Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

e tam, ja mysle ze po prostu Bulls sobie bardzo dobrze radza bez niego wiec nie ma potrzeby zeby sie spieszyc, lepiej dmuchac na zimne niz potem zalowac ze ktos za szybko wrocil, chociaz i tak w tym sezonie mysle, ze Rose za wiele to tam nie zmieni, nie zdazy byc w in-game shape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że mam podobną kontuzję i niedawno rozmawiałem z moim rehabilitantem na temat Rose'a.

Powiedział mi, że na jednym po operacji ACL'a wszystko goi się jak na psie i za pół roku jest gotowy do wznowienia treningów, natomiast niektórzy mają tendencje do zrostów i wtedy rehabilitacja posuwa się 4 razy wolniej, często są też potrzebne dodatkowe operacje, żeby te zrosty wyczyścić. Biorąc pod uwagę jaką tajemnicą jest wszystko owiane, notabene w Wietrznym Mieście, nie zdziwiłbym się gdyby z Rosem właśnie tak było.

 

Mój rehabilitant twierdzi, że to nie jest normalne, żeby z taką opieką medyczną jaką mają w NBA gość po 11 miesiącach od zerwania ACLa nie był jeszcze gotowy do gry. Musiały być tam jakieś komplikacje.

 

Moim zdaniem gdyby Derrick mógł wrócić to by już wrócił, choćby na kilkanaście minut w meczu.

no bankowo...

ty i twój rehabilitant

on z NFZ był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bankowo...

ty i twój rehabilitant

on z NFZ był?

Pewnie jeszcze z kasy chorych..... Ktoś tu wrzucał filmik na którym Rose robi na luzaku wsada - co prawda wybijając się i lądując na "zdrowej" nodze - ale gdyby mu się coś źle zrastalo to daliby mu piłkę i boisko do rzucania :>? Bardziej skłaniałbym się obecnie do jakiegoś "medialnego przedsiewzięcia" z jego powrotem. Jak widzieliśmy w jednym z filmików mechanizm został już uruchomiony, więc Rose "musi" wrócić w "wielkim stylu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitrekk nie unoś się bo Ci żyłka pęknie ;-)

Chyba rozumiesz, że odnoszenie opinii Twojego rehabilitanta do poziomu opieki medycznej jaki mają zawodnicy w NBA, a zwłaszcza superstarsy pokroju Derricka, gdzie szybkie postawienie go na nogi leży w interesie nie tylko organizacji Bulls ale też np. takiego Adidasa - jest po prostu mało przystające do realiów.

Oczywiście nic nie ujmując Twojemu rehabilitantowi.

 

więc Rose "musi" wrócić w "wielkim stylu".

No najlepiej przed 7. meczem finałów z Lakers, wwiozą go na wózku, a ten powstanie i zrobi kuchenną rozpierduchę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacja Rose'a miała trwać od 8 do 12 miesięcy, pewnie zależy od tego w jakim miejscu zerwał to więzadło, jak mocno je zerwał itp itd.

 

Trochę mnie śmieszy to, że ludzie naciskają na powrót Derricka, a w mediach co chwile czytam o jego powrocie. Jeśli on nie czuje się na siłach, albo nie jest pewny to niech nie wchodzi na parkiet, bo sobie jeszcze bardziej to kolano rozwali. Dla mnie może nawet sezon i playoffs odpuścić byle w przyszłym sezonie znów był MVP level

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacja Rose'a miała trwać od 8 do 12 miesięcy, pewnie zależy od tego w jakim miejscu zerwał to więzadło, jak mocno je zerwał itp itd.

 

Raczej nie ma to żadnego znaczenia, takie więzadło jest i tak całkowicie usuwane i zastąpione nowiutkim. Miało by znaczenie, jakby uszkodził sobie jeszcze coś oprócz ACL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogłem trafić na mecz Realu live.

Dziś trafiłem i od razu chyba jakiś mecz sezonu Mirotica w Eurolidze. Sam mecz był przednim widowiskiem. A występ pana z numerem 12 w kluczowych fragmentach kapitalnym.

Z samych gabarytów wygląda jakby przypakował, trójeczki z rogów odpala jak automat na deskach daje radę, dzieli się piłką. Po takim meczu chciałoby się go zobaczyć w Chicago od zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma to żadnego znaczenia, takie więzadło jest i tak całkowicie usuwane i zastąpione nowiutkim. Miało by znaczenie, jakby uszkodził sobie jeszcze coś oprócz ACL.

dokładnie tak jak pisze Maciek, nie ma znaczenia, bo i tak dostaje ganz niu więzadło. Być może właśnie U Derricka było tam coś jeszcze oprócz ACLa, tyle, że z szatni Bulls niewiele się wydostaje do mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to już GW naszego Marko-Makarona w tym sezonie...?

Mam wrażenie, że trzeci. Poprzednie vs. Boston i vs. Detroit...

Nic nie pominąłem?

 

A co do Derricka, to wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że wróci jutro vs. LAL

 

Takie wydarzenia muszą być rejestrowane przez szeroką widownię, a ten mecz to drugie spotkanie w jutrzejszym double-headerze na ABC

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fantazyjny avek, do tego 3k postów wiec mnie za przeproszeniem podrap za uchem, bo ja wyobraź sobie tez przeszedłem rok temu operacje rekonstrukcji acl i wiem ze rehabilitacja to sprawa indywidualna, tego jak cie poskładają, kiedy, co dokładnie ci w tej nodze sie posralo,

a przypomnę niektórym mądrym, ze w przypadku derricka od razu mowilo sie ze to bardzo skomplikowany uraz i ze jak wspomniał Wira od pierwszych dni mowilo sie o ok 9m-cach

no ale twoj zajebisty, szkolony na prehistorycznym sprzęcie medycznym rehabilitant wie najlepiej

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba pierwszy przypadek kiedy Rose tak wyraźnie dał klubowi do zrozumienia ze za bardzo naciskaja.

Oczywiscie nie wiemy czy faktycznie absencja na treningu to wynik tego o czym piszą mendy medialne

ale w kontekscie tego co jakiś czas temu mowil otwarcie brat derricka i tego jak Bulls chca szybko odzyskac go na boisku moze dojśc do sytuacji ze Derrick tupnie noga, a przydałoby sie zeby ta noga kopnął Reinstorfa w ten skąpy zydowki (bez rasizmu) tyłek

 

 

czyli chyba z tego powrotu w meczu z lakers nici, ale obejrzeć to bedzie naprawdę warto, tym bardziej ze będacy w super formie KB przetestuje jedną z najlepszych defensyw w Lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj kompletna posucha, jeśli chodzi o wieści związane z Rosem. Ja traktuję to jako dobry znak, ale nie ma nikt takiej nadzieji jak ja...

To takie podejrzanie w stylu Byków: wypuścić go na parkiet, bez słówka, bez pierdnięcia, po prostu wziąć i to zrobić...

Za chwilę się przekonamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.