Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

no tak jakos przegladalem liste zawodnikow i co rusz, ktorys wydawal mi sie interesujacy. a potem pojawil sie problem z kolejnoscia waiverow, ktory zawodnik jest lepszy i czy ktos go wczesniej nie podlapie. mimo wszystko mysle, ze wiekszosc z tej 14 pojdzie zanim nadejdzie moja kolej. lepiej miec jednak taka ilosc graczy, by potem nie byc rozczarowanym, ze ktorys sie ostal, a ja go nie zaznaczylem.

 

Maciek, moge po waiverach opublikowac moja liste. jestem pewien, ze kazdy z nich bedzie chociaz przez jednego menedzera z ligi widziany jako zawodnik jego druzyny

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co mi pogra w tym sezonie Nicholson? nic. a Allen ma istotne dla mnie C i zanosi sie na jakies minuty z poczatku sezonu.

Freeland to FA ale za Flyna bodaj to nawet in plus faktycznie.

 

realnie obliczalem jak moge uzupelnic sklad z 10 waiverem, mimo iz waivery od zawsze są przeceniane to uzupelnilem braki tam gdzie chcialem, jedynie Motiejunasa mialem ustawionego najwyzej ludzac sie,ze moze zapomnicie ;]

 

mnajbardziej dziwi, ze Avon nie wyladowal jeszcze na FA ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem Lamara ustawionego na początek, ale z 20-stką to mogłem sobie ustawić nawet matkę LeBrona i bym jej nie dostał...

 

Billups jako backup dla Parkera i Booker, który będąc pierwszym bigmanem z ławki czarodziejów, a w razie kontuzji konkretnym starterem dobrze uzupełnili mój szalony skład. Ogólnie jestem zadowolony z łowów. Nicholson, D-Green, Shved poszli wcześniej. Mówicie, że Lavoy Allen będzie kozaczył już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co mi pogra w tym sezonie Nicholson? nic. a Allen ma istotne dla mnie C i zanosi sie na jakies minuty z poczatku sezonu.

Freeland to FA ale za Flyna bodaj to nawet in plus faktycznie.

 

No prosze Cię...Freeland to potencjalnie pierwszy wysoki z ławki w PTB.

I zdziwisz się jak Nicholson będzie grał więcej juz teraz niż Lavoy, a przyszłościowo to jest przepaść na korzyść gracza Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicholson to spoko gosciu ale nie na teraz no i tylko PF, nic by mi nie dał.

Billupsa tez mialem na oku ale co mi z wsparcia jak ja potrzebuje łatac jakos nieobecnosc sciany z goscia ktory tez zagra najpredziej dopiero w grudniu, poza tym wazyl dla mnie za duzo.

atam od razu kozaczyl, imao jedyny rozsadny z C do wziecia z perspektywa grania jakichs minut z tym waiverem, Bynum ma problemy zdrowotne, moze wroci na start rs moze nie, Tadeusz same story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze Cię...Freeland to potencjalnie pierwszy wysoki z ławki w PTB.

I zdziwisz się jak Nicholson będzie grał więcej juz teraz niż Lavoy, a przyszłościowo to jest przepaść na korzyść gracza Magic.

ale czytaj co ja pisze o przydatnosci dla konkretnie mojej druzyny a nie, ze Nicholson bedzie fajny jak skoncza sie inni w rotacji Magic przed nim, chociaz to tez duzo zalezy o co Magic chca grac, nie potrzebny mi gosciu zalegajacy na benchu na za sezon-za dwa :]

moze i sie zdziwie a Ty sie zdziwisz jak Lavoy pogra wiecej, to samo.

 

potencjalnie heh czyli Hickson w piatce? dla mnie mimo to Freeland FA ale jak wspomnialem jako 13zawodnik to zadne ryzyko szczegolnie kosztem bolkow ktorych zdropowales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bynum się połamie to Lavoy może coś tam pogra. Cieszę się z Motiejunasa. Mam go w każdym Keeperze, także pokładam w nim spore nadzieje. Może już coś konkretnego i w tym sezonie pogra, biorąc pod uwage foul trouble Asika i anxiety White'a. Bartona wziąłem bo wing backupy w Portland mnie zupełnie nie przekonują (Babbit, wiecznie kontuzjowany Williams, Pavlovic, Morrison), więc troche minut na skrzydle dostanie, szczególnie, że ludki z Portland go chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.