Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

tru story.

ale sam powiedz luki, ogladasz ~100 meczy heat na sezon (no poprzednio troche mniej)

czy rose sam pociagnie w koncowkach w 7 meczowej serii z miami?

Nie wiem czemu sprowadzasz całą hipotetyczną w końcu serię do jakiś 7 spotkań z wyrównanymi końcówkami w którą prym po stronie Bulls miałbym wieśc osatmotniony Rose, wszak Bulls w minonym sezonie nie byli już tak zależni w ofesnywie od Rose i bogatsi o serię 4-1 z HEat. Chybą zę Thibs nie zmienia Nic.

Zresztą mi tegoroczne fianły trochę przypominają zeszłoroczny finał wschodu, niby mieli atuty na HEat ale bardziej przegrali to w głowach i na ławce niż na parkiecie (nie odbieram oczywiscię nic aktualnym mistrzom NBA) ale wiele wskazywało że to będzie dłuższa seria.

Druga sprawa fajnie jest teraz pytać kibica Heat po kapitalnym finale o sznasach przeciwnika, trzba było zapytać po game 3 w serii z Pacers, albo lepiej po game 5 z Celatami kiedy nawet Alojzemu zaciął się cało sezonowy final countdown. Czy wtedy HEat wyglądali tak mocno? moim zdaniem byli do pchnięcia. ale to tylko moje zdanie, rzeczywistośc i wyklarowana sytuacja było mocno Lebronowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbesztacie mnie, zwyzywacie, ale ok. Gdzieś muszę to napisać. Chicago Bulls oficjalnie się skończyli. Oficjalnie przez następnych kilka, może kilkanaście lat nie będą contenderem. Zresztą, czy kiedykolwiek byli? Mamy chyba najgorszy staff w lidze. Lakers wyciągają zajebistego gracza, Heat wyciągają zajebistego gracza, Knicks wyciągają zajebistego gracza, nawet jakieś Wizards robią dobre trejdy. A nasz niedojebany staff co? Wierzy, że Rose po półrocznej absencji wróci i zdobędzie mistrza, samotnie rozpierdalając wszystkich po drodze. Nie ma się co oszukiwać. Katastrofa mogła być już dwa lata temu z Pacers czy Hawks, gdzie gdyby nie 40 punktowe występy Rose odpadlibyśmy. W tym roku go nie było i wszystkie słabości wyszły na jaw. Wszyscy to widzą, tylko GMowie nie widzą. Dodatkowo oddajemy całą ławkę która prócz MVP była naszą jedyną siłą. Ogólnie, czarno to widzę. Boozerek nadal będzie rzucał po 10 pkt w mega ważnych spotkaniach, Deng nadal nie będzie potrafił porwać drużyny w ważnych momentach, Rose będzie podwajany, potrajany, bez pomocy, Butler i Teague, Taj, będą grali ochłapy. Nie widać zmian i nie widać chęci do zmian u staffu który pierdoli ciągle jaka to super drużyna bo dwa razy wygrała RS a w playoffach dała dupy. Przetrwaliśmy tyle lat od MJa, przetrwamy jeszcze troche. Kiedyś ci idioci muszą odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czy ja wiem, powoli sie zaczynam przekonywac do tego zarzadu:

 

Bulls have spent the last week trying to recruit Kirk Hinrich constantly speaking with his Agent. Aggressive pursuing works

wiec to nie jest tak ze oni NIC nie robia, robia!

good job good effort.

kirk "mniej niż 10ppg per36" hinrich to srsly dobra opcja.

 

The Chicago Bulls are committed to Kirk Hinrich. Don't expect any other Point Guard to join the Chicago Bulls if Hinrich accepts

Chicago Bulls source told me today as well that the Bulls don't want any "old" centers.

u know miami podpisuje wszystko co sie rusza i co moze pomoc, a bulls zaraz kupia hinriichowi dom/samochod/prostytutke byle by podpisal.

przeciez kirk jest gorszy od cj watsona.

wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widze tak

Celtics bez Garneta byli typowani na mistrza o ile przejda magic a skonczylo sie na ciezkiej batali

Bulls bez Rose nie przeszli Sixers ktorzy sa stworzeni do bicia po mordzie w playoffs

bottomline jest taki

Bulls sa Rose orienated bez zadnej solidnej czy mniej solidnej opcji w ataku, sa jak Lebron Cavs czy jak Magic Dwighta

koniec koncow koncowka meczu w koncowce serii konczy sie na tym by ktos to umial wykonczyc i Rose musi miec swojego Gasola, Pierce czy Pippena

na tym etapie i poziomie ligi sam Rose to jak dla mnie troche za malo, nawet gosc pokroju Manu czy prime Sjax by sie nadal a Bulls nie maja nikogo tej masci

 

kolejna sprawa ACL to dwuletnia kontuzja, rok wracasz do siebie uczysz sie nanowo, wiesz co mizesz a czego nie, tracisz lato na rehab zamiast na dokladanie nowych elementow gry, tak wiec jakby nie patrzec Bulls rownie dobrze moga sobie ten sezon darowac i to ichstawia w kiepskiej sytuacji bo ogolnie to presja bedzie tylko rosla i to zkazdej strony gm trener,rose, support jak dla mnie te ACL wyjelo Bulls na najblizsze 3 lata z contederowania a takze podminowalo kazda kariere w tej organizacji (no oprocz Hamiltona)

 

Kniccks rosna w sile, Nets cos pobuduja a jak dojdzie Dwight to okno Bulls jest zamkniete do 2020

Wschod 2012 to nie bedzie Wschod 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie czasem i myślę o tym offseason i Chicago i myślę i przychodzą dziwne pomysły do głowy... Ktoś by spoza kibiców Chicago poszedł na coś w stylu wymiana Iggy - Boozer + pick do tego podpisanie amnestionowanego Branda za MLE (Ma je w ogóle Chicago? Patrzę na hoopshype to nie ma tam liczonego nowego kontraktu Derrica.)? Do tego wyrównałbym Asika (mistrza bez podatku się nie da zdobyć a spadający kontrakt który by ciążył w salary będzie można pchnąć dalej a gość jak Asik za 10/2 to kradzież) PO było by pewne i do tego czasu Rose pewnie zacznie biegać więc z pozycji underdoga można by atakować... Oczywiście ktoś za vet - min pod kosz i na PG albo podpisać CJ. Można zrobić coś w takim stylu że nie skorzystać z opcji drużyny a podpisać coś w stylu 12/3?

 

Piątka Rose-Iggy-Deng-Brand-Noah, 2 piątka CJ-Hamilton-Korver-Gibson-Asik, Do tego coś pod kosz + Teague i Butler. Wychodzi, że Hamiltona można by nawet wymienić na coś pod kosz bo przy Andre robi się tłok na 2/3

 

Wiem, trade jak u kibiców Lakers, ale.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rose'a widziano w klubie nocnym na potańcowie, wiec jak to jest?

Czyli, że co odnowił sobie? Z tego cytatu co napisałeś tak wynika?

 

kolejna sprawa ACL to dwuletnia kontuzja, rok wracasz do siebie uczysz sie nanowo, wiesz co mizesz a czego nie, tracisz lato na rehab zamiast na dokladanie nowych elementow gry, tak wiec jakby nie patrzec Bulls rownie dobrze moga sobie ten sezon darowac i to ichstawia w kiepskiej sytuacji bo ogolnie to presja bedzie tylko rosla i to zkazdej strony gm trener,rose, support jak dla mnie te ACL wyjelo Bulls na najblizsze 3 lata z contederowania a takze podminowalo kazda kariere w tej organizacji (no oprocz Hamiltona)

Gówno prawda, ja wiem, że to nie ten level i te sprawy, ale jestem 3 miesiące po operacji, rehabilitowałem się w sumie sam, największym minusem jest to, że noga jest dużo słabsza od lewej, którą mam rozbudowaną strasznie mocno, bo czworogłowy w kontuzjowanej odbudowuje, gram już normalnie, penetruje wszystko, tylko mam jeszcze problem z przyśpieszeniem na długim odcinku tak bez skupienia na nodze i jej ruchach, wiadomo, że trochę trzeba się przyzwyczajać itd, ale Rose na pewno po 9 miesiącach wróci w dobrej dyspozycji, Rubio to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście jestem zawiedziony - nie chcę Hinricha - cena niby przyzwoita, ale Kirk już nawet w swoich ostatnich sezonach z Bykami przedstawiał kiepski poziom - ta jego przeceniana, zajebista obrona najczęściej kończyła się na szybkich faulach, po czym musiał chłopinka wędrować na ławkę, lub odpuszczać w D, aby nie dostać kolejnego przewinienia. Wraz z wiekiem w jego przypadku, obawiam się, może być tylko gorzej... Jak przypomnę sobie jego próby penetrowania pomalowanego, których efektem było zrobienie kółeczka z obwodu, przez pomalowane, z powrotem na obwód, bez znalezienia dogodnej pozycji rzutowej lub dogrania piłki do kogokolwiek. Kończyło się to oddaniem wreszcie piłki i nieprzygotowanym rzutem, bo czas jakoś złośliwie upływał... Życzę sobie i innym, a przede wszystkim Bykom, aby rzeczywistość okazała się inna i KaptajnKerk okazał się świetnym fitem i brakującym elementem, ale nie omieszkałem się również podzielić swoimi obawami...

 

11 lipca to data, kiedy oficjalnie dodpisywane są offer sheet, czyli do 14 mamy czas na wyrównanie Asika i choć cholernie lubię typa, to mam ogromną nadzieję, że nikt z zarządu nie wpadnie na ten "fantastyczny inaczej" pomysł i nie wyrówna Omera. Turek to jest produkt systemu w którym gra - fakt faktem świetny produkt, równie świetnego systemu, ale nadal tylko produkt. Jego ofensywne niedoskonałości kwalifikują go, według mnie, jako jednego z najgorszych ofensywnie graczy, dla którego pod tym względem, mam wrażenie, nie ma wiekszych nadziei, bo dwa lata go widzę w rosterze Byków i dość często na boisku i koleś wydaje się być niereformowalny. Gorszy ofensywnie może być jedynie koszykarz bez którejś ręki i to pewnie niewiele. Jak ktoś liczy, że Asik osiągnie średnią 10 ptk na mecz, a widuję tu i tam takie przewidywania, co do jego potencjalnych statsów w Rockets, to mam obawy, że osoba ta może się zawieść, bo aby tego dokonać Omer musiałby po 20 razy na mecz stawać na lini...;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk, tig, rose

3pg, jakby była bieda to mike james.

watson sie nie wroci, jl3 pewnie tez nie.

a male porowanie watsona (3.2-3.7 mln) i kirka (3mln) /sezon.

per36min:

watson: 14.7p 6.2a 3.2FTA 80% z linni, 2.1 3pt na 40% 37%FG

hinrich:: 9.2p 3.8a 0.9FTA(!) niewazne ile z linni, 1.4 3pt na 35% 41%FG

 

let's go home.

nie uważam że watson jest wybitny ale jest lepszy w huj od hinricha, narzekacie ze nie bedzie lamana pierwsza linia pod nieobecnosc rose'a ? zauważcie ile wolnych wymusza kirk hinrich w 36min srednio jeden na mecz - KPINA.

jednym słowem , na najwazniejszej dla bulls pozycji przez moze i caly sezon bedzie grac kith bogans v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, już po 2 miechach to można chodzić normalnie, i jeździć na rowerze ze stabilizatorem, kuleje trochę, ale krzywda mu się nie stanie, tańczyć pewnie nie tańczył :P

 

Ja po 2.5 miechach od operacji już grałem więc spokojnie bez obaw na pewno Rose wie co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.