Skocz do zawartości

Zróbmy to raz jeszcze... (Miami Heat 12/13 offseason & RS)


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

@matek

 

No oby, ale pamiętajcie, że nie zachęciliśmy do gry u nas najważniejszego dla nas gracza - czyli Camby'ego(choć on sam nie bardzo chciał do Miami więc niech się piertrolololi). To była nasza jedyna nadzieja przy przyjściu Dwighta do Lakers. W obecnej sytuacji gdyby Lakers zakończyli offseason z Nash-Kobe-Iggy/Gasol-Dwight to byśmy byli niszczeni chyba bardziej niż Cleveland przez Magic w 2009 a nawet jakis super plan obronny na Howarda nic by nie zdziałał przy Nashu i Bryancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest Lewis? Zobaczcie co grał w tamtym roku i przyjdźcie ponownie...

 

 

A komu chciałby się grać w Washingtonie? Lewis tylko raz w ostatnim sezonie zagrał z jako taką motywacją i pozamiatał przeciw Orlando. Tak więc to ciągle jest bardzo pożyteczny zawodnik. Zawsze zresztą był niedoceniany, a przecież nawet w obronie nieźle sobie radzi.

 

 

Ciekawe co jest lepsze w dominacji LA od dominacji Mia/BKN.

Tego pierwszego mieliśmy już zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest lepsze w dominacji LA od dominacji Mia/BKN.

Dominacja BKN?? Na szczęście dzięki najgorszemu traidu ever nie udało się pozyskać Dwigtha, a bez niego to oni nawet w swoim mieście nie będą dominować.

 

Co do Raya Allena. Namawiał go do gry zdecydowanie najlepszy koszykarz na świecie i robił to w dość konkretny sposób, w Celtach zaś jakiś kolo co nie umie rzucać go pouczał. Jest to już jakiś powód do takiej decyzji. Good for him.

 

Jak już wspomniane zostało w wątku Spurs, powinni teraz podpisać KMarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz przestaje by smieszne. teraz wszyscy weterani, ktorzy nie maja pierscionka pojda do miami by go zdobyc, tworzac razem niezla lawke... niech jeszcze grant hill przejdzie i bedzie patologia, jungla malpy. jeszcze niech jamison tam dojdzie..

To może określ, czy Heat w ogóle mogą kogokolwiek podpisać? Rozumiem, że zawodnicy z dłuższym stażem w lidze są zabronieni.

Albo trzeba stworzyć listę zawodników, którym wolno zadawać się z Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Oden to już prawie oksymoron ciekawe czy tym razem mu się powiedzie. Ja bym mimo wszystko zaryzykował potencjalny zysk może być ogromny a do stracenia jest niewiele najwyżej tak jak gruby przesiedzi cały sezon w graniaku .Jak nie Oden to może też rozważyć Darko albo Haywooda czy nawet Kwame ze znalezieniem centra na tych parę minut nie powinno być problemu .Najważniejszą robotę Riley już wykonał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat robią fajne ruchy, tak w sumie to ta amnestia jeśli grajek jest dalej coś wart to poważne wzmocnienie dla dobrych ekip taki koleś wiadomo ze będzie wolał iśc do klasowego zespołu a nie zarobi więcej ciekawe czy "ktoś" myślał o tym stanowiąc to prawo, wiecie zapewne o jakim ktosiu myślę :) Ale z tym Molutrie t totalnie skrewili i tego nie potrafię pojać, mogli mieć kolesia który będzie lepsza wersją takiego Humpa i oddali jego prawa za nic, nie sposób to zrozumieć chyba oprucz tego ze pewnie wszędzie w sporcie jest drugie dno, może gm Sixers zgarnął kiedyś nachlanego gm Heat z rowu jakiegoś i teraz trzeba było się odwdzięczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to właśnie napisać, Milicić byłby super sprawą dla Heat. I mieliby w drużynie czterech graczy z top5 legendarnego draftu 2003 :D nie do rozjebania ;) swoją drogą tylko Melo nie ma pierścienia z tej grupki...

 

Można się śmiać z Darko, ale pasowałby idealnie do Heat. Dobry wysoki obrońca pod kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o Darko he he:D

 

a tymczasem:

 

Heat will play the Los Angeles Clippers in those games, Oct. 11 in Beijing and Oct. 14 in Shanghai.

Ray Ray i Rasha L. maja po pierwszym roku player option. Lewis pewnie wykorzysta, a Allen mam nadzieję, że nie i zaaklimatyzuje się na Florydzie. Zresztą będziemy się tym martwić za rok. ;)

 

Oglądnąłem se mecz Suumer league z Raptors chcąc obaczyć w akcji Varnado i tego całego Hamiltona, a tu sie okazało, że obaj + Dozier są kontuzjowani.I możliwe, że Varnado ucieknie kolejny sezon NBA. Na testy ma przylecieć Joey Dorsey - zawsze lubiłem tego kolesia - solidny świniak podkoszowy. Natomiast co do samego meczu, to Cole fajnie rozgrywał, a Pittman nawet w Lidze Letniej łapie głupie faule - co zauważyła nawet Chris Boszzzzzzzzzzzz oglądający se meczyk z trybun.

Heat ponoć nadal interesują sie Grantem Hillem.

 

El

Co do Moultrie, to sprawa jest prostsza i pisałem juz o tym w tym temacie - Heat potrzebują miejsca w rosterze, bo ciężko powiedzieć kogo jeszcze mogą zwerbować, a w składzie jest tylko 15 gwarantowanych miejsc. Riles lubi ostawiac ze dwa wolne miejsca w rosterze, o które walczą jeszcze ludzie zwerbowani w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

podobno Matt Barnes trafi do miami . ;/ Nie kapuje po ch... im kolejny gracz na sf James,Battier,Jones,Lewis a jest jeszcze Miller czy Allen a pod koszem dziura .

Wiem wiem Krzysiu bosh jest hardkorowy ale na równi tepy co Bynum

Oczywiście brakuje im centra, ale nie można mówić, że Bosh jest na równi tępy co Bynum(swoją drogą nie wiem co to ma znaczyć, bo np. Howard też jest tępy i masa innych graczy w NBA, a to nie oznacza, że nie umieją grać w kosza). Gdyby nie Bosh, to nie mieliby mistrza i już pewnie Celtics by ich pokonali. Chris miał w tym roku na prawdę bardzo dobre PO. Wiadomo, że Lebron grał kosmicznie, ale nie można negować tego co robił Bosh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twitterze kogo? nie jest potrzebny to raz ,dwa pierwsze słyszę jak dla mnie plota wyssana z palca .Bosh tępy?nie wiem skąd taki wniosek poza parkietom żadnych szopek nie odstawia a bazując na wywiadach powiedziałbym że na tle ligi inteligencją to się wręcz wyróżnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.