Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra tyle się wydarzyło tej nocy, że trzeba założyć nowy temat.

 

Wstałem właśnie i muszę przyznać, że jestem zajebiście szczęśliwy, w końcu dobre ruchy managementu Suns.

 

1. Nash w Lakers, czyli jednak Sarver odrzucił na bok osobiste uprzedzenia. Nie ma Shumperta, ale jest masa picków na przyszłe lata, więc może być kilku Shumpertów albo mogą być przydatne przy handlowaniu.

 

2. GORAN'S BACK! Znakomicie, uwielbiam chłopaka i jak w zeszłym sezonie dostał pierwszego pg po kontuzji Lowry'ego, to naprawdę pokazał, że drzemie w nim olbrzymi potencjał i jest po prostu w czołówce rozgrywających ligi. Odchodził jako uczeń Nasha, teraz wraca by go zastąpić. Co najważniejsze nie jest to kontrakt o jakim była mowa, że chce Drago - 10 mln/rok, tylko całkiem nieźle wyglądające 30/4. Mi się podoba.

 

3. Dzisiaj podpisał także Beasley.. ruch z pewnością ryzykowny, ale.. ale wg mnie warto podjąć to ryzyko. Liczę, że B-easy dojrzeje, dorośnie, weźmie się w garść i wykorzysta w końcu swój naprawdę duży potencjał. Jeżeli Hornets wyrównają Gordona to będzie prawdopodobnie 1st option w ataku. Może skończyć się to źle, ale jestem dobrej myśli. W końcu po tylu latach w Suns jakiś scorer, który sam wykreuje sobie rzut.. To już coś.

Do tego ma naprawdę dobry kontrakt. Wczoraj pisałem, że liczę na max 20/3 i się przeliczyłem, bo dostał 18/3 :D

 

Teraz jeszcze prosiłbym o Terrence'a Williamsa, którym ponoć są mocno zainteresowani i będę naprawdę ucontentowany.

 

na razie nasz roster prezentuje się następująco:

Dragic/Marshall

Gordon?/Dudley

Beasley/Childress?

Morris/Frye/Warrick

Gortat/Lopez?

 

pod koszem jeszcze trochę biednie, ale chyba nie ma co w tym offseason polować na kogoś, bo i tak na pf jest teoretycznie ciasno. Najpierw pozbądźmy się kontraktów Warricka np. A może Morris w tym lecie ostro popracuje, powiększy masę i zrobi się odpowiednim gościem do s5? Zobaczymy, na razie póki co nie słychać, żeby Blanks i Babby kontaktowali się z jakimiś wysokimi.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak NOH wyrównają to obstawiam 20W i top3 pick w przyszłym drafcie :P

 

jak nie wyrownaja, to obstawiam max 35 zywciestw przez najblizsze 4 lata, wiec lepiej zeby wyrownali i zebyscie potankowali 1 sezon niz przez cala dlugosc kontraktu Gordona, no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. zakład, że ta drużyna nie będzie słabsza od zeszłorocznej? Pierdolicie te same głupoty co roku, już rok temu tu zwiastowaliście top3 loterii i ile z tego wyszło? Ja mówiłem, że widzę przynajmniej 10 słabszych ekip, więc chyba potrafię obiektywnie ocenić, co?;) Nie mówię, że to będzie zespół na play-offy, jeszcze nie dziś, potrzeba pozbycia się 'bad contracts' i wzmocnień pod koszem, ale jak słyszę top3 przyszłorocznego draftu to szczerze mi się zbiera na śmiech.

 

Blanks i Babby zrobili co tylko mogli najlepszego w obecnej sytuacji i trzeba się z tego cieszyć. Zdobyliśmy sporo talentu, picków, nie obciążając przy tym salary. Jeżeli sprawdzi się plan tych zazdrośników to będziemy mieć jeszcze topowy wybór w drafcie. Mam płakać?

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nasha, ale z Gordonem, Dragicem i ewentualnie tym kretynem od ganji Suns wcale na tle TOP8 źle nie wyglądają, wiec ja bym im dał mały plusik za trady, bo skoro i tak nie mogli Nasha zatrzymać i spełnili obietnice o pójściu mu na reke tozrobili duzo dobrego

Ten B-easy tam troche nie pasuje, bo to debil, ale generalnie trzon Dragic-Gordon-Gortat daje nadzieje na walkę o PO a może i 2nd round

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność, że Gordon będzie kiedykolwiek graczem Suns?

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi, plus plotki wskazują na to, że Hornets wyrównają maxa, a szanse na ewentualny s'n't trejd są imo minimalne, bo Fenix nie ma zbytnio czym trejdować, chyba że Hornets zadowoliliby się wygasaczami i nędznymi pickami od Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo: może i poszarpią się o te 40w ale po co? dla Suns już lepsze jest tankowanie po top3 niż 8 miejsce jako wymarzony cel. ale o tym była mowa wiele razy już

no to właśnie ostatnio pytałem co mają zrobić? Podpisać gości z dl na rok i przegrać 70 meczów? Już pisałem o tym rok temu i nie chce mi się powtarzać, ale jeżeli ktoś pisze o celowym tankowaniu na top3 loterii to chyba nie bardzo kmini istotę ligi. Idąc tym tropem to powinna tankować z połowa ligi, no to naprawdę kapitalny poziom byłby wtedy.

 

Zresztą k**** co to daje jeden wybór w top3 czy 5 draftu? Nic. Niektóre drużyny wybierają co rok i są ciągle w tym samym gównie.

 

Do Phoenix nie zawitał w ostatnich latach żaden wielki FA, ale to przez to, że nie było nigdy miejsca w salary space na takiego, a jak już było, to nie było superstarów na rynku FA i zajebali kontraktami Warricka, Frye'a i Childressa. Jestem przekonany jednak, że Arizona to dosyć atrakcyjne miejsce dla FA, dlatego trzeba czekać. Gordona pewnie nie będzie, płakać nie będę, może to i dobrze. Podpisaliśmy dwa dobre kontrakty z mega utalentowanymi graczami, pozycję pg to mamy obsadzoną na lata i chyba z największym potencjałem. Z każdym rokiem coraz bliżej do końca 'bad contracts", mamy jeszcze amnestię.. Nie jest źle, nie musimy odpierdalać jakiś cyrków z odpuszczaniem całego sezonu, żeby może wylosować top1 draftu, a może k**** top6 i wyciągnąć jakiegoś Kaleba Tarczewskiego, który będzie "NBA ready" za 3 lata.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie ostatnio pytałem co mają zrobić? Podpisać gości z dl na rok i przegrać 70 meczów? Już pisałem o tym rok temu i nie chce mi się powtarzać, ale jeżeli ktoś pisze o celowym tankowaniu na top3 loterii to chyba nie bardzo kmini istotę ligi. Idąc tym tropem to powinna tankować z połowa ligi, no to naprawdę kapitalny poziom byłby wtedy.

 

Zresztą k**** co to daje jeden wybór w top3 czy 5 draftu? Nic. Niektóre drużyny wybierają co rok i są ciągle w tym samym gównie.

 

Do Phoenix nie zawitał w ostatnich latach żaden wielki FA, ale to przez to, że nie było nigdy miejsca w salary space na takiego, a jak już było, to nie było superstarów na rynku FA i zajebali kontraktami Warricka, Frye'a i Childressa. Jestem przekonany jednak, że Arizona to dosyć atrakcyjne miejsce dla FA, dlatego trzeba czekać. Gordona pewnie nie będzie, płakać nie będę, może to i dobrze. Podpisaliśmy dwa dobre kontrakty z mega utalentowanymi graczami, pozycję pg to mamy obsadzoną na lata i chyba z największym potencjałem. Z każdym rokiem coraz bliżej do końca 'bad contracts", mamy jeszcze amnestię.. Nie jest źle, nie musimy odpierdalać jakiś cyrków z odpuszczaniem całego sezonu, żeby może wylosować top1 draftu, a może k**** top6 i wyciągnąć jakiegoś Kaleba Tarczewskiego, który będzie "NBA ready" za 3 lata.

To nie będzie zakładu? :(

 

Zresztą nie wiem z kim tu dyskutujesz, bo na pewno nie ze mną i Lukim. "Powinni tankować po top pick" a "są tak słabi, że będą walczyćo top pick" to zasadnicza różnica.

 

Tradycyjni chłopcy do bicia jak Wolves i Warriors równie dobrze mogą za rok grać w PO, Wizards z Nene i Bealem też łatwo mogą się tam znaleźć. Level Suns lub niższy to będą Bobcats, Raptors, Orlando jak się rozyspia do reszty, pewnie Pistons i Cavs zależnie od postępów młodzieży, MOŻE Kings i Rockets jeśli do reszty pozbędą się wszystkich istotnych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak NOH wyrównają to obstawiam 20W i top3 pick w przyszłym drafcie :P

Ja sie założę. Z chęcia. :)

 

Jesteś chętny theo? ;]

 

Byłem pierwszy! Ja chcę łatwą kasę :P

ee? nie wiem z czym ja mam dyskutować, bo na razie to Luki tu nie napisał nic, ty w sumie też.

 

Odpisywałem w nawiązaniu na post MMAI.

 

 

Przedstaw swoją wizję, jakbyś to widział, co powinni zrobić Babby i Blanks, to możemy podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, ale co ty chcesz udowodnić? Co to ma znaczenie czy będziemy robić 22 W czy 40W? bo mi się wydaje, że właściwie żadne, no prócz takiego, że w drugim przypadku będziemy mieć wyższy pick. Nawarzyli bigosu 2 lata temu to teraz muszą go zjeść. Skup się na rzeczach ważnych, a nie tym czy wygrają 23 czy 32 spotkania w najbliższym sezonie. Zdobyliśmy dużo picków, podpisaliśmy dwa, uważam, że dobre finansowo, kontrakty z młodymi, utalentowanymi graczami i możemy budować jakiś trzon zespołu, czekając na zejście z umów Warricka, Childressa czy Frye'a i przybycie jakiegoś superstara z FA za rok czy dwa. To oceń, bo to jest teraz ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.