Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam fantazyjny avek, do tego 3k postów wiec mnie za przeproszeniem podrap za uchem, bo ja wyobraź sobie tez przeszedłem rok temu operacje rekonstrukcji acl i wiem ze rehabilitacja to sprawa indywidualna, tego jak cie poskładają, kiedy, co dokładnie ci w tej nodze sie posralo,

a przypomnę niektórym mądrym, ze w przypadku derricka od razu mowilo sie ze to bardzo skomplikowany uraz i ze jak wspomniał Wira od pierwszych dni mowilo sie o ok 9m-cach

no ale twoj zajebisty, szkolony na prehistorycznym sprzęcie medycznym rehabilitant wie najlepiej

no zgadza się, masz fantazyjny awatarek, 3 tys postów i swoim postem tylko potwierdzasz moje wcześniejsze spostrzeżenia...

Wydaje ci się, że jesteś lepszy i na temat nba wiesz wszystko, choć pewnie kiedy ja oglądałem pierwszy mecz NBA robiłeś jeszcze w pieluchy.

 

nie wiem tylko czemu mnie wyśmiewasz i piszesz w takim tonie, skoro napisałeś w zasadzie to samo co ja:

- operacja ACL operacji ACL nie równa

- długość rehabilitacji zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu

- kontuzja Rose'a to coś więcej niż tylko "zwykłe" zerwanie ACL'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy?

po czym wnosisz?

mnie sie wydawało ze to Tobie sie zdaje ze twój rehabilitant jest lepszy dlatego napisałem to co napisałem

ale lepszy od kogo? jesli chodzi o wiedze na temat kolan i zerwanych ACLi to z pewnoscia jest lepszy od 99% uzytkownikow tego forum. I pisze od 99% tylko dlatego, ze byc moze jest wsrod nas jakis swiatowej slawy rehabilitant.

Napisze jeszcze raz (ostatni raz, obiecuje bo ta dyskusja zaczyna juz byc meczaca): nie uwazam goscia u ktorego sie rehabilituje za jakas wyrocznie (choc gosc jest niewatpliwie dobry bo ma bardzo dobre opinie w jakby nie bylo milionowym prawie miescie, gdzie konkurencja jest spora) ale napewno wie na ten temat wiecej niz "eksperci" z tego forum.

Nie czaje tylko dlaczego szydzisz i wysmiewasz, skoro tak naprawde napisales to samo co ja... Moze do tego sie ustosunkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pieluchami akurat nie trafiles jeżeli chodzi o Joe bo to stary Jordanowski kibic z czasow przebijania się MJ na Olimp. Aby nie brnac dalej w malo istotne tematy dajcie sobie po buziaku. Ja odebralem przytyk Joe wraczej w kontekscie ze nie majac karty choroby Dariusza Rozalskiego żaden rehabilitant nic nowego nie wniesie w dyskusje poza ogolnikami ktore sa.........malo konkretne w tym przypadku. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będę miał kiedyś dziecko... Póki co nie mam, a bynajmniej nic o tym nie wiem...

Ale tak na wszelki wypadek zachowam gdzieś, dla potomka, wczorajszy mecz z Sacto i będę puszczał jemu, czy też jej ten mecz za karę...

Będzie gówniarz chodził jak w zegarku...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będę miał kiedyś dziecko... Póki co nie mam, a bynajmniej nic o tym nie wiem...

Ale tak na wszelki wypadek zachowam gdzieś, dla potomka, wczorajszy mecz z Sacto i będę puszczał jemu, czy też jej ten mecz za karę...

Będzie gówniarz chodził jak w zegarku...

 

Pozdrawiam

+1

 

Ja ze swojej strony dodam, ze Bóg mnie oszczędził i w tym tygodniu mam nocne zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będę miał kiedyś dziecko... Póki co nie mam, a bynajmniej nic o tym nie wiem...

Ale tak na wszelki wypadek zachowam gdzieś, dla potomka, wczorajszy mecz z Sacto i będę puszczał jemu, czy też jej ten mecz za karę...

Będzie gówniarz chodził jak w zegarku...

 

Pozdrawiam

jak się prezentował Reke? Chyba chce by go CHI podpisało, bo pierwszy mecz miał też dobry z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie do google "kiedy wróci" (albo kiedy wraca) i zobaczcie propozycje.

 

Nie wiadomo, czego oczekiwać, raz czytamy, że wróci lada dzień innym razem, że w ogóle w tym sezonie już nie zagra.

Jak myślicie, jeśli Rose wróci już w PO to uda mu się "zgrać" z zespołem? Który tak naprawdę od jego odejścia może trochę się zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać, jak Joakim zacznie ciskać globusy zza łuku... Z bardziej nieprzewidywalnych rzeczy to tylko CryptoNate na pozycji C.

Jak do tego dojdzie, to będzie dziki szał i darcie gaci przez głowę, czyli podsumowując, to też się nie mogę doczekać PlayOffów...:very_drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playoffy jeśli wróci Derrick będę oglądał z zapartym tchem. Jeśli nie? No cóż, polegniemy w pierwszej rundzie.

Ja bym bardzo chcial zeby nie tylko roza wrocil ale takze reszta kontuzjowanych zawodnikow czyli Hinrich Hamilton i Gibson.To byloby wtedy wspaniale i walke o mistrzostwo NBA bedziemy mogli ogladac wtedy z wielkim smakiem.Nie mozemy byc tylko zalezni od Derricka bo skoro mamy w skladzie tych co wymienilem to jesli beda zdrowi to majstra ma wywalczyc cala druzyna a nie tylko jednostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.