Skocz do zawartości

Post-Nasha Era, czyli krajobraz po Nashu


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

Z takim składem personalnym to i Jackson czy Pop był by w tym samym miejscu.Ciężko oczekiwać sukcesów jeśli w składzie masz bandę przeciętniaków a twoją pierwszą opcją w ataku jest Dragic czy Dudley.Suns personalnie są chyba najsłabsi w NBA więc ich pozycja w cale mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońca oficjalnie tankują :P

Strasznie szybko to się zmienia. Jeszcze w 2010 Suns walczyli jak równy z równym z Lakersami w WCF, a teraz są najgorszą drużyną ligi(Lakers zresztą też, ale to inna bajka :D ). Najbardziej interesują mnie ich dalsze ruchy transferowe. Skoro zwolnili trenera to mogą polecieć zawodnicy którzy nie chcą uczestniczyć w tej farsie(ostatnie wypowiedzi Marcina), dograją sezon z beznadziejnym rosterem i spadającymi kontraktami, wyciągną w drafcie trochę talentu, może ktoś w offseason się skusi grać w Phoenix i jedziemy od nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońca oficjalnie tankują :P

Wątpię. Blanks i Babby to dyletanci, wierzą w przebudowę w "locie" i w dodatku chyba walczą o nowe kontrakty, żeby zostać na stołkach. Pewnie są całkowicie szczerze rozczarowani, że Suns mają 13-28 a nie np.19-22 i dlatego Gentry musiał się pakować. Teraz w kolejce chyba Majerle, który raczej będzie miał nieprzyjemne wspomnienia z pierwszych tygodni pracy jako HC, bo w niedługim czasie terminarz Suns jest w dwóch słowach grubo przejebany, praktycznie wygranie 2-4 meczów z 18 następujących po dzisiejszym to będzie rewelacyjny wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Blanks i Babby to dyletanci, wierzą w przebudowę w "locie" i w dodatku chyba walczą o nowe kontrakty, żeby zostać na stołkach. Pewnie są całkowicie szczerze rozczarowani, że Suns mają 13-28 a nie np.19-22 i dlatego Gentry musiał się pakować. Teraz w kolejce chyba Majerle, który raczej będzie miał nieprzyjemne wspomnienia z pierwszych tygodni pracy jako HC, bo w niedługim czasie terminarz Suns jest w dwóch słowach grubo przejebany, praktycznie wygranie 2-4 meczów z 18 następujących po dzisiejszym to będzie rewelacyjny wynik.

Rozczarowani wynikami? Każdy kto nie ma stwierdzonej choroby psychicznej wiedział, że Suns bez Nasha to drużyna na poziomie NBDL. Spojrzałem na terminarz i z całego serca im współczuję. Clippers, Mavs, Spurs, Lakers, Mavs, Spurs, Warriors, Lakers OKC, Hornets, OKC tak to mniejwięcej wygląda i dopiero 8 marca mają godnego siebie rywala(Raptors) :D

 

Sprawdziłem tez ich salary cap:

http://hoopshype.com/salaries/phoenix.htm

Przez kontrakty Beasleya i Frye'a są ujebani po uszy w gównie przynajmniej do 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowani wynikami? Każdy kto nie ma stwierdzonej choroby psychicznej wiedział, że Suns bez Nasha to drużyna na poziomie NBDL.

Byli przed sezonem tacy, którzy nie wiedzieli i osobiście uważam, ze Blanks i Babby też się do nich zaliczali, oni poczatkowo byli zupełnie zadowoleni z tego co zbudowali (poziom amatorstwa i głupoty niektórych ludzi siedzących "na stanowiskach" w NBA nigdy nie przestaje zaskakiwać). W obozie kibiców Suns była wcale niemała grupa, którym podobał się kierunek, i którzy uważali, że zespół miał bardzo dobry offseason. Nie "jako taki", nie "niezły" - "bardzo dobry".

 

Przez kontrakty Beasleya i Frye'a są ujebani po uszy w gównie przynajmniej do 2015.

W niczym nie są ujebani (najwyżej w tym, że Beasley będzie rujnował grę na boisku, ale przynajmniej podbije tym nieco picki), kasy do wydania i tak będą mieć dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli Suns teraz wymienią sie za Smitha, to myślę, że za rok będą polowali na Rajona Rondo. Ta dwójka, to best friends, a całkiem możliwe, że Rondo poleci przy następnym trade deadline.

 

Ogólnie, to moim zdaniem GM Suns jest niecierpliwy w pizdu. Lepiej poczekać na draft 2013, a potem 2014, powinni mieć 2 razy picki w Top 5 może nawet w top 3. A tak to pewnie któryś z tych picków oddadzą/będą chcieli oddać do Hawks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pażdziernik 2012, Gortat Marcin:

“I’m quite sure I’m going to be fine offensively,” Gortat said while hustling from one commitment to another during Monday’s Media Day. “I’m playing with Goran (Dragic), who’s a fine passer also and Luis Scola, who is a pretty good passer. They’re going to help me out a lot.”

“Hopefully, I’m going to be a bigger threat in the post,” Gortat said . “And I’m quite sure I’ve improved as a player playing 20 games with the (Polish) national team, where I had a chance to be the main guy, the go-to guy.”

 

Luty 2013, tenże sam:

Q: How much do you miss Steve Nash?

A: Oh, man. I miss him just like [a] human needs water, or air to breathe. He makes it happen. We all know he just makes everything happen. And there's probably nobody on this team who misses him more than me. Everybody wants to play with him.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę statów, mogę się minimalnie mylić, bo zaczałem liczyć po kilku minutach, ale myślę, że nic nie przegapiłem.

 

Beasley w meczu z GSW:

 

31 touches w ataku

 

3 straty

 

24 oddane rzuty (w tym jeden shooting foul więc nie ma w boxscore)

 

4 podania

 

Jedno wycofanie do PG po zbiórce w ataku, jedno "rozrzucenie", dwie asysty po set playach, kiedy dostawał piłkę na high post i czekał na cuttera. Podań po zbiórce w obronie i wybić zza kosza do PG nie liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę statów, mogę się minimalnie mylić, bo zaczałem liczyć po kilku minutach, ale myślę, że nic nie przegapiłem.

 

Beasley w meczu z GSW:

 

31 touches w ataku

 

3 straty

 

24 oddane rzuty (w tym jeden shooting foul więc nie ma w boxscore)

 

4 podania

 

Jedno wycofanie do PG po zbiórce w ataku, jedno "rozrzucenie", dwie asysty po set playach, kiedy dostawał piłkę na high post i czekał na cuttera. Podań po zbiórce w obronie i wybić zza kosza do PG nie liczyłem.

Aleocochodzi czyli jak jest mysl przewodnia poza tym ze umiesz liczyc? Brakuje mi puenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.