Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy jest ktoś w stanie już teraz się zadeklarować, że tankuje po pierwszy pick, się odmładza, czy też po prostu ma zamiar przejebać w tym sezonie??

Jeśłi tak to proszę się ujawniać...

Może będę miał dla takich oferty... Zresztą, w sumie to to jest oferta dla wszystkich, więc nikt żadnych publicznych wyznań czynić nie musi...

 

Oddam prospecta + pick LAL 2013 za coś co już w tej chwili jest w stanie gromadzić FP.

Prospectem może być John Henson, bądź Terrence Ross.

 

Potencjalne oferty wysyłąć wszystkimi możliwymi drogami (niekoniecznie naraz):kiwi-fruit:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - coś więcej o tym trejdzie może popołudniu...

 

Może wydawać się dziwne, że najpierw kolekcjonuję picki i niechętnie je oddaję. Następnie wybieram, jestem z wyborów zadowolony, szczycę się średnią wieku mojej ekipy i nagle szast prast - oddaję dwóch dopiero co wybranych przeze mnie graczy, dorzucając jeszcze pick przyszłoroczny.

 

Dlaczego?

 

Otóż, przyjrzałem się mojej drużynie i naliczyłem, że mam 10 zawodników, mogących w sprzyjających warunkach stukać po 40fppg. Proszę się nie oburzać, nie twierdzę, że będą to robić, wszak na okoliczności wpływu nie mam i mieć prawdopodobnie nigdy nie będę. Uznałem jednak, że skoro dochodzę już do takich wniosków, to może spróbować zawalczyć o coś w tym sezonie. Własnego picku 2013 nie posiadam, więc nie pozostaje mi nic innego, jak starać się wyprzedzić tych, których pickami dysponuję...:kiwi-fruit:

Najłatwiejsza droga ku temu, to dodać jeszcze kilku zawodników, którzy mają w miarę optymalne warunki, aby być produktywnym, uszczuplając jednocześnie team o tych u których o to najtrudniej. Padło na Rossa i Hensona, którzy choć mają według mnie spory potencjał, to aby zacząć go realizować muszą najpierw wyjechać z gigantycznego korka, w którym utknęli w swych drużynach. Droga to nie będzie łatwa, ani przyjemna, a już na pewno nie krótka.

 

Myślałem o oddaniu jednego z nich (+pick LAL) za coś użytecznego, niekoniecznie młodego... ba, nawet spodziewałem się w zamian emeryta po trzydziestce.:single_eye: Wówczas drugiego myślałem pchnąć z kolejnym pickiem, tym razem NYK, za kolejnego emeryta.

 

Po bardzo krótkich negocjacjach Denis wyskoczył z hurtową wyprzedażą Williamsów, a ja po bardzo długiej i wnikliwej analizie przystałem na to... Nie dość, że żaden emerytem jeszcze nie jest i mają jakąś w miarę stabilną pozycję w drużynie, to oszczędzam ten drugi pick. No dobra, te ich pozycje w drużynach to takie do końca pewne nie są, bo i Sweet Lou i Marvin zmienili barwy klubowe...:single_eye:

 

Tyle, że taki koleś jak Lou, potrafiący być z ławki najlepszym strzelcem drużyny pomimo Teagueów i Harrisów minuty powinien dostać i mam nadzieję odpowiednio je wykorzystać, szczególnie, że ani Jeff, ani Devin (szczególnie ten drugi po ostatnim sezonie) jakimiś megawymiataczami, których pozycja jest niezagrożona nie są, a i wtedy pozostaje jeszcze SG, który w Atlancie jakością nie poraża. Sprytnie to sobie tłumaczę, prawda...

 

Drugi puzel układanki, Marvin zdaje się być na dzień dzisiejszy startującym SF Jazzmanów i tak niech lepiej pozostanie. W Salt Lake City zdają się być zadowoleni z Haywarda na SG, więc może chwilowo jego pozycja jest bezpieczna. Byłoby miło, jakby tak zrobił mi prezent i w nowym klubie zaczął spełniać nadzieje pokładane w nim od 2005 roku. Gorzej, że ostatnio wspomniał, że jest całkowicie zadowolony z przebiegu swojej kariery, chociaż ja chyba też byłbym zadowolony, więc nie mam co się czepiać...

 

Na tą chwilę mój team wygląda następująco:

 

[TABLE=width: 456]

[TR]

[TD]1

[/TD]

[TD]Kyrie Irving

[/TD]

[TD]6-3 / 191

[/TD]

[TD]PG

[/TD]

[TD]21

[/TD]

[TD]44.85

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2

[/TD]

[TD]JaVale McGee

[/TD]

[TD]7-0 / 260

[/TD]

[TD]PF/C

[/TD]

[TD]25

[/TD]

[TD]39.20

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]3

[/TD]

[TD]Jrue Holiday

[/TD]

[TD]6-4 / 180

[/TD]

[TD]PG

[/TD]

[TD]23

[/TD]

[TD]37.90

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]4

[/TD]

[TD]Danilo Gallinari

[/TD]

[TD]6-10 / 225

[/TD]

[TD]SF

[/TD]

[TD]25

[/TD]

[TD]37.70

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]5

[/TD]

[TD]Anthony Davis

[/TD]

[TD]6-10 / 220

[/TD]

[TD]PF

[/TD]

[TD]20

[/TD]

[TD]35.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]6

[/TD]

[TD]Louis Williams

[/TD]

[TD]6-1 / 175

[/TD]

[TD]PG/SG

[/TD]

[TD]27

[/TD]

[TD]34.60

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]7

[/TD]

[TD]DeMar DeRozan

[/TD]

[TD]6-7 / 216

[/TD]

[TD]SG/SF

[/TD]

[TD]24

[/TD]

[TD]30.45

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]8

[/TD]

[TD]Marvin Williams

[/TD]

[TD]6-9 / 237

[/TD]

[TD]SF

[/TD]

[TD]27

[/TD]

[TD]30.05

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]9

[/TD]

[TD]Byron Mullens

[/TD]

[TD]7-0 / 275

[/TD]

[TD]PF/C

[/TD]

[TD]24

[/TD]

[TD]25.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]10

[/TD]

[TD]Richard Hamilton

[/TD]

[TD]6-7 / 193

[/TD]

[TD]SG

[/TD]

[TD]35

[/TD]

[TD]24.80

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]11

[/TD]

[TD]Jonas Valanciunas

[/TD]

[TD]7-0 / 231

[/TD]

[TD]C

[/TD]

[TD]21

[/TD]

[TD]24.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]12

[/TD]

[TD]Michael Beasley

[/TD]

[TD]6-10 / 230

[/TD]

[TD]SF/PF

[/TD]

[TD]24

[/TD]

[TD]23.95

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]13

[/TD]

[TD]Jeremy Lamb

[/TD]

[TD]6-5 / 180

[/TD]

[TD]SG/SF

[/TD]

[TD]21

[/TD]

[TD]20.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD]TOTAL

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]24.4

[/TD]

[TD] 407.50

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Wiem, że zbyt wyrównane składy nie są do końca wskazane, więc należy mieć nadzieję, że kilku z nich wskoczy na poziom do tej pory dla nich nieosiągalny. Ktoś tutaj w temacie mówił o sile zespołu na podstawie tego kogo ma na UTILu - u mnie te pozycje w zależności od potrzeb obadzają: Sweet Lou, Marvin, Mullens, J-Val, Rip i Lamb - not bad at all...

 

Nie będę wymieniał każdego z osobna i opisywał jakie są moje oczekiwania wzgledem niego, na co liczę i czego się boję, bo w większości przypadków jest to oczywiste. Mam tylko nadzieję, że okoliczności okażą się sprzyjające, trenerzy cierpliwi, a zawodnicy, których w drużynie nie posiadam, a blokują w jakiś sposób moich będą się łamać na potęgę, będą nieskuteczni, zestarzeją się przedwcześnie, popadną w nałogi i żony ich zaczną zdradzać z ich własnym domowym inwentarzem zwierzęcym...:applouse::friendly_wink:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę na pewno, że Harden będzie kręcił o wiele więcej, kiedy go nie ma w OKC i jest samcem alfa w Houston. +60 nawet mnie nie zdziwi. Trzon drużyny Z33 wygląda porażająco.

I jeszcze ja, jako niepoprawny optymista mam nadzieję, że włodarzom Thunder chodziło w tym trejdzie o Jeremy'ego Lamba, a Martina, potraktują jako sympatyczny spadający kontrakt, na wypadek jakiegoś dealu... Dobrze, że marzenia, tudzież pobożne życzenia nie są karalne.

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harden nie bedzie robił żadnych 60fp, panowie. jak harden zrobi srednią 50 to bedzie mega zajebiście

 

bo po pierwsze harden nie jest żadnym liderem, żadną pierwszą opcją i nigdy nie bedzie w nbą takim graczem

w najlepszym wypadku harden to dobry sidekick dla np takiego duranta

 

i nie ma opcji żeby wskoczył na ponad 50 nawet przy wiekszej liczbie minut bo teraz zobaczy jak to jest grać z całą obroną na sobie a nie na durexie czy westbrooku.

po pierwsze rockets go przepłacą i zjebali ten ruch bo mieli fhuj capu na lepszego FA albo lepszy trejd

po drugie to ostatni tak wysoki konrakt hardena w karierze, zjebał strasznie i mnie wkurwił bo sie okazało że jest kolejnym gupim czarnuchem, który oddał kilka pierścionków mistrzowskich za prawdopodobnie 4 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to się okaże. Ja nie twierdzę, że 60fp jest gwarantowane, ale biorę pod uwagę, że może tyle osiągnąć. Szczególnie, że na tą chwilę, patrząc na roster Rakiet brodaty zdaje się być pierwszą, drugą i trzecią opcją ofensywną Rakiet, a z jego przeglądem pola, playmaking ability, BBIQ i obroną właśnie na nim skupioną, gra wszystkich pozostałych rakiet może okazać się łatwiejsza, przy czym i nomen omen dzięki czemu jednocześnie staty Hardena poszybują w górę, a opcja podwajania może nie do końca okazać się skuteczna...

Chcę to jak najszybciej zobaczyć aby zweryfikować wszelkie niewiadome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.