Skocz do zawartości

Zróbmy to raz jeszcze... (Miami Heat 12/13 offseason & RS)


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest jeden z tych meczów na które na 100% się zepną. Więc jak przegrają dziś to 'wiedz ze coś się dzieje'.

 

@DF

 

Ja bym jednak wybrał Celtics. Oni tak kurewsko nie znoszą Miami, że nawet przed playoffami powinni zagrać na maxa. Oczywiście Rovers może coś odwalić, ale bardziej prawdopodbne jest imo, że to będzie bardzo dobry mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good win. ;]

 

Myślę, że gdyby trójeczki siedziały na odpowiednim poziomie i Bosh nie rozpłynął się w niebycie wygralibyśmy bardziej komfortowo, choć z drugiej strony Bryant zagrał również gorzej niż zwykle(ale obrona była na nim dziś przednia). Fajnie, że zagrali mocno w obronie i wygrali mimo, że w ataku nie szło tak jak powinno. ;]

 

Edit: A Wade skończył wczoraj 31 lat.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: A Wade skończył wczoraj 31 lat.

I uczcil to doskonalym spotkaniem przy okazji wygrywajac match-up z Kobe. Chociaz czesto za Bryantem smigal James, ale Dwyane pokazal, ze dalej ma paliwo w baku i na PO powinien dzialac. Za to w oczy rzuca sie, ze Ray Allen robi sie coraz bardziej drewniany. W Bostonie jeszcze jakos to wygladalo, ale w Miami widac, ze to juz Old Ray Allen i potrafi nawet spudlowac spod samego kosza bedac samym. Chociaz w obronie ruchy Kobe'ego juz chyba zna na pamiec, bo doskonale wiedzial co bedzie robil Bryant.

 

A Joel Anthony juz na zawsze pozostanie mułem oporowym w ofensywie. Dzis po jednej akcji wygladalo jakby LeBron chcial mu juz jebnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to smaczniej...

 

bilet na raptors kupiony choć oczywiście w kasie trąbią o sold out ale jak poprosiłem pojedyńcze miejsce to pani dała wybrać bilety od 300 do 30 $......

 

doswiadczony w przemykaniu się przez sektory zainwestowałem w 50$ aby łatwiej mi było zejść ciut nizej w drozsze sektory po 2Q

 

a Miami jak miasto? dziwne trochę,,,,,

co do koszykarskich oczekiwań to fajnie zobaczyć by było inauguracje Birdmana ale chyba to za szybko.......

 

dla Fanów Wade'a i potencjalnego trejdu patrząc na to co jest w Miami no chance......to gościu "stąd" i w trejd już nie wierze....

dla maniaków wspomnę ze podczas zwiedzania byłem obok domu LBJ, hotelu gdzie popdpisał "zdradziecki" kontrakt a i wyspę na której Shaq miał/ma dom już opłynąłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to smaczniej...

 

bilet na raptors kupiony choć oczywiście w kasie trąbią o sold out ale jak poprosiłem pojedyńcze miejsce to pani dała wybrać bilety od 300 do 30 $......

 

doswiadczony w przemykaniu się przez sektory zainwestowałem w 50$ aby łatwiej mi było zejść ciut nizej w drozsze sektory po 2Q

 

a Miami jak miasto? dziwne trochę,,,,,

co do koszykarskich oczekiwań to fajnie zobaczyć by było inauguracje Birdmana ale chyba to za szybko.......

 

dla Fanów Wade'a i potencjalnego trejdu patrząc na to co jest w Miami no chance......to gościu "stąd" i w trejd już nie wierze....

dla maniaków wspomnę ze podczas zwiedzania byłem obok domu LBJ, hotelu gdzie popdpisał "zdradziecki" kontrakt a i wyspę na której Shaq miał/ma dom już opłynąłem....

[Lilly] Seriously, what do you do for living? ;)

 

Birdman jest na dziesięciodniowym, więc powinien wystąpić jak najszybciej. Chociaż znając ich politykę dawania szansy wysokim wszystko jest możliwe...

 

Daj jeszcze znać po ile stoją drinki na South Beach i czy w AAA faktycznie śmierdzi starym dziadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce wrzuce

 

najlepsze jest to że w każdej knajpie masz TV wiec wieczory dla fana NBA to zwiedzanie raczej z głowy....

nawet w pokojach hotelowych lub apartamentach (znalazłem mega fajne miejsce które polecam do nocowania choć jak ktoś atakuje tylko mecze to oczywiście holiday inn naprzeciw hali) także są zawsze - TNT i CBS sport a w nietórych espn, espn2, rzadziej ABC

 

miasto zwiedzone łącznie z little havana teraz czas na samochód i dalsze odległości....do meczu jeszcze ciut ciut

 

BTW widziałem siłownie Shaqa a obecnie trwa budowa wiezowca który jest jego nową inwestycją...ma chłop doradców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan Van Gundy uważa, że Wade jest najlepszym graczem, jakiego trenował:

Q: Best player you have coached?

 

A: (Dwayne) Wade. Then Dwight. Wade was spectacular and very early-on in his career. His first playoff game as a rookie we put the ball in his hands. He winds down the clock and hits the game winner with three-tenths (of a second).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.