie mają pomysłu na przyszłość. Mają scole i gortata ale obaj są średni i right here right now a nie podwaliny pod młody team. Dragic kolejny średni koleś. Brak SG, brak sf, beasley który wygra drużynie 1 spotkanie by przegrać 2 kolejne. Brak prospectów, władowali się w kolejnego morrisa, przy czym obaj są tweenerami i żaden nie jest wystarczająco dobry by grać w s5, bo imo nie mają pozycji, coś jak derrick williams z wolves. Fajnie kolesie z ławki, żeby rozruszać 2-unit, rzucić parę punktów ale na 30 min imo się nie nadają. Marshall może w końcu teraz odżyje, choć mam wątpliwości czy akurat suns to dla niego dobra droga do rozwoju, koleś w ncaa był typowy pass first, tu ciężko mu będzię bo brak shooterów, przez co trudniej grać p'n'r, on sam ma słaby rzut. Nieciekawe perspektywy, coś jak w magic, odpadł filar zespołu i nie ma pomysłu na rebuilding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szkoda będzie, ale oddać Marcina. Ciekawe ile było prawdy z tym trejdem do OKC za Perka i Lamba. Polak zaliczył sport regres po odejściu Steve'a. Nie wiem po co było podpisywanie Scoli skoro zaczęli przebudowę składu. Jak wyżej brak pomyśłu na przyszłość, a oczywiście na wysoki pick nie ma co liczyć. Zsotawiłbym tylko z tego składu Marshalla, Dudleya i któregoś z Morrisów, a reszta out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po badaniach.......................3 tygodnie w gipsie!!!!!!!!!! Naderwane ścięgna w śródstopiu!!!!! Rehabilitacja kolejne pare dni......ogółem mam już po sezonie!!!!!!! Zakończyłem właśnie granie!!!! Omine 21 meczy...........

Z pierwszej ręki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że taki Brandon Rush po rozwaleniu praktycznie wszystkiego co człowiek ma w kolanie napisał tylko coś w stylu: "thanks for all your prayers, I'll be fine" to rzeczywiście wpis Gortata trochę komicznie wygląda, szczególnie, że Suns walczą w tym sezonie jedynie o jak najwyższy numer w drafcie (w czym akurat kontuzja Marcina pomoże).

 

Nie róbcie jednak z niego jakiegoś ćwierć-inteligenta, wiadomo, że jakimś mózgowcem to może nie jest (jak 95% sportowców), ale głupi to on nie jest. Dla polskiej koszykówki zrobił już i tak więcej niż ktokolwiek od czasów MJa i za to będę mu zawsze wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.