Skocz do zawartości

Zróbmy to raz jeszcze... (Miami Heat 12/13 offseason & RS)


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Turiaf to fajny energizer z ławki. Idealny dla takich Heat jako 11, czy 13 zawodnik. Mógł jednak skończyć przed sezonem tak jak Eddie House przed tym mistrzowskim, gdy wyleciał ze składu w ostatniej chwili. Zatem to może byc bardziej jego strata, niz Heat, którzy mu raczej nowego podobnego kontraktu nie zaproponują, a o wyższym nie ma mowy.

W small ball więcej na centrze ma grać Bosh, więcej minut jest przewidziane dla Pittmana, więc dla Turiafa mogłoby zabraknąć miejsca w rosterze i czasu na boisku.

Jak Curry będzie grał dobrze w Lidze Letniej, a Heat nie uda się ściągnąć Cambyego (po 25mln$ dla Asika, Kamana se ostatecznie wybiłem z głowy), to kto wie, czy Edek nie pójdzie w ślady Adama Morrisona - moze byc lepszy, bo Edek jeszcze nigdy w swojej karierze nie grał w playoffs, a mistrzem został.

 

Z nazwisk, które Riles chce ściągnąć, trza wykreślić po Odomie, Andre Millera, który na 3 kolejne lata ma zostać w Nuggets, Kanadyjczyk tez jest juz chyba poza zasięgiem Heat. Ciekawe co zrobi Allen. 12mln$ od Celtics za 2lata, 10mln$ od Grizzles za 2lata, czy 9mln$ od Heat za 3lata. Pare melonów pewnie jest gotowy odpuścić. Za dwa lata ktoś mu najwyżej minimum zaproponuje, więc cały czas liczę na to, że odpuści trochę gotówki na rzecz szansy walki o kolejne mistrzostwa jak Battier przed rokiem. Jak na razie różnic finanswych nie ma dużych. 6mln czy 5mln za sezon to ładniej wygląda niz 3mln, ale to ten ostatni kontrakt moze byc dluższy.

Heat mieli sie kontaktować też z Jordanem Hillem - kiedyś porównywanym do PJ Browna. Złym rozwiązaniem nie byloby tez podpisanie Rasharda Lewisa. Jamison mnie nie przekonuje, ale za minimum..

Gdyby z Allenem sie nie udało, to kontaktowałbym sie z Terrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Its 2:30am in London and I was just woken up with great news. Welcome to the family #20!!," Arison tweeted.

Jezus jest z nami ;)

 

Dramaturgia do ostatniej chwili - liczyły sie trzy teamy dla Allena - Clippers odpadli podpisując Crawforda, a Celtics zaproponowali klauzulę, że bez zgody Raya nie moga go sprzedać. Dopiero gdy zaczął mówić o rozdarciu i przywiązaniu do Masasióset zaczęło do mnie docierać, że chyba jednak Heat.

Ciężko jest klarownie napisać ile daje Allen Heat - już nawet nie chodzi o jego trójke najlepsza w lidze i perfekcyjne wykonywanie osobistych, Ray to przede wszystkim pewna kultura gry, doświadczenie z ery celtyckiej jest nieocenione. Do tego przedmeczowy rytuał rzutowy, wyjątkowy profesjonalizm. Grając z takimi ludzmi jak Allen, Battier, czy Haslem nie ma mowy, by LBJowi miało zabraknąć motywacji do ciężkiej pracy na którymkolwiek etapie sezonu.

 

Teraz rywalizacja z Celtics będzie jeszcze ciekawsza. Ciekawe jak przyjmą go fani Celtics podczas pierwszego meczu Heat w Bostonie?

 

Heat ustrzelili właśnie najważniejszego FA tego sezonu ze swojej perspektywy.

 

Witamy Ray :)

 

Na dziś włodarze Heat sa umówieni z Cambym do którego ponoć dzwonili o 12.01 1 lipca. Camby mówił, że za 3mln może podpisać, ale nie za minimum dla weterana. Jako, że Rockets sie przebudowują, możliwe, że zgodzą sie na s&t za Joela i pick. Sprawa powinna sie rozstrzygnąć na dniach.

Do tego wstępnie rozmawiali z agentem Lewisa i jest szansa, że podpisze za minimum. Jordana Hilla odpuszczamy - to moja autorska teoria - bo chyba tylko za mini MLE mogli go Heat ściągnąć.

Najpierw Triumwirat, rok temu Battier, w tym Allen.. łał

Rileya można wysyłać teraz spokojnie na pertraktacje z Kimami do Korei Płn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby dostanie ponad 12mln$$$ za 3 sezony od Knicks. łał

Wybrał wyższa kasę, więc niech spada na drzewo.

W momencie jak Heat zainteresowali sie Lucasem Trzecim, trochę sie przestraszyłem, że Heat mogą oddać Colea i pick od Philly za 38letniego Centra, jednak wszystko dobrze sie skończyło. Nie chcieli Joela to nie.

Są spore szanse, że Lewis trafi jednak do Heat za minimum (wyjaśni się na dniach). Do Heat chciałby tez trafić Raja Bell, a i tak trza jeszcze jakiegoś centra za minimum poszukać. Mahinmi pewnie dostanie gdzieś więcej, ale Mohammed nie byłby złym pomysłem. w rosterze jest tylko 15 miejsc, więc to oddanie Moultrie do Philly juz tak źle nie wygląda, jak bylo oceniane na początku przez wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze,ze Ray podpisał w koncu z Heat i koniec dywagacji, tak płacze wiekszosc ze zdradzil niby celtów tylko,ze nie trzeba było wczesniej przed deadline probowac go shandlowac, jakie były głosy, rozbic big3 oddac Allena póki jeszcze jest cos wart a teraz wszyscy go od judaszy wyzywaja, hiporkyzja.

 

 

jak to w kultowym filmie:

 

'chcieliscie wydymać freda, teraz fred wydymał was' :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, co oni z tym Lewisem. On jest kompletnie niepotrzebny. Podobnie jak Raja Bell. Ileż można skompletować SG/SF?*

 

Wade przeszedł udanie zabieg. Na obóz powinien być gotowy.

 

* no chyba że Mike Miller mówi 'goodbye', wtedy można się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millera najprawdopodobniej czeka operacja (plecy) wykluczająca go z całego sezonu. Nie jest tez powiedziane, że w ogóle wróci do gry. W systemie Heat small ball potrzebni sa ludzie straszący z łuku trójką. Spróbuje sobie wyobrazić duet wysokich Bosh/ Lewis - obaj lubia grać dalej od kosza, zatem będą wyciągali podkoszowych przeciwników z pomalowanego, co daje wiecej miejsca na wjazdy Wadea i Jamesa. Dodaj jeszcze do tego Battiera w rogu boiska, lub Ray Raya zapierdzielającego w poszukiwaniu dogodnej do rzutu pozycji. Allen i Lewis grali zresztą razem parę sezonów w Seattle, zatem chłopaki znaj się dobrze. Lewis za minimum to żadne ryzyko - nawet jak wniesie mniej niz się mozna spodziewać. A, że obrońca z niego nienajlepszy - to co, JJa tez Spo potrafi odpowiednio ukryć w obronie jak trza.

 

Wade juz po operacji lewego kolana. Mam nadzieję, że wszystko będzie jak wróci na obóz ok.

 

Raja pochodzi zdaje sie z Florydy i już dwa lata temu był jednym z pierwszych (po podpisaniu LBJa), którzy byli chętni na dołączenie do Heat, ale Jazz zaproponowali mu syty kontrakt i dołączył wtedy do nich. Osobiście sam nie za wysoko oceniam jego szanse na dołączenie do Miami, ale gdyby nie podpisano Lewisa, to wtedy kto wie.

 

Co do młodych, to mam nadzieję, że Harris wróci i że Heat podpiszą Varnado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miałem nadzieję, ze uda się tego Cambiego podpisać. Ale jak widać dostał spory kontrakt i mam przeczucie, że w trzecim roku może być już bardziej kulą u nogi niż pomocą. No ale zobaczymy. Knicksi mają bardzo mocną rotację na centrze.

 

Troche miałem tez nadzieję na Odena, ale stwierdził, że odpuszcza cały sezon. Więc może za rok. Może się uda pozyskać Haddadiego, ale wątpie w to. Liczę na dużo minut Pittmana w tym sezonie + wejście w rotację Varnado. Jak Haslem nie zacznie trafiać jumperków to może mu zabrac trochę czasu w RS.

 

No ale na razie liga letnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze,ze Ray podpisał w koncu z Heat i koniec dywagacji, tak płacze wiekszosc ze zdradzil niby celtów tylko,ze nie trzeba było wczesniej przed deadline probowac go shandlowac, jakie były głosy, rozbic big3 oddac Allena póki jeszcze jest cos wart a teraz wszyscy go od judaszy wyzywaja, hiporkyzja.

 

 

jak to w kultowym filmie:

 

'chcieliscie wydymać freda, teraz fred wydymał was' :]

 

to mniej wiecej tak, jakby wdowa wyszla za zabojce swojego meza. jest wolna kobieta? jest. ale pewien niesmak jednak pozostaje...

nawet jezeli denat nie byl mezem idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze przedstawienie tej kwestii w "zrodlach" siega od "Allen sam zaproponowal zeby po kontuzji wchodzic z lawki" po "Allen posadzony na lawce ciezko to przyjal"

 

zreszta chyba nikt nie ma do niego pretensji ze odszedl, tylko wszyscy ze odszedl do heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.